2018-2019 1.Bayanlar Ligi

I.Etap

1.Lig Bayanlar A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Sarıyer Bld.

28,72

10

9

1

29

3

772

540

9

0

0

1

0

0

9,67

1,430

0,72

Karşıyaka

24,66

10

8

2

25

11

811

693

4

3

1

0

1

1

2,27

1,170

1,66

Büyükçekmece Voleybol Akademi

20,3

10

7

3

23

13

802

679

5

0

2

1

0

2

1,77

1,181

0,3

Rota Koleji

19,92

10

6

4

22

17

830

764

3

1

2

2

0

2

1,29

1,086

1,92

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

19,2

10

6

4

24

17

905

838

3

1

2

3

0

1

1,41

1,080

0,2

İzmir B.Şehir Bld.

17,1

11

6

5

18

20

795

824

2

3

1

0

0

5

0,90

0,965

0,1

Küçükyalı Y.Spor

17

10

6

4

20

16

788

727

3

2

1

0

2

2

1,25

1,084

-

Balıkesir DSİ

15,3

10

5

5

19

19

810

787

2

2

1

1

2

2

1,00

1,029

0,3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

14,3

10

4

6

20

20

855

851

3

0

1

3

2

1

1,00

1,005

0,3

Salihli Bld.

11,6

10

4

6

16

22

825

819

2

0

2

1

2

3

0,73

1,007

0,6

Sakarya Gelişim Spor

11,3

10

4

6

14

21

743

770

2

1

1

0

2

4

0,67

0,965

0,3

Özateş

5,3

10

1

9

9

27

642

817

1

0

0

2

2

5

0,33

0,786

0,3

Bahçelievler Voleybol

0,3

11

0

11

0

33

356

825

0

0

0

0

0

11

0,00

0,432

0,3




1.Lig Bayanlar A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Bayanlar A Grubu

Misafir Takım

Bahçeli

Balıkes

Büyükçe

Gelişim

İzmir B

Karşıya

Küçükya

Mehmet

Özateş

Rota Ko

Salihli

Sarıyer

Yeşilyu

Ev Sahibi Takım

Bahçelievler Voleybol (Bahçeli)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Balıkesir DSİ (Balıkes)

1 - 3

3 - 2

2 - 3

0 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi (Büyükçe)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 2

Sakarya Gelişim Spor (Gelişim)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

İzmir B.Şehir Bld. (İzmir B)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 2

Karşıyaka (Karşıya)

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 2

Küçükyalı Y.Spor (Küçükya)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

0 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi (Mehmet )

3 - 0

3 - 2

1 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

Özateş (Özateş)

3 - 0

1 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

Rota Koleji (Rota Ko)

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

Salihli Bld. (Salihli)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

2 - 3

0 - 3

Sarıyer Bld. (Sarıyer)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt (Yeşilyu)

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

1.Lig Bayanlar B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

PTT

33

11

11

0

33

4

908

624

7

4

0

0

0

0

8,25

1,455

-

Pursaklar Voleybol İhtisas

28,2

11

10

1

31

10

969

748

5

3

2

0

1

0

3,10

1,296

0,2

Samsun B.Ş.B. Anakent

25,04

11

8

3

26

14

922

791

4

3

1

1

0

2

1,86

1,166

1,04

Bolu Bld.

22,4

11

7

4

27

17

968

847

4

1

2

3

0

1

1,59

1,143

0,4

Anadolu Üniversitesi

20,56

11

8

3

26

18

978

812

3

1

4

0

2

1

1,44

1,204

0,56

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

19,3

11

5

6

25

20

947

885

3

2

0

4

2

0

1,25

1,070

0,3

Keçiören Bld. Bağlum Spor

19,2

11

7

4

26

19

986

858

3

1

3

1

3

0

1,37

1,149

0,2

İlbank

18,98

11

5

6

24

23

1050

998

1

3

1

3

3

0

1,04

1,052

1,98

Halkbank.

18

11

6

5

24

18

921

872

4

1

1

1

4

0

1,33

1,056

-

Kahramankazan Bld.

15,2

11

5

6

21

23

921

936

2

1

2

2

2

2

0,91

0,984

0,2

Mardin B.Şehir Bld.

7,1

11

2

9

11

27

774

835

2

0

0

1

3

5

0,41

0,927

0,1

TVF Spor Lisesi

6,06

11

2

9

6

29

565

796

1

0

1

0

0

9

0,21

0,710

1,06

Gümüşhane Gençlerbirliği

4,2

11

1

10

5

30

520

816

1

0

0

1

0

9

0,17

0,637

0,2

Şanlıurfa Sefa Spor

0,1

11

0

11

0

33

214

825

0

0

0

0

0

11

0,00

0,259

0,1




1.Lig Bayanlar B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Bayanlar B Grubu

Misafir Takım

Anadolu

Bolu Bl

Gümüşha

Halkban

İlbank

Kahrama

Keçiöre

Mardin

PTT

Pursakl

Samsun

Sefa Sp

TED Ank

TVF Spo

Ev Sahibi Takım

Anadolu Üniversitesi (Anadolu)

3 - 0

3 - 2

3 - 1

0 - 3

3 - 2

3 - 0

Bolu Bld. (Bolu Bl)

2 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 0

0 - 3

3 - 0

Gümüşhane Gençlerbirliği (Gümüşha)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

Halkbank. (Halkban)

2 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 0

İlbank (İlbank)

3 - 1

2 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 2

Kahramankazan Bld. (Kahrama)

2 - 3

3 - 0

3 - 1

1 - 3

0 - 3

Keçiören Bld. Bağlum Spor (Keçiöre)

3 - 2

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

Mardin B.Şehir Bld. (Mardin )

2 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

PTT (PTT)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Pursaklar Voleybol İhtisas (Pursakl)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Samsun B.Ş.B. Anakent (Samsun )

3 - 1

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Şanlıurfa Sefa Spor (Sefa Sp)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

İba Kimya TED Ankara Kolejliler (TED Ank)

1 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 0

TVF Spor Lisesi (TVF Spo)

0 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0