2018-2019 1.Erkekler Ligi


  • 17.02.2019 - 13:00

    Sungurlu Bld.

    Solhan Spor

    3 - 1

    25/14  25/15  16/25  25/19

  • 17.02.2019 - 13:00

    TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

    Niksar Bld.

    3 - 2

    25/18  21/25  26/24  23/25  15/12

  • 17.02.2019 - 14:00

    Hatay B.Şehir Bld.

    Ziraat Bankasi

    3 - 2

    22/25  19/25  25/23  25/17  15/9

  • 17.02.2019 - 14:00

    Malatya B.Şehir Bld.

    Bulancak Bld. Beton Spor

    0 - 3

    22/25  20/25  22/25

  • 17.02.2019 - 14:00

    Akkuş Bld.

    Haliliye Bld.

    0 - 3

    28/30  23/25  28/30

  • 17.02.2019 - 14:00

    Fındıklı Spor

    Payas Bld. 2011

    3 - 0

    25/11  25/23  25/21

  • 17.02.2019 - 14:00

    Palandöken Bld.

    Sorgun Bld.

    3 - 2

    23/25  25/22  25/22  16/25  15/9

  • 17.02.2019 - 14:00

    Milas Bld.

    Anadolu Üniversitesi

    3 - 1

    19/25  25/9  25/20  25/13

  • 17.02.2019 - 14:00

    Eğirdir Elma

    Alanya Bld.

    0 - 3

    13/25  15/25  22/25

  • 17.02.2019 - 14:30

    Bursa B.Şehir Bld.

    İstanbul BBSK.

    3 - 0

    25/20  25/19  25/19

  • 17.02.2019 - 15:00

    TFL Altekma

    Düzce Bld.

    3 - 2

    25/21  23/25  25/15  17/25  15/11

  • 17.02.2019 - 18:00

    Beşiktaş

    Seydişehir Bld. Sanayispor

    3 - 0

    25/16  25/13  25/22

  • 17.02.2019 - 19:30

    Tofaş Spor

    Konya B.Şehir Bld.

    3 - 0

    25/13  25/12  25/8

  • 19.02.2019 - 14:00

    Bigadiç Bld.

    Bornova Anadolu Lisesi

    3 - 1

    25/22  13/25  25/22  25/23

  • 24.02.2019 - 13:00

    Anadolu Üniversitesi

    Beşiktaş

  • 24.02.2019 - 13:00

    Konya B.Şehir Bld.

    Düzce Bld.

  • 24.02.2019 - 13:00

    Ziraat Bankasi

    TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

  • 24.02.2019 - 13:00

    Niksar Bld.

    Palandöken Bld.

  • 24.02.2019 - 13:00

    Sorgun Bld.

    Malatya B.Şehir Bld.

  • 24.02.2019 - 14:00

    Payas Bld. 2011

    Hatay B.Şehir Bld.

  • 24.02.2019 - 14:00

    Fındıklı Spor

    Akkuş Bld.

  • 24.02.2019 - 14:00

    Solhan Spor

    Haliliye Bld.

  • 24.02.2019 - 14:00

    Seydişehir Bld. Sanayispor

    Bigadiç Bld.

  • 24.02.2019 - 14:00

    Eğirdir Elma

    TFL Altekma

  • 24.02.2019 - 15:00

    Bulancak Bld. Beton Spor

    Sungurlu Bld.

  • 24.02.2019 - 15:00

    Alanya Bld.

    Milas Bld.

  • 24.02.2019 - 16:00

    Bornova Anadolu Lisesi

    Bursa B.Şehir Bld.

  • 24.02.2019 - 17:00

    İstanbul BBSK.

    Tofaş Spor

  • 26.02.2019 - 14:00

    Eğirdir Elma

    Düzce Bld.

    
17.02.2019 - 13:00

Sungurlu Bld.

Solhan Spor

3 - 1

25/14  25/15  16/25  25/19

17.02.2019 - 13:00

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

Niksar Bld.

3 - 2

25/18  21/25  26/24  23/25  15/12

17.02.2019 - 14:00

Hatay B.Şehir Bld.

Ziraat Bankasi

3 - 2

22/25  19/25  25/23  25/17  15/9

17.02.2019 - 14:00

Malatya B.Şehir Bld.

Bulancak Bld. Beton Spor

0 - 3

22/25  20/25  22/25

17.02.2019 - 14:00

Akkuş Bld.

Haliliye Bld.

0 - 3

28/30  23/25  28/30

17.02.2019 - 14:00

Fındıklı Spor

Payas Bld. 2011

3 - 0

25/11  25/23  25/21

17.02.2019 - 14:00

Palandöken Bld.

Sorgun Bld.

3 - 2

23/25  25/22  25/22  16/25  15/9

17.02.2019 - 14:00

Milas Bld.

Anadolu Üniversitesi

3 - 1

19/25  25/9  25/20  25/13

17.02.2019 - 14:00

Eğirdir Elma

Alanya Bld.

0 - 3

13/25  15/25  22/25

17.02.2019 - 14:30

Bursa B.Şehir Bld.

İstanbul BBSK.

3 - 0

25/20  25/19  25/19

17.02.2019 - 15:00

TFL Altekma

Düzce Bld.

3 - 2

25/21  23/25  25/15  17/25  15/11

17.02.2019 - 18:00

Beşiktaş

Seydişehir Bld. Sanayispor

3 - 0

25/16  25/13  25/22

17.02.2019 - 19:30

Tofaş Spor

Konya B.Şehir Bld.

3 - 0

25/13  25/12  25/8

19.02.2019 - 14:00

Bigadiç Bld.

Bornova Anadolu Lisesi

3 - 1

25/22  13/25  25/22  25/23

24.02.2019 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

Beşiktaş

24.02.2019 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

Düzce Bld.

24.02.2019 - 13:00

Ziraat Bankasi

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

24.02.2019 - 13:00

Niksar Bld.

Palandöken Bld.

24.02.2019 - 13:00

Sorgun Bld.

Malatya B.Şehir Bld.

24.02.2019 - 14:00

Payas Bld. 2011

Hatay B.Şehir Bld.

24.02.2019 - 14:00

Fındıklı Spor

Akkuş Bld.

24.02.2019 - 14:00

Solhan Spor

Haliliye Bld.

24.02.2019 - 14:00

Seydişehir Bld. Sanayispor

Bigadiç Bld.

24.02.2019 - 14:00

Eğirdir Elma

TFL Altekma

24.02.2019 - 15:00

Bulancak Bld. Beton Spor

Sungurlu Bld.

24.02.2019 - 15:00

Alanya Bld.

Milas Bld.

24.02.2019 - 16:00

Bornova Anadolu Lisesi

Bursa B.Şehir Bld.

24.02.2019 - 17:00

İstanbul BBSK.

Tofaş Spor

26.02.2019 - 14:00

Eğirdir Elma

Düzce Bld.

Sıralama

A Grubu

  

Puan

Bursa B.Şehir Bld.

60,1

Beşiktaş

57,24

Milas Bld.

51,3

Alanya Bld.

44,2

TFL Altekma

41,66

Bigadiç Bld.

36,26

Anadolu Üniversitesi

32

Düzce Bld.

30

İstanbul BBSK.

27

Bornova Anadolu Lisesi

22

Tofaş Spor

20,84

Seydişehir Bld. Sanayispor

12,1

Eğirdir Elma

10,3

Konya B.Şehir Bld.

0,4

B Grubu

  

Puan

Palandöken Bld.

55,4

Sorgun Bld.

44,4

Solhan Spor

44

Haliliye Bld.

42,1

Akkuş Bld.

41,3

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

35,2

Fındıklı Spor

34,3

Ziraat Bankasi

34

Hatay B.Şehir Bld.

33,76

Sungurlu Bld.

24,3

Bulancak Bld. Beton Spor

22,76

Niksar Bld.

22,2

Malatya B.Şehir Bld.

11,76

Payas Bld. 2011

0,68

Sıralama

A Grubu

1.Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Bursa B.Şehir Bld.

60,1

21

21

0

63

13

1838

1471

11

7

3

0

0

0

4,85

1,250

0,1

Beşiktaş

57,24

21

18

3

58

15

1768

1474

12

6

0

1

2

0

3,87

1,200

2,24

Milas Bld.

51,3

21

17

4

57

23

1861

1607

8

7

2

2

2

0

2,48

1,158

0,3

Alanya Bld.

44,2

21

15

6

51

27

1808

1639

8

5

2

1

4

1

1,89

1,103

0,2

TFL Altekma

41,66

21

14

7

46

30

1780

1601

8

3

3

1

2

4

1,53

1,112

1,66

Bigadiç Bld.

36,26

21

12

9

44

35

1774

1726

6

4

2

2

4

3

1,26

1,028

0,26

Anadolu Üniversitesi

32

21

11

10

42

38

1747

1726

6

2

3

2

5

3

1,11

1,012

-

Düzce Bld.

30

20

9

11

40

37

1683

1659

6

2

1

4

5

2

1,08

1,014

-

İstanbul BBSK.

27

21

9

12

38

47

1858

1891

1

5

3

3

5

4

0,81

0,982

-

Bornova Anadolu Lisesi

22

21

8

13

33

48

1687

1806

3

1

4

2

5

6

0,69

0,934

-

Tofaş Spor

20,84

21

6

15

24

50

1534

1644

3

1

2

3

0

12

0,48

0,933

1,84

Seydişehir Bld. Sanayispor

12,1

21

3

18

20

57

1597

1782

1

1

1

4

3

11

0,35

0,896

0,1

Eğirdir Elma

10,3

20

3

17

17

51

1390

1609

3

0

0

1

6

10

0,33

0,864

0,3

Konya B.Şehir Bld.

0,4

21

0

21

1

63

908

1598

0

0

0

0

1

20

0,02

0,568

0,4




1.Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Erkekler A Grubu

Misafir Takım

Alanya

Anadolu

Beşikta

Bigadiç

Bornova

Bursa B

Düzce B

Eğirdir

İstanbu

Konya B

Milas B

Seydişe

TFL Alt

Tofaş S

Ev Sahibi Takım

Alanya Bld. (Alanya )

3 - 0

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Anadolu Üniversitesi (Anadolu)

3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Beşiktaş (Beşikta)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Bigadiç Bld. (Bigadiç)

2 - 3

1 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

Bornova Anadolu Lisesi (Bornova)

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

Bursa B.Şehir Bld. (Bursa B)

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Düzce Bld. (Düzce B)

1 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 2

3 - 0

Eğirdir Elma (Eğirdir)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

2 - 3

İstanbul BBSK. (İstanbu)

3 - 2

2 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 2

3 - 1

1 - 3

3 - 1

1 - 3

Konya B.Şehir Bld. (Konya B)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Milas Bld. (Milas B)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

2 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Seydişehir Bld. Sanayispor (Seydişe)

1 - 3

3 - 2

1 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

TFL Altekma (TFL Alt)

0 - 3

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 0

Tofaş Spor (Tofaş S)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 2

0 - 3

B Grubu

1.Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Palandöken Bld.

55,4

21

19

2

58

13

1717

1406

14

3

2

0

1

1

4,46

1,221

0,4

Sorgun Bld.

44,4

21

14

7

50

30

1825

1712

6

7

1

3

2

2

1,67

1,066

0,4

Solhan Spor

44

21

15

6

49

24

1714

1507

10

4

1

0

4

2

2,04

1,137

-

Haliliye Bld.

42,1

21

14

7

49

29

1842

1669

7

6

1

1

5

1

1,69

1,104

0,1

Akkuş Bld.

41,3

21

15

6

48

32

1832

1713

6

4

5

1

1

4

1,50

1,070

0,3

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

35,2

21

12

9

42

33

1690

1623

8

2

2

1

4

4

1,27

1,041

0,2

Fındıklı Spor

34,3

21

10

11

40

37

1736

1679

6

4

0

4

2

5

1,08

1,034

0,3

Ziraat Bankasi

34

21

10

11

43

38

1781

1720

6

3

1

5

3

3

1,13

1,036

-

Hatay B.Şehir Bld.

33,76

21

12

9

41

40

1797

1753

4

3

5

2

1

6

1,02

1,025

0,76

Sungurlu Bld.

24,3

21

8

13

30

46

1599

1710

3

3

2

2

2

9

0,65

0,935

0,3

Bulancak Bld. Beton Spor

22,76

21

7

14

32

46

1682

1782

4

2

1

2

7

5

0,70

0,944

0,76

Niksar Bld.

22,2

21

7

14

29

46

1652

1695

4

2

1

2

4

8

0,63

0,975

0,2

Malatya B.Şehir Bld.

11,76

21

4

17

21

55

1533

1765

2

0

2

1

7

9

0,38

0,869

0,76

Payas Bld. 2011

0,68

21

0

21

0

63

909

1575

0

0

0

0

0

21

0,00

0,577

0,68




1.Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Erkekler B Grubu

Misafir Takım

Akkuş B

Bulanca

Fındıkl

Haliliy

Hatay B

Malatya

Niksar

Palandö

Payas B

Solhan

Sorgun

Sungurl

TKD K.E

Ziraat

Ev Sahibi Takım

Akkuş Bld. (Akkuş B)

3 - 2

0 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 2

Bulancak Bld. Beton Spor (Bulanca)

1 - 3

3 - 0

1 - 3

2 - 3

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

1 - 3

Fındıklı Spor (Fındıkl)

3 - 1

3 - 1

2 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

Haliliye Bld. (Haliliy)

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

2 - 3