2018-2019 1.Bayanlar Ligi


  • 8.12.2018 - 14:00

    İba Kimya TED Ankara Kolejliler

    Pursaklar Voleybol İhtisas

    2 - 3

    25/23  22/25  25/18  16/25  7/15

  • 8.12.2018 - 15:00

    TVF Spor Lisesi

    Kahramankazan Bld.

    0 - 3

    15/25  10/25  17/25

  • 9.12.2018 - 13:00

    Anadolu Üniversitesi

    Gümüşhane Gençlerbirliği

    3 - 0

    25/0  25/0  25/0

  • 9.12.2018 - 14:00

    Şanlıurfa Sefa Spor

    Samsun B.Ş.B. Anakent

    0 - 3

    8/25  6/25  2/25

  • 9.12.2018 - 14:00

    Rota Koleji

    Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

    3 - 0

    25/21  25/17  25/13

  • 9.12.2018 - 14:00

    Büyükçekmece Voleybol Akademi

    Balıkesir DSİ

    3 - 0

    25/18  25/16  25/12

  • 9.12.2018 - 15:00

    Bolu Bld.

    Mardin B.Şehir Bld.

    3 - 0

    27/25  25/21  25/14

  • 9.12.2018 - 15:00

    Özateş

    Karşıyaka

    0 - 3

    20/25  12/25  19/25

  • 9.12.2018 - 15:00

    PTT

    Keçiören Bld. Bağlum Spor

    3 - 1

    25/20  20/25  25/17  25/19

  • 9.12.2018 - 16:30

    Mehmet Erdem Marmara Akademi

    Salihli Bld.

    3 - 0

    25/23  25/21  25/23

  • 9.12.2018 - 17:00

    Sarıyer Bld.

    İzmir B.Şehir Bld.

    3 - 0

    25/20  25/21  25/16

  • 9.12.2018 - 17:30

    Halkbank.

    İlbank

    3 - 1

    29/27  25/22  13/25  27/25

  • 9.12.2018 - 18:30

    Küçükyalı Y.Spor

    Bahçelievler Voleybol

    3 - 0

    25/8  25/14  25/5

  • 16.12.2018 - 12:30

    Salihli Bld.

    Büyükçekmece Voleybol Akademi

  • 16.12.2018 - 13:00

    Sakarya Gelişim Spor

    Rota Koleji

  • 16.12.2018 - 13:00

    İlbank

    TVF Spor Lisesi

  • 16.12.2018 - 13:00

    Kahramankazan Bld.

    Şanlıurfa Sefa Spor

  • 16.12.2018 - 13:00

    Mardin B.Şehir Bld.

    Anadolu Üniversitesi

  • 16.12.2018 - 13:00

    Samsun B.Ş.B. Anakent

    İba Kimya TED Ankara Kolejliler

  • 16.12.2018 - 13:00

    Bahçelievler Voleybol

    Sarıyer Bld.

  • 16.12.2018 - 14:00

    Pursaklar Voleybol İhtisas

    Bolu Bld.

  • 16.12.2018 - 14:30

    Gümüşhane Gençlerbirliği

    PTT

  • 16.12.2018 - 15:00

    Keçiören Bld. Bağlum Spor

    Halkbank.

  • 16.12.2018 - 15:30

    Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

    Özateş

  • 16.12.2018 - 16:00

    Karşıyaka

    Mehmet Erdem Marmara Akademi

  • 16.12.2018 - 16:00

    Balıkesir DSİ

    Küçükyalı Y.Spor

    
8.12.2018 - 14:00

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

Pursaklar Voleybol İhtisas

2 - 3

25/23  22/25  25/18  16/25  7/15

8.12.2018 - 15:00

TVF Spor Lisesi

Kahramankazan Bld.

0 - 3

15/25  10/25  17/25

9.12.2018 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

Gümüşhane Gençlerbirliği

3 - 0

25/0  25/0  25/0

9.12.2018 - 14:00

Şanlıurfa Sefa Spor

Samsun B.Ş.B. Anakent

0 - 3

8/25  6/25  2/25

9.12.2018 - 14:00

Rota Koleji

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

3 - 0

25/21  25/17  25/13

9.12.2018 - 14:00

Büyükçekmece Voleybol Akademi

Balıkesir DSİ

3 - 0

25/18  25/16  25/12

9.12.2018 - 15:00

Bolu Bld.

Mardin B.Şehir Bld.

3 - 0

27/25  25/21  25/14

9.12.2018 - 15:00

Özateş

Karşıyaka

0 - 3

20/25  12/25  19/25

9.12.2018 - 15:00

PTT

Keçiören Bld. Bağlum Spor

3 - 1

25/20  20/25  25/17  25/19

9.12.2018 - 16:30

Mehmet Erdem Marmara Akademi

Salihli Bld.

3 - 0

25/23  25/21  25/23

9.12.2018 - 17:00

Sarıyer Bld.

İzmir B.Şehir Bld.

3 - 0

25/20  25/21  25/16

9.12.2018 - 17:30

Halkbank.

İlbank

3 - 1

29/27  25/22  13/25  27/25

9.12.2018 - 18:30

Küçükyalı Y.Spor

Bahçelievler Voleybol

3 - 0

25/8  25/14  25/5

16.12.2018 - 12:30

Salihli Bld.

Büyükçekmece Voleybol Akademi

16.12.2018 - 13:00

Sakarya Gelişim Spor

Rota Koleji

16.12.2018 - 13:00

İlbank

TVF Spor Lisesi

16.12.2018 - 13:00

Kahramankazan Bld.

Şanlıurfa Sefa Spor

16.12.2018 - 13:00

Mardin B.Şehir Bld.

Anadolu Üniversitesi

16.12.2018 - 13:00

Samsun B.Ş.B. Anakent

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

16.12.2018 - 13:00

Bahçelievler Voleybol

Sarıyer Bld.

16.12.2018 - 14:00

Pursaklar Voleybol İhtisas

Bolu Bld.

16.12.2018 - 14:30

Gümüşhane Gençlerbirliği

PTT

16.12.2018 - 15:00

Keçiören Bld. Bağlum Spor

Halkbank.

16.12.2018 - 15:30

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

Özateş

16.12.2018 - 16:00

Karşıyaka

Mehmet Erdem Marmara Akademi

16.12.2018 - 16:00

Balıkesir DSİ

Küçükyalı Y.Spor

Sıralama

A Grubu

  

Puan

Sarıyer Bld.

28,72

Karşıyaka

24,66

Büyükçekmece Voleybol Akademi

20,3

Rota Koleji

19,92

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

19,2

İzmir B.Şehir Bld.

17,1

Küçükyalı Y.Spor

17

Balıkesir DSİ

15,3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

14,3

Salihli Bld.

11,6

Sakarya Gelişim Spor

11,3

Özateş

5,3

Bahçelievler Voleybol

0,3

B Grubu

  

Puan

PTT

33

Pursaklar Voleybol İhtisas

28,2

Samsun B.Ş.B. Anakent

25,04

Bolu Bld.

22,4

Anadolu Üniversitesi

20,56

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

19,3

Keçiören Bld. Bağlum Spor

19,2

İlbank

18,98

Halkbank.

18

Kahramankazan Bld.

15,2

Mardin B.Şehir Bld.

7,1

TVF Spor Lisesi

6,06

Gümüşhane Gençlerbirliği

4,2

Şanlıurfa Sefa Spor

0,1

Sıralama

A Grubu

1.Lig Bayanlar A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Sarıyer Bld.

28,72

10

9

1

29

3

772

540

9

0

0

1

0

0

9,67

1,430

0,72

Karşıyaka

24,66

10

8

2

25

11

811

693

4

3

1

0

1

1

2,27

1,170

1,66

Büyükçekmece Voleybol Akademi

20,3

10

7

3

23

13

802

679

5

0

2

1

0

2

1,77

1,181

0,3

Rota Koleji

19,92

10

6

4

22

17

830

764

3

1

2

2

0

2

1,29

1,086

1,92

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

19,2

10

6

4

24

17

905

838

3

1

2

3

0

1

1,41

1,080

0,2

İzmir B.Şehir Bld.

17,1

11

6

5

18

20

795

824

2

3

1

0

0

5

0,90

0,965

0,1

Küçükyalı Y.Spor

17

10

6

4

20

16

788

727

3

2

1

0

2

2

1,25

1,084

-

Balıkesir DSİ

15,3

10

5

5

19

19

810

787

2

2

1

1

2

2

1,00

1,029

0,3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

14,3

10

4

6

20

20

855

851

3

0

1

3

2

1

1,00

1,005

0,3

Salihli Bld.

11,6

10

4

6

16

22

825

819

2

0

2

1

2

3

0,73

1,007

0,6

Sakarya Gelişim Spor

11,3

10

4

6

14

21

743

770

2

1

1

0

2

4

0,67

0,965

0,3

Özateş

5,3

10

1

9

9

27

642

817

1

0

0

2

2

5

0,33

0,786

0,3

Bahçelievler Voleybol

0,3

11

0

11

0

33

356

825

0

0

0

0

0

11

0,00

0,432

0,3




1.Lig Bayanlar A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Bayanlar A Grubu

Misafir Takım

Bahçeli

Balıkes

Büyükçe

Gelişim

İzmir B

Karşıya

Küçükya

Mehmet

Özateş

Rota Ko

Salihli

Sarıyer

Yeşilyu

Ev Sahibi Takım

Bahçelievler Voleybol (Bahçeli)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Balıkesir DSİ (Balıkes)

1 - 3

3 - 2

2 - 3

0 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi (Büyükçe)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 2

Sakarya Gelişim Spor (Gelişim)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

İzmir B.Şehir Bld. (İzmir B)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 2

Karşıyaka (Karşıya)

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 2

Küçükyalı Y.Spor (Küçükya)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

0 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi (Mehmet )

3 - 0

3 - 2

1 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

Özateş (Özateş)

3 - 0

1 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

Rota Koleji (Rota Ko)

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

Salihli Bld. (Salihli)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

2 - 3

0 - 3

Sarıyer Bld. (Sarıyer)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

2 - 3

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt (Yeşilyu)

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

B Grubu

1.Lig Bayanlar B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

PTT

33

11

11

0

33

4

908

624

7

4

0

0

0

0

8,25

1,455

-

Pursaklar Voleybol İhtisas

28,2

11

10

1

31

10

969

748

5

3

2

0

1

0

3,10

1,296

0,2

Samsun B.Ş.B. Anakent

25,04

11

8

3

26

14

922

791

4

3

1

1

0

2

1,86

1,166

1,04

Bolu Bld.

22,4

11

7

4

27

17

968

847

4

1

2

3

0

1

1,59

1,143

0,4

Anadolu Üniversitesi

20,56

11

8

3

26

18

978

812

3

1

4

0

2

1

1,44

1,204

0,56

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

19,3

11

5

6

25

20

947

885

3

2

0

4

2

0

1,25

1,070

0,3

Keçiören Bld. Bağlum Spor

19,2

11

7

4

26

19

986

858

3

1

3

1

3

0

1,37

1,149

0,2

İlbank

18,98

11

5

6

24

23

1050

998

1

3

1

3

3

0

1,04

1,052

1,98

Halkbank.

18

11

6

5

24

18

921

872

4

1

1

1

4

0

1,33

1,056

-

Kahramankazan Bld.

15,2

11

5

6

21

23

921

936

2

1

2

2

2

2

0,91

0,984

0,2

Mardin B.Şehir Bld.

7,1

11

2

9

11

27

774

835

2

0

0

1

3

5

0,41

0,927

0,1

TVF Spor Lisesi

6,06

11

2

9

6

29

565

796

1

0

1

0

0

9

0,21

0,710

1,06

Gümüşhane Gençlerbirliği

4,2

11

1

10

5

30

520

816

1

0

0

1

0

9

0,17

0,637

0,2

Şanlıurfa Sefa Spor

0,1

11

0

11

0

33

214

825

0

0

0

0

0

11

0,00

0,259

0,1




1.Lig Bayanlar B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Bayanlar B Grubu

Misafir Takım

Anadolu

Bolu Bl

Gümüşha

Halkban

İlbank

Kahrama

Keçiöre

Mardin

PTT

Pursakl

Samsun

Sefa Sp

TED Ank

TVF Spo

Ev Sahibi Takım

Anadolu Üniversitesi (Anadolu)

3 - 0

3 - 2

3 - 1

0 - 3

3 - 2

3 - 0

Bolu Bld. (Bolu Bl)

2 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 0

0 - 3

3 - 0

Gümüşhane Gençlerbirliği (Gümüşha)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

Halkbank. (Halkban)

2 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 0

İlbank (İlbank)

3 - 1

2 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 2

Kahramankazan Bld. (Kahrama)

2 - 3

3 - 0

3 - 1

1 - 3

0 - 3

Keçiören Bld. Bağlum Spor (Keçiöre)

3 - 2

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

Mardin B.Şehir Bld. (Mardin )

2 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

PTT (PTT)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Pursaklar Voleybol İhtisas (Pursakl)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Samsun B.Ş.B. Anakent (Samsun )

3 - 1

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Şanlıurfa Sefa Spor (Sefa Sp)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

İba Kimya TED Ankara Kolejliler (TED Ank)

1 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 0

TVF Spor Lisesi (TVF Spo)

0 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0