2018-2019 1.Bayanlar Ligi


  • 19.01.2019 - 13:00

    Sakarya Gelişim Spor

    Bahçelievler Voleybol

    3 - 0

    25/14  25/14  25/10

  • 19.01.2019 - 13:00

    Anadolu Üniversitesi

    İlbank

    1 - 3

    25/20  24/26  21/25  20/25

  • 19.01.2019 - 13:00

    Mardin B.Şehir Bld.

    Samsun B.Ş.B. Anakent

    1 - 3

    25/22  17/25  25/27  24/26

  • 19.01.2019 - 14:00

    İba Kimya TED Ankara Kolejliler

    Halkbank.

    0 - 3

    24/26  22/25  18/25

  • 19.01.2019 - 14:00

    Rota Koleji

    Salihli Bld.

    3 - 1

    25/22  25/22  19/25  25/11

  • 19.01.2019 - 15:00

    Pursaklar Voleybol İhtisas

    PTT

    1 - 3

    19/25  23/25  25/21  18/25

  • 19.01.2019 - 15:00

    Sarıyer Bld.

    Mehmet Erdem Marmara Akademi

    3 - 0

    25/17  25/14  25/19

  • 19.01.2019 - 15:00

    Bolu Bld.

    Keçiören Bld. Bağlum Spor

    2 - 3

    21/25  25/12  21/25  25/19  16/18

  • 19.01.2019 - 15:30

    Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

    Balıkesir DSİ

    3 - 1

    22/25  26/24  25/20  25/10

  • 19.01.2019 - 18:00

    İzmir B.Şehir Bld.

    Özateş

    3 - 0

    25/17  25/20  25/17

  • 19.01.2019 - 18:00

    Küçükyalı Y.Spor

    Büyükçekmece Voleybol Akademi

    2 - 3

    23/25  22/25  25/18  25/18  13/15

  • 23.01.2019 - 17:00

    Mardin B.Şehir Bld.

    PTT

  • 26.01.2019 - 12:30

    Salihli Bld.

    Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

  • 26.01.2019 - 13:00

    Samsun B.Ş.B. Anakent

    Pursaklar Voleybol İhtisas

  • 26.01.2019 - 14:00

    Halkbank.

    Bolu Bld.

  • 26.01.2019 - 14:00

    Kahramankazan Bld.

    Mardin B.Şehir Bld.

  • 26.01.2019 - 15:00

    Özateş

    Küçükyalı Y.Spor

  • 26.01.2019 - 16:00

    Karşıyaka

    Rota Koleji

  • 26.01.2019 - 16:00

    Balıkesir DSİ

    Sakarya Gelişim Spor

  • 26.01.2019 - 16:00

    Büyükçekmece Voleybol Akademi

    Sarıyer Bld.

  • 26.01.2019 - 16:00

    Bahçelievler Voleybol

    İzmir B.Şehir Bld.

  • 26.01.2019 - 16:30

    TVF Spor Lisesi

    İba Kimya TED Ankara Kolejliler

  • 26.01.2019 - 18:00

    Keçiören Bld. Bağlum Spor

    Anadolu Üniversitesi

    
19.01.2019 - 13:00

Sakarya Gelişim Spor

Bahçelievler Voleybol

3 - 0

25/14  25/14  25/10

19.01.2019 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

İlbank

1 - 3

25/20  24/26  21/25  20/25

19.01.2019 - 13:00

Mardin B.Şehir Bld.

Samsun B.Ş.B. Anakent

1 - 3

25/22  17/25  25/27  24/26

19.01.2019 - 14:00

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

Halkbank.

0 - 3

24/26  22/25  18/25

19.01.2019 - 14:00

Rota Koleji

Salihli Bld.

3 - 1

25/22  25/22  19/25  25/11

19.01.2019 - 15:00

Pursaklar Voleybol İhtisas

PTT

1 - 3

19/25  23/25  25/21  18/25

19.01.2019 - 15:00

Sarıyer Bld.

Mehmet Erdem Marmara Akademi

3 - 0

25/17  25/14  25/19

19.01.2019 - 15:00

Bolu Bld.

Keçiören Bld. Bağlum Spor

2 - 3

21/25  25/12  21/25  25/19  16/18

19.01.2019 - 15:30

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

Balıkesir DSİ

3 - 1

22/25  26/24  25/20  25/10

19.01.2019 - 18:00

İzmir B.Şehir Bld.

Özateş

3 - 0

25/17  25/20  25/17

19.01.2019 - 18:00

Küçükyalı Y.Spor

Büyükçekmece Voleybol Akademi

2 - 3

23/25  22/25  25/18  25/18  13/15

23.01.2019 - 17:00

Mardin B.Şehir Bld.

PTT

26.01.2019 - 12:30

Salihli Bld.

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

26.01.2019 - 13:00

Samsun B.Ş.B. Anakent

Pursaklar Voleybol İhtisas

26.01.2019 - 14:00

Halkbank.

Bolu Bld.

26.01.2019 - 14:00

Kahramankazan Bld.

Mardin B.Şehir Bld.

26.01.2019 - 15:00

Özateş

Küçükyalı Y.Spor

26.01.2019 - 16:00

Karşıyaka

Rota Koleji

26.01.2019 - 16:00

Balıkesir DSİ

Sakarya Gelişim Spor

26.01.2019 - 16:00

Büyükçekmece Voleybol Akademi

Sarıyer Bld.

26.01.2019 - 16:00

Bahçelievler Voleybol

İzmir B.Şehir Bld.

26.01.2019 - 16:30

TVF Spor Lisesi

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

26.01.2019 - 18:00

Keçiören Bld. Bağlum Spor

Anadolu Üniversitesi

Sıralama

A Grubu

  

Puan

Sarıyer Bld.

43,72

Büyükçekmece Voleybol Akademi

34,3

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

34,2

Rota Koleji

31,92

Küçükyalı Y.Spor

30

Karşıyaka

25,66

İzmir B.Şehir Bld.

23,1

Balıkesir DSİ

18,3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

18,3

Sakarya Gelişim Spor

17,3

Salihli Bld.

11,6

Özateş

6,3

Bahçelievler Voleybol

0,3

B Grubu

  

Puan

PTT

45

Pursaklar Voleybol İhtisas

35,2

Samsun B.Ş.B. Anakent

34,04

İlbank

33,98

Bolu Bld.

28,4

Keçiören Bld. Bağlum Spor

28,2

Anadolu Üniversitesi

26,56

Halkbank.

25

Kahramankazan Bld.

24,2

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

20,3

Mardin B.Şehir Bld.

10,1

TVF Spor Lisesi

6,06

Gümüşhane Gençlerbirliği

4,2

Şanlıurfa Sefa Spor

0,1

Sıralama

A Grubu

1.Lig Bayanlar A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Sarıyer Bld.

43,72

15

14

1

44

6

1214

857

11

3

0

1

0

0

7,33

1,417

0,72

Büyükçekmece Voleybol Akademi

34,3

15

12

3

38

17

1236

1047

7

2

3

1

0

2

2,24

1,180

0,3

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt

34,2

15

11

4

39

19

1336

1145

6

3

2

3

0

1

2,05

1,167

0,2

Rota Koleji

31,92

15

10

5

35

21

1239

1040

6

2

2

2

1

2

1,67

1,191

1,92

Küçükyalı Y.Spor

30

15

10

5

34

22

1257

1111

4

5

1

1

2

2

1,55

1,131

-

Karşıyaka

25,66

14

8

6

30

23

1165

1086

4

3

1

1

4

1

1,30

1,073

1,66

İzmir B.Şehir Bld.

23,1

15

8

7

25

27

1101

1143

3

4

1

0

1

6

0,93

0,963

0,1

Balıkesir DSİ

18,3

14

6

8

25

29

1138

1171

2

3

1

1

5

2

0,86

0,972

0,3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

18,3

15

6

9

27

33

1258

1292

3

0

3

3

3

3

0,82

0,974

0,3

Sakarya Gelişim Spor

17,3

15

6

9

21

31

1086

1127

3

2

1

0

3

6

0,68

0,964

0,3

Salihli Bld.

11,6

14

4

10

19

34

1099

1175

2

0

2

1

5

4

0,56

0,935

0,6

Özateş

6,3

15

1

14

12

42

987

1249

1

0

0

3

3

8

0,29

0,790

0,3

Bahçelievler Voleybol

0,3

15

0

15

0

45

452

1125

0

0

0

0

0

15

0,00

0,402

0,3




1.Lig Bayanlar A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Bayanlar A Grubu

Misafir Takım

Bahçeli

Balıkes

Büyükçe

Gelişim

İzmir B

Karşıya

Küçükya

Mehmet

Özateş

Rota Ko

Salihli

Sarıyer

Yeşilyu

Ev Sahibi Takım

Bahçelievler Voleybol (Bahçeli)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Balıkesir DSİ (Balıkes)

1 - 3

1 - 3

3 - 2

3 - 1

2 - 3

0 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi (Büyükçe)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 2

Sakarya Gelişim Spor (Gelişim)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

0 - 3

0 - 3

İzmir B.Şehir Bld. (İzmir B)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 2

Karşıyaka (Karşıya)

1 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

1 - 3

3 - 2

Küçükyalı Y.Spor (Küçükya)

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

0 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi (Mehmet )

3 - 0

3 - 2

1 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

Özateş (Özateş)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

2 - 3

Rota Koleji (Rota Ko)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

Salihli Bld. (Salihli)

3 - 0

1 - 3

3 - 0

1 - 3

2 - 3

0 - 3

Sarıyer Bld. (Sarıyer)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

Altınbaş Üniv. Yeşilyurt (Yeşilyu)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 0

B Grubu

1.Lig Bayanlar B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

PTT

45

15

15

0

45

5

1229

805

10

5

0

0

0

0

9,00

1,527

-

Pursaklar Voleybol İhtisas

35,2

15

12

3

40

16

1303

1060

7

3

2

1

2

0

2,50

1,229

0,2

Samsun B.Ş.B. Anakent

34,04

15

11

4

36

20

1295

1129

4

6

1

1

1

2

1,80

1,147

1,04

İlbank

33,98

16

10

6

39

25

1469

1263

4

5

1

3

3

0

1,56

1,163

1,98

Bolu Bld.

28,4

16

9

7

36

29

1387

1293

4

2

3

4

1

2

1,24

1,073

0,4

Keçiören Bld. Bağlum Spor

28,2

15

11

4

38

25

1375

1222

4

1

6

1

3

0

1,52

1,125

0,2

Anadolu Üniversitesi

26,56

16

10

6

33

28

1369

1196

4

2

4

0

3

3

1,18

1,145

0,56

Halkbank.

25

15

8

7

32

24

1224

1176

6

1

1

2

4

1

1,33

1,041

-

Kahramankazan Bld.

24,2

15

8

7

31

27

1241

1223

4

2

2

2

3

2

1,15

1,015

0,2

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

20,3

16

5

11

30

35

1340

1343

3

2

0

5

5

1

0,86

0,998

0,3

Mardin B.Şehir Bld.

10,1

15

3

12

15

36

1056

1111

3

0

0

1

4

7

0,42

0,950

0,1

TVF Spor Lisesi

6,06

15

2

13

6

41

742

1096

1

0

1

0

0

13

0,15

0,677

1,06

Gümüşhane Gençlerbirliği

4,2

13

1

12

5

36

560

966

1

0

0

1

0

11

0,14

0,580

0,2

Şanlıurfa Sefa Spor

0,1

13

0

13

0

39

268

975

0

0

0

0

0

13

0,00

0,275

0,1




1.Lig Bayanlar B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Bayanlar B Grubu

Misafir Takım

Anadolu

Bolu Bl

Gümüşha

Halkban

İlbank

Kahrama

Keçiöre

Mardin

PTT

Pursakl

Samsun

Sefa Sp

TED Ank

TVF Spo

Ev Sahibi Takım

Anadolu Üniversitesi (Anadolu)

3 - 0

1 - 3

3 - 2

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

Bolu Bld. (Bolu Bl)

2 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 1

2 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 0

Gümüşhane Gençlerbirliği (Gümüşha)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

Halkbank. (Halkban)

2 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 0

İlbank (İlbank)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 2

3 - 0

Kahramankazan Bld. (Kahrama)

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

1 - 3

0 - 3

3 - 0

Keçiören Bld. Bağlum Spor (Keçiöre)

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 2

Mardin B.Şehir Bld. (Mardin )

0 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

PTT (PTT)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Pursaklar Voleybol İhtisas (Pursakl)

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

Samsun B.Ş.B. Anakent (Samsun )

3 - 1

2 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Şanlıurfa Sefa Spor (Sefa Sp)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

İba Kimya TED Ankara Kolejliler (TED Ank)

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

2 - 3

3 - 0

TVF Spor Lisesi (TVF Spo)

0 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0