2018-2019 Efeler Ligi


  • 19.01.2019 - 14:00

    HALKBANK

    GALATASARAY

    3 - 0

    25/18  25/22  25/16

  • 19.01.2019 - 15:30

    TOKAT BLD. PLEVNE

    İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

    3 - 0

    25/21  29/27  27/25

  • 19.01.2019 - 16:00

    ARKAS SPOR

    ARHAVİ BLD.

    3 - 0

    25/20  25/20  25/10

  • 19.01.2019 - 16:30

    JEOPARK KULA BLD.

    İNEGÖL BLD.

    1 - 3

    10/25  14/25  25/23  23/25

  • 19.01.2019 - 19:00

    MALİYE PİYANGO

    FENERBAHÇE

    3 - 2

    18/25  25/19  25/19  16/25  21/19

  • 20.01.2019 - 14:00

    İSTANBUL BBSK

    ZİRAAT BANKASI

    3 - 1

    25/22  21/25  25/23  25/20

  • 22.01.2019 - 17:00

    İNEGÖL BLD.

    GALATASARAY

  • 22.01.2019 - 18:00

    MALİYE PİYANGO

    ARHAVİ BLD.

  • 22.01.2019 - 18:00

    ARKAS SPOR

    İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

  • 23.01.2019 - 17:00

    İSTANBUL BBSK

    TOKAT BLD. PLEVNE

  • 26.01.2019 - 14:00

    GALATASARAY

    MALİYE PİYANGO

  • 26.01.2019 - 16:00

    ZİRAAT BANKASI

    ARKAS SPOR

  • 26.01.2019 - 16:00

    İNEGÖL BLD.

    HALKBANK

  • 26.01.2019 - 17:00

    ARHAVİ BLD.

    TOKAT BLD. PLEVNE

  • 26.01.2019 - 17:00

    İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

    JEOPARK KULA BLD.

  • 26.01.2019 - 19:00

    FENERBAHÇE

    İSTANBUL BBSK

    
19.01.2019 - 14:00

HALKBANK

GALATASARAY

3 - 0

25/18  25/22  25/16

19.01.2019 - 15:30

TOKAT BLD. PLEVNE

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

3 - 0

25/21  29/27  27/25

19.01.2019 - 16:00

ARKAS SPOR

ARHAVİ BLD.

3 - 0

25/20  25/20  25/10

19.01.2019 - 16:30

JEOPARK KULA BLD.

İNEGÖL BLD.

1 - 3

10/25  14/25  25/23  23/25

19.01.2019 - 19:00

MALİYE PİYANGO

FENERBAHÇE

3 - 2

18/25  25/19  25/19  16/25  21/19

20.01.2019 - 14:00

İSTANBUL BBSK

ZİRAAT BANKASI

3 - 1

25/22  21/25  25/23  25/20

22.01.2019 - 17:00

İNEGÖL BLD.

GALATASARAY

22.01.2019 - 18:00

MALİYE PİYANGO

ARHAVİ BLD.

22.01.2019 - 18:00

ARKAS SPOR

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

23.01.2019 - 17:00

İSTANBUL BBSK

TOKAT BLD. PLEVNE

26.01.2019 - 14:00

GALATASARAY

MALİYE PİYANGO

26.01.2019 - 16:00

ZİRAAT BANKASI

ARKAS SPOR

26.01.2019 - 16:00

İNEGÖL BLD.

HALKBANK

26.01.2019 - 17:00

ARHAVİ BLD.

TOKAT BLD. PLEVNE

26.01.2019 - 17:00

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

JEOPARK KULA BLD.

26.01.2019 - 19:00

FENERBAHÇE

İSTANBUL BBSK

en skorer(sayılar / setler)

#13

LEOANDRIC 6,5(39/6)

#6

OLIVERVENNO 5,47(290/53)

#16

OKELLODAUDI 5,45(256/47)

#13

JHONWENDT 5,14(216/42)

#2

WOUTERTER MAAT 5,11(271/53)

en iyi servisçi(ace / setler)

#7

ROMANDANILOV 0,88(44/50)

#8

BURUTAYSUBASI 0,76(37/49)

#10

TURGAYDOGAN 0,67(8/12)

#3

DRAZENLUBURIC 0,51(23/45)

#13

LEOANDRIC 0,5(3/6)

en iyi blokör(winning blocks / setler)

#18

CAFERKIRKIT 1(1/1)

#20

MUSTAFASUSAM 1(2/2)

#3

MUHAMMEDERTUGRUL 0,75(36/48)

#7

OSMAN CAGATAYDURMAZ 0,74(34/46)

#15

ERTUGRUL GAZIMETIN 0,71(27/38)

en skorer(sayılar)

#6

OLIVERVENNO 290

#16

OKELLODAUDI 256

#12

ADISLAGUMDZIJA 248

en iyi servisçi(ace)

#14

PAJAKGRZEGORZ 23

#6

OLIVERVENNO 21

en iyi blokör(winning blocks)

#10

EMREBATUR 36

#17

CUNEYTDAGCI 30

servis karşılama - pozitif %(perfect reception + reception) / all receptions

#5

HASANYESILBUDAK %62(116/187)

#10

NICOLASBRUNO %59(128/216)

#14

BERKAYBAYRAKTAR %57(142/251)

#5

FARHADGHAEMI %56(193/347)

#5

BATURALP BURAKGUNGOR %52(140/271)

hücum - mükemmel %attack point / all attacks

#5

ARMINMUSTEDANOVIC %55(125/228)

#16

OKELLODAUDI %54(231/427)

#3

DRAZENLUBURIC %54(188/350)

#9

ROBERTTAHT %53(187/356)

#5

IVANKOLEV %52(46/88)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
LAGUMDZIJA .A.
(ARKAS SPOR)
ORTA OYUNCU 2.  
ERTUGRUL M.
(İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ)
SMAÇÖR 1  
SUBASI B.
(HALKBANK)

SMAÇÖR 2  
GOKGOZ G.
(İSTANBUL BBSK)
ORTA OYUNCU 1  
DURMAZ O.C.
(MALİYE PİYANGO)
PASÖR 1  
YILMAZ V.
(HALKBANK)
LIBERO 1  
YESILBUDAK H.
(HALKBANK)
  • LIBERO 2  
    BAYRAKTAR B.
    (İNEGÖL BLD.)
  • PASÖR 2  
    PEKSEN C.
    (İstanbul BBSK)
  • ORTA OYUNCU 3  
    EMET I.
    (İSTANBUL BBSK)
  • ORTA OYUNCU 4  
    GUNES F.S.
    (HALKBANK)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    DANILOV R.
    (ARHAVİ BLD.)
  • SMAÇÖR 3  
    TAHT R.
    (ARKAS SPOR)
  • SMAÇÖR 4  
    GHAEMI F.
    (ZİRAAT BANKASI)

Sıralama

I.Etap

  

Puan

HALKBANK

35,46

ARKAS SPOR

28,44

MALİYE PİYANGO

28,26

GALATASARAY

26,14

İSTANBUL BBSK

26,08

ZİRAAT BANKASI

25,36

TOKAT BLD. PLEVNE

23,02

FENERBAHÇE

21,08

ARHAVİ BLD.

15,7

İNEGÖL BLD.

14,32

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

13,2

JEOPARK KULA BLD.

2,3

Sıralama

I.Etap

I.Etap I.Etap Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

HALKBANK

35,46

14

11

3

37

15

1228

1014

6

4

1

1

2

0

2,47

1,211

2,46

ARKAS SPOR

28,44

13

8

5

31

20

1191

1089

4

3

1

3

1

1

1,55

1,094

2,44

MALİYE PİYANGO

28,26

13

9

4

32

18

1150

1098

5

2

2

1

3

0

1,78

1,047

2,26

GALATASARAY

26,14

13

9

4

30

23

1204

1171

2

3

4

1

1

2

1,30

1,028

2,14

İSTANBUL BBSK

26,08

13

9

4

31

23

1205

1153

2

3

4

1

2

1

1,35

1,045

2,08

ZİRAAT BANKASI

25,36

14

8

6

33

29

1362

1332

1

3

4

3

3

0

1,14

1,022

2,36

TOKAT BLD. PLEVNE

23,02

13

7

6

28

24

1142

1149

3

2

2

3

1

2

1,17

0,994

1,02

FENERBAHÇE

21,08

14

5

9

25

29

1186

1184

3

2

0

4

2

3

0,86

1,002

2,08

ARHAVİ BLD.

15,7

13

5

8

21

29

1091

1130

2

1

2

2

2

4

0,72

0,966

0,7

İNEGÖL BLD.

14,32

13

5

8

18

31

1089

1119

0

3

2

0

3

5

0,58

0,973

1,32

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

13,2

13

4

9

19

29

1067

1139

2

2

0

1

5

3

0,66

0,937

0,2

JEOPARK KULA BLD.

2,3

14

0

14

7

42

855

1192

0

0

0

2

3

9

0,17

0,717

0,3




I.Etap I.Etap Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

I.Etap

Misafir Takım

AFYON B

ARHAVİ

ARKAS S

FENERBA

GALATAS

HALKBAN

İNEGÖL

BBSK

JEOPARK

MALİYE

TOKAT B

ZİRAAT

Ev Sahibi Takım

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ (AFYON B)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

1 - 3

ARHAVİ BLD. (ARHAVİ )

3 - 2

1 - 3

3 - 2

3 - 0

2 - 3

3 - 1

ARKAS SPOR (ARKAS S)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

2 - 3

FENERBAHÇE (FENERBA)

3 - 0

0 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

GALATASARAY (GALATAS)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

2 - 3

HALKBANK (HALKBAN)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

İNEGÖL BLD. (İNEGÖL )

1 - 3

3 - 1

3 - 2

1 - 3

3 - 1

0 - 3

İSTANBUL BBSK (BBSK)

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 2

1 - 3

3 - 0

3 - 1

JEOPARK KULA BLD. (JEOPARK)

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

MALİYE PİYANGO (MALİYE )

3 - 0

3 - 2

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

TOKAT BLD. PLEVNE (TOKAT B)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 1

2 - 3

ZİRAAT BANKASI (ZİRAAT )

3 - 1

2 - 3

2 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 2

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
LAGUMDZIJA .A.
(ARKAS SPOR)
ORTA OYUNCU 2.  
ERTUGRUL M.
(İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ)
SMAÇÖR 1  
SUBASI B.
(HALKBANK)

SMAÇÖR 2  
GOKGOZ G.
(İSTANBUL BBSK)
ORTA OYUNCU 1  
DURMAZ O.C.
(MALİYE PİYANGO)
PASÖR 1  
YILMAZ V.
(HALKBANK)
LIBERO 1  
YESILBUDAK H.
(HALKBANK)
  • LIBERO 2  
    BAYRAKTAR B.
    (İNEGÖL BLD.)
  • PASÖR 2  
    PEKSEN C.
    (İstanbul BBSK)
  • ORTA OYUNCU 3  
    EMET I.
    (İSTANBUL BBSK)
  • ORTA OYUNCU 4  
    GUNES F.S.
    (HALKBANK)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    DANILOV R.
    (ARHAVİ BLD.)
  • SMAÇÖR 3  
    TAHT R.
    (ARKAS SPOR)
  • SMAÇÖR 4  
    GHAEMI F.
    (ZİRAAT BANKASI)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
LAGUMDZIJA .A.
(ARKAS SPOR)
ORTA OYUNCU 2.  
ERTUGRUL M.
(İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ)
SMAÇÖR 1  
SUBASI B.
(HALKBANK)

SMAÇÖR 2  
GOKGOZ G.
(İSTANBUL BBSK)
ORTA OYUNCU 1  
DURMAZ O.C.
(MALİYE PİYANGO)
PASÖR 1  
YILMAZ V.
(HALKBANK)
LIBERO 1  
YESILBUDAK H.
(HALKBANK)
LIBERO 2  
BAYRAKTAR B.
(İNEGÖL BLD.)
PASÖR 2  
PEKSEN C.
(İstanbul BBSK)
ORTA OYUNCU 3  
EMET I.
(İSTANBUL BBSK)
SMAÇÖR 3  
TAHT R.
(ARKAS SPOR)
ORTA OYUNCU 4  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
SMAÇÖR 4  
GHAEMI F.
(ZİRAAT BANKASI)
PASÖR ÇAPRAZI 2  
DANILOV R.
(ARHAVİ BLD.)