2018-2019 Efeler Ligi


  • 13.10.2018 - 14:30

    FENERBAHÇE

    JEOPARK KULA BLD.

    3 - 0

    25/15  25/22  25/16

  • 14.10.2018 - 14:00

    ARHAVİ BLD.

    MALİYE PİYANGO

    2 - 3

    25/23  15/25  18/25  25/23  26/28

  • 14.10.2018 - 15:00

    GALATASARAY

    İNEGÖL BLD.

    3 - 0

    25/19  25/23  25/23

  • 14.10.2018 - 15:00

    İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

    ARKAS SPOR

    1 - 3

    19/25  20/25  25/19  27/29

  • 14.10.2018 - 15:30

    ZİRAAT BANKASI

    HALKBANK

    2 - 3

    24/26  27/25  22/25  25/21  11/15

  • 14.10.2018 - 15:30

    TOKAT BLD. PLEVNE

    İSTANBUL BBSK

    2 - 3

    21/25  22/25  25/22  25/21  9/15

  • 14:00 
    Final

    ARKAS SPOR

    TOKAT BLD. PLEVNE

    3 - 2

    22/25  20/25  25/18  25/18  15/11

  • 21.10.2018 - 14:00

    HALKBANK

    FENERBAHÇE

  • 21.10.2018 - 14:00

    İSTANBUL BBSK

    ARHAVİ BLD.

  • 21.10.2018 - 15:00

    JEOPARK KULA BLD.

    GALATASARAY

  • 21.10.2018 - 16:00

    İNEGÖL BLD.

    İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

  • 21.10.2018 - 16:30

    MALİYE PİYANGO

    ZİRAAT BANKASI

  • 27.10.2018 - 14:00

    GALATASARAY

    HALKBANK

    
13.10.2018 - 14:30

FENERBAHÇE

JEOPARK KULA BLD.

3 - 0

25/15  25/22  25/16

14.10.2018 - 14:00

ARHAVİ BLD.

MALİYE PİYANGO

2 - 3

25/23  15/25  18/25  25/23  26/28

14.10.2018 - 15:00

GALATASARAY

İNEGÖL BLD.

3 - 0

25/19  25/23  25/23

14.10.2018 - 15:00

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

ARKAS SPOR

1 - 3

19/25  20/25  25/19  27/29

14.10.2018 - 15:30

ZİRAAT BANKASI

HALKBANK

2 - 3

24/26  27/25  22/25  25/21  11/15

14.10.2018 - 15:30

TOKAT BLD. PLEVNE

İSTANBUL BBSK

2 - 3

21/25  22/25  25/22  25/21  9/15

14:00 
Final

ARKAS SPOR

TOKAT BLD. PLEVNE

3 - 2

22/25  20/25  25/18  25/18  15/11

21.10.2018 - 14:00

HALKBANK

FENERBAHÇE

21.10.2018 - 14:00

İSTANBUL BBSK

ARHAVİ BLD.

21.10.2018 - 15:00

JEOPARK KULA BLD.

GALATASARAY

21.10.2018 - 16:00

İNEGÖL BLD.

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

21.10.2018 - 16:30

MALİYE PİYANGO

ZİRAAT BANKASI

27.10.2018 - 14:00

GALATASARAY

HALKBANK

en skorer(sayılar / setler)

#6

OLIVERVENNO 9,33(28/3)

#2

WOUTERTER MAAT 6(18/3)

#16

OKELLODAUDI 5,9(59/10)

#5

BATURALP BURAKGUNGOR 5,2(26/5)

#6

MICHALFINGER 4,8(24/5)

en iyi servisçi(ace / setler)

#6

OLIVERVENNO 1,67(5/3)

#13

NIELSKLAPWIJK 1(4/4)

#16

FERHATAKDENIZ 0,67(2/3)

#9

KEMAL KIVANC ELGAZ 0,67(2/3)

#6

KEVINKLINKENBERG 0,67(2/3)

en iyi blokör(winning blocks / setler)

#10

EMREBATUR 1,33(4/3)

#10

TURGAYDOGAN 1(3/3)

#6

MICHALFINGER 1(5/5)

#14

HASANSIKAR 0,88(7/8)

#5

BATURALP BURAKGUNGOR 0,8(4/5)

en skorer(sayılar)

#18

DMITRIIBAHOV 34

#6

OLIVERVENNO 28

en iyi servisçi(ace)

#13

JHONWENDT 3

en iyi blokör(winning blocks)

#10

EMREBATUR 4

servis karşılama - pozitif %(perfect reception + reception) / all receptions

#17

MIHAJLO STANKOVIC %68(13/19)

#16

GUILLAUMEQUESQUE %67(2/3)

#10

NICOLASBRUNO %62(16/26)

#18

DMITRIIBAHOV %61(27/44)

#5

FARHADGHAEMI %58(15/26)

hücum - mükemmel %attack point / all attacks

#10

NICOLASBRUNO %83(15/18)

#17

MIHAJLO STANKOVIC %68(15/22)

#5

BATURALP BURAKGUNGOR %65(20/31)

#16

OKELLODAUDI %63(55/87)

#6

OLIVERVENNO %63(22/35)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
VENNO O.
(GALATASARAY)
ORTA OYUNCU 2.  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
SMAÇÖR 1  
GUNGOR B.B.
(İSTANBUL BBSK)

SMAÇÖR 2  
KLINKENBERG K.
(FENERBAHÇE)
ORTA OYUNCU 1  
BATUR E.
(FENERBAHÇE)
PASÖR 1  
EKSI A.
(MALİYE PİYANGO)
LIBERO 1  
KARATAS A.
(FENERBAHÇE)
  • LIBERO 2  
    DONE V.
    (ZİRAAT BANKASI)
  • PASÖR 2  
    KIYAK U.
    (FENERBAHÇE)
  • ORTA OYUNCU 3  
    SIKAR H.
    (ARKAS SPOR)
  • ORTA OYUNCU 4  
    KOSE B.
    (JEOPARK KULA BLD.)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    KLAPWIJK N.
    (İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ)
  • SMAÇÖR 3  
    DOGAN T.
    (JEOPARK KULA BLD.)
  • SMAÇÖR 4  
    MARSHALL S.
    (İNEGÖL BLD.)

Sıralama

I.Etap

  

Puan

ARKAS SPOR

7,44

GALATASARAY

5,14

FENERBAHÇE

5,08

HALKBANK

4,46

MALİYE PİYANGO

4,26

İSTANBUL BBSK

4,08

ZİRAAT BANKASI

3,36

TOKAT BLD. PLEVNE

3,02

ARHAVİ BLD.

1,7

İNEGÖL BLD.

1,32

JEOPARK KULA BLD.

0,3

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

0,2

Sıralama

I.Etap

  

Puan

ARKAS SPOR

7,44

GALATASARAY

5,14

FENERBAHÇE

5,08

HALKBANK

4,46

MALİYE PİYANGO

4,26

İSTANBUL BBSK

4,08

ZİRAAT BANKASI

3,36

TOKAT BLD. PLEVNE

3,02

ARHAVİ BLD.

1,7

İNEGÖL BLD.

1,32

JEOPARK KULA BLD.

0,3

İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ

0,2

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
VENNO O.
(GALATASARAY)
ORTA OYUNCU 2.  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
SMAÇÖR 1  
GUNGOR B.B.
(İSTANBUL BBSK)

SMAÇÖR 2  
KLINKENBERG K.
(FENERBAHÇE)
ORTA OYUNCU 1  
BATUR E.
(FENERBAHÇE)
PASÖR 1  
EKSI A.
(MALİYE PİYANGO)
LIBERO 1  
KARATAS A.
(FENERBAHÇE)
  • LIBERO 2  
    DONE V.
    (ZİRAAT BANKASI)
  • PASÖR 2  
    KIYAK U.
    (FENERBAHÇE)
  • ORTA OYUNCU 3  
    SIKAR H.
    (ARKAS SPOR)
  • ORTA OYUNCU 4  
    KOSE B.
    (JEOPARK KULA BLD.)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    KLAPWIJK N.
    (İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ)
  • SMAÇÖR 3  
    DOGAN T.
    (JEOPARK KULA BLD.)
  • SMAÇÖR 4  
    MARSHALL S.
    (İNEGÖL BLD.)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
VENNO O.
(GALATASARAY)
ORTA OYUNCU 2.  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
SMAÇÖR 1  
GUNGOR B.B.
(İSTANBUL BBSK)

SMAÇÖR 2  
KLINKENBERG K.
(FENERBAHÇE)
ORTA OYUNCU 1  
BATUR E.
(FENERBAHÇE)
PASÖR 1  
EKSI A.
(MALİYE PİYANGO)
LIBERO 1  
KARATAS A.
(FENERBAHÇE)
LIBERO 2  
DONE V.
(ZİRAAT BANKASI)
PASÖR 2  
KIYAK U.
(FENERBAHÇE)
ORTA OYUNCU 3  
SIKAR H.
(ARKAS SPOR)
SMAÇÖR 3  
DOGAN T.
(JEOPARK KULA BLD.)
ORTA OYUNCU 4  
KOSE B.
(JEOPARK KULA BLD.)
SMAÇÖR 4  
MARSHALL S.
(İNEGÖL BLD.)
PASÖR ÇAPRAZI 2  
KLAPWIJK N.
(İKBAL AFYON BLD. YÜNTAŞ)