2020-2021 Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley Grup Maçları

select
Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley A Grubu AXA Sigorta Kupa Voley A Grubu Matches

A Grubu

31.08.2020 - 15:30

Burhan Felek

31.08.2020 - 15:30

31.08.2020 - 15:30

İSTANBUL BBSK

3 - 1

İNEGÖL BLD.


31.08.2020 - 15:30

3 - 1

İSTANBUL BBSK

İNEGÖL BLD.

31.08.2020 - 18:30

Burhan Felek

31.08.2020 - 18:30

31.08.2020 - 18:30

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

3 - 1

ALTEKMA


31.08.2020 - 18:30

3 - 1

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

ALTEKMA

1.09.2020 - 16:00

Burhan Felek

1.09.2020 - 16:00

1.09.2020 - 16:00

ALTEKMA

3 - 2

İSTANBUL BBSK

AKINCI ERDAL
SEVIM TUNCAY

1.09.2020 - 16:00

3 - 2

ALTEKMA

İSTANBUL BBSK

1.09.2020 - 18:30

Burhan Felek

1.09.2020 - 18:30

1.09.2020 - 18:30

İNEGÖL BLD.

0 - 3

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

AYATA EBRU
ALTIN AKIF

1.09.2020 - 18:30

0 - 3

İNEGÖL BLD.

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

2.09.2020 - 16:00

Burhan Felek

2.09.2020 - 16:00

2.09.2020 - 16:00

İNEGÖL BLD.

1 - 3

ALTEKMA

CEVIK RAMAZAN
TOPAL MEHMET

2.09.2020 - 16:00

1 - 3

İNEGÖL BLD.

ALTEKMA

2.09.2020 - 18:30

Burhan Felek

2.09.2020 - 18:30

2.09.2020 - 18:30

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

3 - 0

İSTANBUL BBSK

YENER SECKIN
KORKUT METIN

2.09.2020 - 18:30

3 - 0

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

İSTANBUL BBSK

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley B Grubu AXA Sigorta Kupa Voley B Grubu Matches

B Grubu

31.08.2020 - 16:00

Cengiz Göllü

31.08.2020 - 16:00

31.08.2020 - 16:00

ARKAS SPOR

3 - 1

AFYON BLD. YÜNTAŞ


31.08.2020 - 16:00

3 - 1

ARKAS SPOR

AFYON BLD. YÜNTAŞ

1.09.2020 - 18:30

Cengiz Göllü

1.09.2020 - 18:30

1.09.2020 - 18:30

AFYON BLD. YÜNTAŞ

0 - 3

BURSA B.ŞEHİR BLD.

DEMIRALAY HAKKI
GOZU ALI IHSAN

1.09.2020 - 18:30

0 - 3

AFYON BLD. YÜNTAŞ

BURSA B.ŞEHİR BLD.

2.09.2020 - 15:30

Cengiz Göllü

2.09.2020 - 15:30

2.09.2020 - 15:30

ARKAS SPOR

3 - 0

BURSA B.ŞEHİR BLD.

DEMIRALAY HAKKI
DENERI SADETTIN

2.09.2020 - 15:30

3 - 0

ARKAS SPOR

BURSA B.ŞEHİR BLD.

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu Matches

C Grubu

31.08.2020 - 16:30

Başkent

31.08.2020 - 16:30

31.08.2020 - 16:30

GALATASARAY HDI SİGORTA

3 - 1

HALİLİYE BLD.


31.08.2020 - 16:30

3 - 1

GALATASARAY HDI SİGORTA

HALİLİYE BLD.

1.09.2020 - 16:30

Başkent

1.09.2020 - 16:30

1.09.2020 - 16:30

HALİLİYE BLD.

0 - 3

HALKBANK

BOCUTCU ZEKI
DINCER TOLGACAN

1.09.2020 - 16:30

0 - 3

HALİLİYE BLD.

HALKBANK

2.09.2020 - 13:00

Başkent

2.09.2020 - 13:00

2.09.2020 - 13:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

1 - 3

HALKBANK

BOCUTCU ZEKI
SARI ERKAN

2.09.2020 - 13:00

1 - 3

GALATASARAY HDI SİGORTA

HALKBANK

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley D Grubu AXA Sigorta Kupa Voley D Grubu Matches

D Grubu

31.08.2020 - 11:30

Başkent

31.08.2020 - 11:30

31.08.2020 - 11:30

ZİRAAT BANKKART

3 - 0

ARHAVİ VOLEYBOL


31.08.2020 - 11:30

3 - 0

ZİRAAT BANKKART

ARHAVİ VOLEYBOL

31.08.2020 - 14:00

Başkent

31.08.2020 - 14:00

31.08.2020 - 14:00

SPOR TOTO

3 - 0

SOLHAN SPOR


31.08.2020 - 14:00

3 - 0

SPOR TOTO

SOLHAN SPOR

1.09.2020 - 12:00

Başkent

1.09.2020 - 12:00

1.09.2020 - 12:00

ARHAVİ VOLEYBOL

0 - 3

SPOR TOTO

CAGLAR BILAL
OZMEN YILDIZ HATICE

1.09.2020 - 12:00

0 - 3

ARHAVİ VOLEYBOL

SPOR TOTO

1.09.2020 - 14:00

Başkent

1.09.2020 - 14:00

1.09.2020 - 14:00

SOLHAN SPOR

0 - 3

ZİRAAT BANKKART

YILMAZGIL KORAY
TEKOL PELENK MERYEM

1.09.2020 - 14:00

0 - 3

SOLHAN SPOR

ZİRAAT BANKKART

2.09.2020 - 11:00

Başkent

2.09.2020 - 11:00

2.09.2020 - 11:00

ARHAVİ VOLEYBOL

1 - 3

SOLHAN SPOR


2.09.2020 - 11:00

1 - 3

ARHAVİ VOLEYBOL

SOLHAN SPOR

2.09.2020 - 21:00

Başkent

2.09.2020 - 21:00

2.09.2020 - 21:00

SPOR TOTO

3 - 2

ZİRAAT BANKKART

YILMAZGIL KORAY
CAKAR ILKNUR

2.09.2020 - 21:00

3 - 2

SPOR TOTO

ZİRAAT BANKKART