2020-2021 Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi


  • 21.10.2020 - 16:00

    Göztepe

    Vakıfbank

    1 - 3

    22/25  16/25  25/19  22/25

  • 23.10.2020 - 14:00

    Özel Gelişim Koleji

    Edremit Bld. Altınoluk

    0 - 3

    16/25  20/25  13/25

  • 25.10.2020 - 13:00

    Çukurova Bld.

    Sigorta Shop Kalecik Bld.

    0 - 3

    18/25  18/25  18/25

  • 25.10.2020 - 14:00

    Adam Voleybol

    Antalyaspor

    3 - 0

    25/16  25/8  25/10

  • 25.10.2020 - 14:00

    Generali Sigorta Sakarya Voleybol

    Bolu Bld.

    0 - 3

    17/25  22/25  23/25

  • 25.10.2020 - 16:00

    Göztepe

    Çanakkale Bld.

    3 - 2

    22/25  20/25  31/29  26/24  15/11

  • 25.10.2020 - 16:30

    Fenerbahçe

    İzmirspor

    3 - 2

    18/25  25/14  16/25  25/20  15/8

  • 15:00 
    Final

    Generali Sigorta Sakarya Voleybol

    Nevşehir Bld.

    3 - 2

    25/20  20/25  25/23  22/25  15/12

  • 1.11.2020 - 14:00

    Çanakkale Bld.

    Özel Gelişim Koleji

  • 1.11.2020 - 14:00

    Antalyaspor

    Numune Gençlik

  • 1.11.2020 - 14:00

    Bolu Bld.

    Çukurova Bld.

  • 1.11.2020 - 14:00

    Nevşehir Bld.

    Adam Voleybol

  • 1.11.2020 - 15:30

    Sigorta Shop Kalecik Bld.

    TED Ankara Kolejliler

  • 1.11.2020 - 16:00

    İzmirspor

    Göztepe

  • 1.11.2020 - 16:00

    Karşıyaka

    Fenerbahçe

  • 4.11.2020 - 14:00

    Mehmet Erdem Marmara Akademi

    İstanbul BBSK

  • 4.11.2020 - 14:00

    Numune Gençlik

    Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji Gençlik

  • 4.11.2020 - 14:00

    Antalyaspor

    TED Ankara Kolejliler

  • 4.11.2020 - 18:30

    Sigorta Shop Kalecik Bld.

    Generali Sigorta Sakarya Voleybol

    
21.10.2020 - 16:00

Göztepe

Vakıfbank

1 - 3

22/25  16/25  25/19  22/25

23.10.2020 - 14:00

Özel Gelişim Koleji

Edremit Bld. Altınoluk

0 - 3

16/25  20/25  13/25

25.10.2020 - 13:00

Çukurova Bld.

Sigorta Shop Kalecik Bld.

0 - 3

18/25  18/25  18/25

25.10.2020 - 14:00

Adam Voleybol

Antalyaspor

3 - 0

25/16  25/8  25/10

25.10.2020 - 14:00

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

Bolu Bld.

0 - 3

17/25  22/25  23/25

25.10.2020 - 16:00

Göztepe

Çanakkale Bld.

3 - 2

22/25  20/25  31/29  26/24  15/11

25.10.2020 - 16:30

Fenerbahçe

İzmirspor

3 - 2

18/25  25/14  16/25  25/20  15/8

15:00 
Final

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

Nevşehir Bld.

3 - 2

25/20  20/25  25/23  22/25  15/12

1.11.2020 - 14:00

Çanakkale Bld.

Özel Gelişim Koleji

1.11.2020 - 14:00

Antalyaspor

Numune Gençlik

1.11.2020 - 14:00

Bolu Bld.

Çukurova Bld.

1.11.2020 - 14:00

Nevşehir Bld.

Adam Voleybol

1.11.2020 - 15:30

Sigorta Shop Kalecik Bld.

TED Ankara Kolejliler

1.11.2020 - 16:00

İzmirspor

Göztepe

1.11.2020 - 16:00

Karşıyaka

Fenerbahçe

4.11.2020 - 14:00

Mehmet Erdem Marmara Akademi

İstanbul BBSK

4.11.2020 - 14:00

Numune Gençlik

Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji Gençlik

4.11.2020 - 14:00

Antalyaspor

TED Ankara Kolejliler

4.11.2020 - 18:30

Sigorta Shop Kalecik Bld.

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

Sıralama

A Grubu

Sigorta Shop 1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Vakıfbank

6

2

2

0

6

1

169

141

1

1

0

0

0

0

6,00

1,199

-

Karşıyaka

6

2

2

0

6

2

192

144

0

2

0

0

0

0

3,00

1,333

-

Edremit Bld. Altınoluk

6

3

2

1

7

3

241

206

2

0

0

0

1

0

2,33

1,170

-

Fenerbahçe

6

3

2

1

8

6

301

291

0

1

1

1

0

0

1,33

1,034

-

İstanbul BBSK

3

1

1

0

3

1

94

82

0

1

0

0

0

0

3,00

1,146

-

Çanakkale Bld.

3

3

1

2

6

8

292

311

0

0

1

1

1

0

0,75

0,939

-

Büyükçekmece Voleybol Akademi

2

1

1

0

3

2

100

98

0

0

1

0

0

0

1,50

1,020

-

Çiftlikköy Bld.

2

1

1

0

3

2

105

104

0

0

1

0

0

0

1,50

1,010

-

Göztepe

2

3

1

2

4

8

257

283

0

0

1

0

1

1

0,50

0,908

-

Mehmet Erdem Marmara Akademi

1

1

0

1

2

3

104

105

0

0

0

1

0

0

0,67

0,990

-

İzmirspor

1

3

0

3

4

9

248

291

0

0

0

1

2

0

0,44

0,852

-

Özel Gelişim Koleji

1

3

0

3

2

9

203

250

0

0

0

1

0

2

0,22

0,812

-




Sigorta Shop 1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

Sigorta Shop 1. Lig Kadınlar A Grubu

Misafir Takım

Büyükçe

Çanakka

Çiftlik

Edremit

Fenerba

Göztepe

İstanbu

İzmirsp

Karşıya

Mehmet

Özel Ge

Vakıfba

Ev Sahibi Takım

Büyükçekmece Voleybol Akademi (Büyükçe)

Çanakkale Bld. (Çanakka)

3 - 2

Çiftlikköy Bld. (Çiftlik)

3 - 2

Edremit Bld. Altınoluk (Edremit)

3 - 0

Fenerbahçe (Fenerba)

3 - 1

3 - 2

Göztepe (Göztepe)

3 - 2

1 - 3

İstanbul BBSK (İstanbu)

3 - 1

İzmirspor (İzmirsp)

1 - 3

Karşıyaka (Karşıya)

3 - 1

Mehmet Erdem Marmara Akademi (Mehmet )

Özel Gelişim Koleji (Özel Ge)

2 - 3

0 - 3

Vakıfbank (Vakıfba)

3 - 0

B Grubu

Sigorta Shop 1. Lig Kadınlar B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Bolu Bld.

8

3

3

0

9

2

255

206

2

0

1

0

0

0

4,50

1,238

-

Adam Voleybol

6

2

2

0

6

0

152

94

2

0

0

0

0

0

-

1,617

-

Nevşehir Bld.

4

2

1

1

5

3

180

169

1

0

0

1

0

0

1,67

1,065

-

Sigorta Shop Kalecik Bld.

3

1

1

0

3

0

75

54

1

0

0

0

0

0

-

1,389

-

Çukurova Bld.

3

3

1

2

3

6

191

175

1

0

0

0

0

2

0,50

1,091

-

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

2

2

1

1

3

5

169

180

0

0

1

0

0

1

0,60

0,939

-

Merinos

1

1

0

1

2

3

95

105

0

0

0

1

0

0

0,67

0,905

-

Numune Gençlik

0

1

0

1

0

3

60

77

0

0

0

0

0

1

0,00

0,779

-

Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji Gençlik

0

1

0

1

0

3

49

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,653

-

Antalyaspor

0

2

0

2

0

6

59

150

0

0

0

0

0

2

0,00

0,393

-

TED Ankara Kolejliler

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Sigorta Shop 1. Lig Kadınlar B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

Sigorta Shop 1. Lig Kadınlar B Grubu

Misafir Takım

Adam Vo

Antalya

Bolu Bl

Çukurov

Merinos

Nevşehi

Numune

OSB Tek

Sakarya

Sigorta

TED Ank

Ev Sahibi Takım

Adam Voleybol (Adam Vo)

3 - 0

3 - 0

Antalyaspor (Antalya)

Bolu Bld. (Bolu Bl)

3 - 2

Çukurova Bld. (Çukurov)

3 - 0

0 - 3

Merinos (Merinos)

Nevşehir Bld. (Nevşehi)

3 - 0

Numune Gençlik (Numune )

Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji Gençlik (OSB Tek)

0 - 3

Generali Sigorta Sakarya Voleybol (Sakarya)

0 - 3

3 - 2

Sigorta Shop Kalecik Bld. (Sigorta)

TED Ankara Kolejliler (TED Ank)