2020-2021 AXA Sigorta Efeler Ligi


  • 21.11.2020 - 13:00

    ARHAVİ VOLEYBOL

    TOKAT BELEDİYE PLEVNE

    2 - 3

    25/20  22/25  14/25  25/18  10/15

  • 21.11.2020 - 16:00

    BURSA B.ŞEHİR BLD.

    İSTANBUL BBSK

    3 - 1

    25/19  19/25  25/18  25/18

  • 21.11.2020 - 16:00

    SORGUN BLD.

    FENERBAHÇE HDI SİGORTA

    0 - 3

    16/25  17/25  18/25

  • 22.11.2020 - 15:00

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

    HALKBANK

    3 - 2

    23/25  27/25  19/25  25/21  15/8

  • 22.11.2020 - 20:00

    GALATASARAY HDI SİGORTA

    ARKAS SPOR

    3 - 1

    22/25  25/21  25/22  25/23

  • 24.11.2020 - 13:00

    FENERBAHÇE HDI SİGORTA

    ALTEKMA

    3 - 0

    25/17  25/21  25/23

  • 24.11.2020 - 17:00

    İSTANBUL BBSK

    ARHAVİ VOLEYBOL

    3 - 0

    25/18  25/19  25/15

  • 24.11.2020 - 17:30

    TOKAT BELEDİYE PLEVNE

    SORGUN BLD.

    3 - 1

    25/20  19/25  25/19  25/16

  • 25.11.2020 - 16:00

    ARKAS SPOR

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

    3 - 0

    25/19  25/11  25/15

  • 25.11.2020 - 19:00

    HALKBANK

    ZİRAAT BANKKART

    1 - 3

    30/28  22/25  20/25  20/25

  • 28.11.2020 - 15:00

    ZİRAAT BANKKART

    ARKAS SPOR

  • 28.11.2020 - 15:00

    SOLHAN SPOR

    HALKBANK

  • 28.11.2020 - 15:00

    ALTEKMA

    GALATASARAY HDI SİGORTA

  • 28.11.2020 - 16:00

    SORGUN BLD.

    İSTANBUL BBSK

  • 2.12.2020 - 13:00

    SOLHAN SPOR

    ALTEKMA

  • 2.12.2020 - 13:00

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

    İSTANBUL BBSK

  • 2.12.2020 - 16:00

    ZİRAAT BANKKART

    BURSA B.ŞEHİR BLD.

    
21.11.2020 - 13:00

ARHAVİ VOLEYBOL

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

2 - 3

25/20  22/25  14/25  25/18  10/15

21.11.2020 - 16:00

BURSA B.ŞEHİR BLD.

İSTANBUL BBSK

3 - 1

25/19  19/25  25/18  25/18

21.11.2020 - 16:00

SORGUN BLD.

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

0 - 3

16/25  17/25  18/25

22.11.2020 - 15:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

HALKBANK

3 - 2

23/25  27/25  19/25  25/21  15/8

22.11.2020 - 20:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

ARKAS SPOR

3 - 1

22/25  25/21  25/22  25/23

24.11.2020 - 13:00

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

ALTEKMA

3 - 0

25/17  25/21  25/23

24.11.2020 - 17:00

İSTANBUL BBSK

ARHAVİ VOLEYBOL

3 - 0

25/18  25/19  25/15

24.11.2020 - 17:30

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

SORGUN BLD.

3 - 1

25/20  19/25  25/19  25/16

25.11.2020 - 16:00

ARKAS SPOR

AFYON BLD. YÜNTAŞ

3 - 0

25/19  25/11  25/15

25.11.2020 - 19:00

HALKBANK

ZİRAAT BANKKART

1 - 3

30/28  22/25  20/25  20/25

28.11.2020 - 15:00

ZİRAAT BANKKART

ARKAS SPOR

28.11.2020 - 15:00

SOLHAN SPOR

HALKBANK

28.11.2020 - 15:00

ALTEKMA

GALATASARAY HDI SİGORTA

28.11.2020 - 16:00

SORGUN BLD.

İSTANBUL BBSK

2.12.2020 - 13:00

SOLHAN SPOR

ALTEKMA

2.12.2020 - 13:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

İSTANBUL BBSK

2.12.2020 - 16:00

ZİRAAT BANKKART

BURSA B.ŞEHİR BLD.

en skorer(sayılar / setler)

#2

WOUTERTER MAAT 6,31(246/39)

#8

WALLACE LEONARDODE SOUZA 6,17(253/41)

#19

FERNANDOHERNANDEZ 5,46(322/59)

#11

MAURICE ARMANDOTORRES 5,42(309/57)

#9

ARPADBAROTI 5,14(216/42)

en iyi servisçi(ace / setler)

#8

BURUTAYSUBASI 0,6(34/57)

#14

YOSVANY HERNANDEZCARDONELL 0,59(26/44)

#1

ALI DENIZYILMAZ 0,53(9/17)

#9

ARPADBAROTI 0,52(22/42)

#18

DMITRIIBAHOV 0,46(26/57)

en iyi blokör(winning blocks / setler)

#7

MURATPALAVAR 0,72(36/50)

#20

YUNUS EMRETAYAZ 0,72(28/39)

#7

AHMETTUMER 0,7(43/61)

#7

BEDIRHANBULBUL 0,7(23/33)

#8

MERTMATIC 0,69(33/48)

en iyi blokör(winning blocks)

#8

FURKANAYDIN 40

#17

DOGUKANULU 39

servis karşılama - pozitif %(perfect reception + reception) / all receptions

#10

NICOLASBRUNO %63(93/147)

#15

PAVELKUKLINSKI %63(180/287)

#2

VOLKANDONE %60(184/307)

#9

LAZARCIROVIC %60(136/227)

#12

ALEXANDERBERGER %58(188/325)

hücum - mükemmel %attack point / all attacks

#17

JULIENWINKELMULLER %63(30/48)

#14

SELIMKALAYCI %61(19/31)

#2

WOUTERTER MAAT %61(222/363)

#4

BATURALP BURAKGUNGOR %58(199/346)

#8

WALLACE LEONARDODE SOUZA %55(218/396)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
HERNANDEZ F.
(HALKBANK)
ORTA OYUNCU 2.  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
SMAÇÖR 1  
GULMEZOGLU Y.
(ARKAS SPOR)

SMAÇÖR 2  
BAHOV D.
(İNEGÖL BLD.)
ORTA OYUNCU 1  
MATIC M.
(ARKAS SPOR)
PASÖR 1  
PEKSEN C.
(FENERBAHÇE)
LIBERO 1  
DONE V.
(HALKBANK)
  • LIBERO 2  
    CELIK S.
    (TOKAT BELEDİYE PLEVNE)
  • PASÖR 2  
    BLANKENAU J.
    (ARKAS SPOR)
  • ORTA OYUNCU 3  
    TUMER A.
    (ALTEKMA)
  • ORTA OYUNCU 4  
    VIGRASS G.S.
    (FENERBAHÇE HDI SİGORTA)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    DE S.W.L.
    (SPOR TOTO)
  • SMAÇÖR 3  
    SUBASI B.
    (GALATASARAY HDI SİGORTA)
  • SMAÇÖR 4  
    CARDONELL Y.H.
    (HALİLİYE BLD.)

Sıralama

ASE Lig Etabı

AXA Sigorta Efeler Ligi ASE Lig Etabı Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

42

16

15

1

45

14

1418

1213

7

5

3

0

0

1

3,21

1,169

-

ARKAS SPOR

35

15

12

3

38

17

1306

1149

5

6

1

0

2

1

2,24

1,137

-

GALATASARAY HDI SİGORTA

34

15

11

4

40

21

1428

1310

4

5

2

3

1

0

1,90

1,090

-

HALKBANK

34

16

10

6

40

22

1434

1313

6

4

0

4

2

0

1,82

1,092

-

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

27

15

9

6

35

26

1380

1356

3

4

2

2

4

0

1,35

1,018

-

SPOR TOTO

25

13

8

5

29

19

1122

1044

5

2

1

2

1

2

1,53

1,075

-

ZİRAAT BANKKART

23

11

8

3

26

13

934

867

5

2

1

0

2

1

2,00

1,077

-

ALTEKMA

21

15

7

8

29

32

1362

1379

2

2

3

3

2

3

0,91

0,988

-

İNEGÖL BLD.

19

15

7

8

26

31

1278

1300

2

3

2

0

5

3

0,84

0,983

-

İSTANBUL BBSK

19

16

6

10

25

35

1289

1373

2

3

1

2

3

5

0,71

0,939

-

SOLHAN SPOR

15

12

5

7

20

27

994

1044

1

2

2

2

1

4

0,74

0,952

-

AFYON BLD. YÜNTAŞ

14

16

4

12

25

39

1342

1439

2

1

1

3

7

2

0,64

0,933

-

SORGUN BLD.

12

13

4

9

19

31

1108

1152

1

2

1

1

5

3

0,61

0,962

-

BURSA B.ŞEHİR BLD.

11

12

4

8

15

27

929

977

2

1

1

0

3

5

0,56

0,951

-

HALİLİYE BLD.

10

12

4

8

15

29

916

1021

1

1

2

0

3

5

0,52

0,897

-

ARHAVİ VOLEYBOL

1

16

0

16

4

48

969

1272

0

0

0

1

2

13

0,08

0,762

-




AXA Sigorta Efeler Ligi ASE Lig Etabı Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

AXA Sigorta Efeler Ligi

Misafir Takım

AFYON BLD. YÜNT

ALTEKMA

ARHAVİ VOLEYBOL

ARKAS S

BURSA B

FENERBA

GALATAS

HALİLİYE BLD.

HALKBAN

İNEGÖL

İSTANBU

SOLHAN SPOR

SORGUN

SPOR TO

TOKAT B

ZİRAAT

Ev Sahibi Takım

AFYON BLD. YÜNTAŞ (AFYON BLD. YÜNT)

3 - 1

3 - 0

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

1 - 3

ALTEKMA (ALTEKMA)

2 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 2

ARHAVİ VOLEYBOL (ARHAVİ VOLEYBOL)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

ARKAS SPOR (ARKAS S)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

BURSA B.ŞEHİR BLD. (BURSA B)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

FENERBAHÇE HDI SİGORTA (FENERBA)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

GALATASARAY HDI SİGORTA (GALATAS)

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

2 - 3

3 - 0

HALİLİYE BLD. (HALİLİYE BLD.)

0 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 2

HALKBANK (HALKBAN)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

İNEGÖL BLD. (İNEGÖL )

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 1

0 - 3

İSTANBUL BBSK (İSTANBU)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

0 - 3

SOLHAN SPOR (SOLHAN SPOR)

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 1

2 - 3

SORGUN BLD. (SORGUN )

3 - 2

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

1 - 3

0 - 3

SPOR TOTO (SPOR TO)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

2 - 3

TOKAT BELEDİYE PLEVNE (TOKAT B)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 1

ZİRAAT BANKKART (ZİRAAT )

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
HERNANDEZ F.
(HALKBANK)
ORTA OYUNCU 2.  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
SMAÇÖR 1  
GULMEZOGLU Y.
(ARKAS SPOR)

SMAÇÖR 2  
BAHOV D.
(İNEGÖL BLD.)
ORTA OYUNCU 1  
MATIC M.
(ARKAS SPOR)
PASÖR 1  
PEKSEN C.
(FENERBAHÇE)
LIBERO 1  
DONE V.
(HALKBANK)
  • LIBERO 2  
    CELIK S.
    (TOKAT BELEDİYE PLEVNE)
  • PASÖR 2  
    BLANKENAU J.
    (ARKAS SPOR)
  • ORTA OYUNCU 3  
    TUMER A.
    (ALTEKMA)
  • ORTA OYUNCU 4  
    VIGRASS G.S.
    (FENERBAHÇE HDI SİGORTA)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    DE S.W.L.
    (SPOR TOTO)
  • SMAÇÖR 3  
    SUBASI B.
    (GALATASARAY HDI SİGORTA)
  • SMAÇÖR 4  
    CARDONELL Y.H.
    (HALİLİYE BLD.)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
HERNANDEZ F.
(HALKBANK)
ORTA OYUNCU 2.  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
SMAÇÖR 1  
GULMEZOGLU Y.
(ARKAS SPOR)

SMAÇÖR 2  
BAHOV D.
(İNEGÖL BLD.)
ORTA OYUNCU 1  
MATIC M.
(ARKAS SPOR)
PASÖR 1  
PEKSEN C.
(FENERBAHÇE)
LIBERO 1  
DONE V.
(HALKBANK)
LIBERO 2  
CELIK S.
(TOKAT BELEDİYE PLEVNE)
PASÖR 2  
BLANKENAU J.
(ARKAS SPOR)
ORTA OYUNCU 3  
TUMER A.
(ALTEKMA)
SMAÇÖR 3  
SUBASI B.
(GALATASARAY HDI SİGORTA)
ORTA OYUNCU 4  
VIGRASS G.S.
(FENERBAHÇE HDI SİGORTA)
SMAÇÖR 4  
CARDONELL Y.H.
(HALİLİYE BLD.)
PASÖR ÇAPRAZI 2  
DE S.W.L.
(SPOR TOTO)