2020-2021 AXA Sigorta Efeler Ligi


  • 22.11.2020 - 15:00

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

    HALKBANK

    3 - 2

    23/25  27/25  19/25  25/21  15/8

  • 22.11.2020 - 20:00

    GALATASARAY HDI SİGORTA

    ARKAS SPOR

    3 - 1

    22/25  25/21  25/22  25/23

  • 24.11.2020 - 13:00

    FENERBAHÇE HDI SİGORTA

    ALTEKMA

    3 - 0

    25/17  25/21  25/23

  • 24.11.2020 - 17:00

    İSTANBUL BBSK

    ARHAVİ VOLEYBOL

    3 - 0

    25/18  25/19  25/15

  • 24.11.2020 - 17:30

    TOKAT BELEDİYE PLEVNE

    SORGUN BLD.

    3 - 1

    25/20  19/25  25/19  25/16

  • 25.11.2020 - 16:00

    ARKAS SPOR

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

    3 - 0

    25/19  25/11  25/15

  • 25.11.2020 - 19:00

    HALKBANK

    ZİRAAT BANKKART

    1 - 3

    30/28  22/25  20/25  20/25

  • 28.11.2020 - 15:00

    SOLHAN SPOR

    HALKBANK

    0 - 3

    15/25  23/25  16/25

  • 28.11.2020 - 15:00

    ALTEKMA

    GALATASARAY HDI SİGORTA

    0 - 3

    18/25  20/25  20/25

  • 28.11.2020 - 16:00

    SORGUN BLD.

    İSTANBUL BBSK

    3 - 1

    25/21  24/26  25/19  25/23

  • 2.12.2020 - 13:00

    SOLHAN SPOR

    ALTEKMA

  • 2.12.2020 - 13:00

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

    İSTANBUL BBSK

  • 4.12.2020 - 12:00

    SPOR TOTO

    SORGUN BLD.

  • 5.12.2020 - 14:00

    GALATASARAY HDI SİGORTA

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

  • 5.12.2020 - 14:00

    İSTANBUL BBSK

    FENERBAHÇE HDI SİGORTA

  • 5.12.2020 - 15:30

    TOKAT BELEDİYE PLEVNE

    ALTEKMA

  • 5.12.2020 - 16:00

    İNEGÖL BLD.

    ARHAVİ VOLEYBOL

  • 5.12.2020 - 17:30

    ARKAS SPOR

    SOLHAN SPOR

  • 5.12.2020 - 17:30

    HALKBANK

    BURSA B.ŞEHİR BLD.

    
22.11.2020 - 15:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

HALKBANK

3 - 2

23/25  27/25  19/25  25/21  15/8

22.11.2020 - 20:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

ARKAS SPOR

3 - 1

22/25  25/21  25/22  25/23

24.11.2020 - 13:00

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

ALTEKMA

3 - 0

25/17  25/21  25/23

24.11.2020 - 17:00

İSTANBUL BBSK

ARHAVİ VOLEYBOL

3 - 0

25/18  25/19  25/15

24.11.2020 - 17:30

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

SORGUN BLD.

3 - 1

25/20  19/25  25/19  25/16

25.11.2020 - 16:00

ARKAS SPOR

AFYON BLD. YÜNTAŞ

3 - 0

25/19  25/11  25/15

25.11.2020 - 19:00

HALKBANK

ZİRAAT BANKKART

1 - 3

30/28  22/25  20/25  20/25

28.11.2020 - 15:00

SOLHAN SPOR

HALKBANK

0 - 3

15/25  23/25  16/25

28.11.2020 - 15:00

ALTEKMA

GALATASARAY HDI SİGORTA

0 - 3

18/25  20/25  20/25

28.11.2020 - 16:00

SORGUN BLD.

İSTANBUL BBSK

3 - 1

25/21  24/26  25/19  25/23

2.12.2020 - 13:00

SOLHAN SPOR

ALTEKMA

2.12.2020 - 13:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

İSTANBUL BBSK

4.12.2020 - 12:00

SPOR TOTO

SORGUN BLD.

5.12.2020 - 14:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

AFYON BLD. YÜNTAŞ

5.12.2020 - 14:00

İSTANBUL BBSK

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

5.12.2020 - 15:30

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

ALTEKMA

5.12.2020 - 16:00

İNEGÖL BLD.

ARHAVİ VOLEYBOL

5.12.2020 - 17:30

ARKAS SPOR

SOLHAN SPOR

5.12.2020 - 17:30

HALKBANK

BURSA B.ŞEHİR BLD.

en skorer(sayılar / setler)

#2

WOUTERTER MAAT 6,31(246/39)

#8

WALLACE LEONARDODE SOUZA 6,17(253/41)

#11

MAURICE ARMANDOTORRES 5,55(333/60)

#19

FERNANDOHERNANDEZ 5,45(338/62)

#9

ARPADBAROTI 5,14(216/42)

en iyi servisçi(ace / setler)

#8

BURUTAYSUBASI 0,58(35/60)

#1

ALI DENIZYILMAZ 0,53(9/17)

#9

ARPADBAROTI 0,52(22/42)

#19

FERNANDOHERNANDEZ 0,47(29/62)

en iyi blokör(winning blocks / setler)

#7

AHMETTUMER 0,72(46/64)

#7

MURATPALAVAR 0,7(38/54)

#7

BEDIRHANBULBUL 0,7(23/33)

#8

MERTMATIC 0,69(33/48)

#10

UGURKILINC 0,68(21/31)

en iyi blokör(winning blocks)

#8

FURKANAYDIN 40

#17

DOGUKANULU 39

servis karşılama - pozitif %(perfect reception + reception) / all receptions

#10

YIGITONAYLI %75(3/4)

#10

NICOLASBRUNO %63(93/147)

#15

PAVELKUKLINSKI %63(181/288)

#9

LAZARCIROVIC %61(152/249)

#2

VOLKANDONE %60(193/320)

hücum - mükemmel %attack point / all attacks

#17

JULIENWINKELMULLER %63(30/48)

#14

SELIMKALAYCI %61(19/31)

#2

WOUTERTER MAAT %61(222/363)

#4

BATURALP BURAKGUNGOR %58(199/346)

#11

MAURICE ARMANDOTORRES %55(289/522)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
HERNANDEZ F.
(HALKBANK)
ORTA OYUNCU 2.  
MATIC M.
(ARKAS SPOR)
SMAÇÖR 1  
GULMEZOGLU Y.
(ARKAS SPOR)

SMAÇÖR 2  
SUBASI B.
(GALATASARAY HDI SİGORTA)
ORTA OYUNCU 1  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
PASÖR 1  
PEKSEN C.
(FENERBAHÇE)
LIBERO 1  
DONE V.
(HALKBANK)
  • LIBERO 2  
    HAZIROL B.
    (SOLHAN SPOR)
  • PASÖR 2  
    BLANKENAU J.
    (ARKAS SPOR)
  • ORTA OYUNCU 3  
    TUMER A.
    (ALTEKMA)
  • ORTA OYUNCU 4  
    VIGRASS G.S.
    (FENERBAHÇE HDI SİGORTA)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    TORRES M.A.
    (GALATASARAY HDI SİGORTA)
  • SMAÇÖR 3  
    CIROVIC L.
    (SORGUN BLD.)
  • SMAÇÖR 4  
    BAHOV D.
    (İNEGÖL BLD.)

Sıralama

ASE Lig Etabı

AXA Sigorta Efeler Ligi ASE Lig Etabı Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

FENERBAHÇE HDI SİGORTA

42

16

15

1

45

14

1418

1213

7

5

3

0

0

1

3,21

1,169

-

GALATASARAY HDI SİGORTA

37

16

12

4

43

21

1503

1368

5

5

2

3

1

0

2,05

1,099

-

ARKAS SPOR

35

15

12

3

38

17

1306

1149

5

6

1

0

2

1

2,24

1,137

-

HALKBANK

37

17

11

6

43

22

1509

1367

7

4

0

4

2

0

1,95

1,104

-

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

27

15

9

6

35

26

1380

1356

3

4

2

2

4

0

1,35

1,018

-

SPOR TOTO

25

13

8

5

29

19

1122

1044

5

2

1

2

1

2

1,53

1,075

-

ZİRAAT BANKKART

23

11

8

3

26

13

934

867

5

2

1

0

2

1

2,00

1,077

-

ALTEKMA

21

16

7

9

29

35

1420

1454

2

2

3

3

2

4

0,83

0,977

-

İNEGÖL BLD.

19

15

7

8

26

31

1278

1300

2

3

2

0

5

3

0,84

0,983

-

İSTANBUL BBSK

19

17

6

11

26

38

1378

1472

2

3

1

2

4

5

0,68

0,936

-

SORGUN BLD.

15

14

5

9

22

32

1207

1241

1

3

1

1

5

3

0,69

0,973

-

SOLHAN SPOR

15

13

5

8

20

30

1048

1119

1

2

2

2

1

5

0,67

0,937

-

AFYON BLD. YÜNTAŞ

14

16

4

12

25

39

1342

1439

2

1

1

3

7

2

0,64

0,933

-

BURSA B.ŞEHİR BLD.

11

12

4

8

15

27

929

977

2

1

1

0

3

5

0,56

0,951

-

HALİLİYE BLD.

10

12

4

8

15

29

916

1021

1

1

2

0

3

5

0,52

0,897

-

ARHAVİ VOLEYBOL

1

16

0

16

4

48

969

1272

0

0

0

1

2

13

0,08

0,762

-




AXA Sigorta Efeler Ligi ASE Lig Etabı Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

AXA Sigorta Efeler Ligi

Misafir Takım

AFYON BLD. YÜNT

ALTEKMA

ARHAVİ VOLEYBOL

ARKAS S

BURSA B

FENERBA

GALATAS

HALİLİYE BLD.

HALKBAN

İNEGÖL

İSTANBU

SOLHAN SPOR

SORGUN

SPOR TO

TOKAT B

ZİRAAT

Ev Sahibi Takım

AFYON BLD. YÜNTAŞ (AFYON BLD. YÜNT)

3 - 1

3 - 0

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

1 - 3

ALTEKMA (ALTEKMA)

2 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 2

ARHAVİ VOLEYBOL (ARHAVİ VOLEYBOL)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

ARKAS SPOR (ARKAS S)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

BURSA B.ŞEHİR BLD. (BURSA B)

3 - 2

0 - 3

0 - 3

3 - 1

1 - 3

1 - 3

FENERBAHÇE HDI SİGORTA (FENERBA)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

GALATASARAY HDI SİGORTA (GALATAS)

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 1

2 - 3

3 - 0

HALİLİYE BLD. (HALİLİYE BLD.)

0 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 2

HALKBANK (HALKBAN)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

İNEGÖL BLD. (İNEGÖL )

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 1

0 - 3

İSTANBUL BBSK (İSTANBU)

3 - 0

1 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

0 - 3

SOLHAN SPOR (SOLHAN SPOR)

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

3 - 1

2 - 3

SORGUN BLD. (SORGUN )

3 - 2

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

0 - 3

SPOR TOTO (SPOR TO)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

2 - 3

TOKAT BELEDİYE PLEVNE (TOKAT B)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 1

ZİRAAT BANKKART (ZİRAAT )

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
HERNANDEZ F.
(HALKBANK)
ORTA OYUNCU 2.  
MATIC M.
(ARKAS SPOR)
SMAÇÖR 1  
GULMEZOGLU Y.
(ARKAS SPOR)

SMAÇÖR 2  
SUBASI B.
(GALATASARAY HDI SİGORTA)
ORTA OYUNCU 1  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
PASÖR 1  
PEKSEN C.
(FENERBAHÇE)
LIBERO 1  
DONE V.
(HALKBANK)
  • LIBERO 2  
    HAZIROL B.
    (SOLHAN SPOR)
  • PASÖR 2  
    BLANKENAU J.
    (ARKAS SPOR)
  • ORTA OYUNCU 3  
    TUMER A.
    (ALTEKMA)
  • ORTA OYUNCU 4  
    VIGRASS G.S.
    (FENERBAHÇE HDI SİGORTA)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    TORRES M.A.
    (GALATASARAY HDI SİGORTA)
  • SMAÇÖR 3  
    CIROVIC L.
    (SORGUN BLD.)
  • SMAÇÖR 4  
    BAHOV D.
    (İNEGÖL BLD.)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
HERNANDEZ F.
(HALKBANK)
ORTA OYUNCU 2.  
MATIC M.
(ARKAS SPOR)
SMAÇÖR 1  
GULMEZOGLU Y.
(ARKAS SPOR)

SMAÇÖR 2  
SUBASI B.
(GALATASARAY HDI SİGORTA)
ORTA OYUNCU 1  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
PASÖR 1  
PEKSEN C.
(FENERBAHÇE)
LIBERO 1  
DONE V.
(HALKBANK)