2020-2021 Erkekler 1. Ligi


  • 24.10.2020 - 13:00

    Niksar Bld.

    Ünsal Group Şiran Akademi

    3 - 1

    25/27  25/23  25/23  25/18

  • 24.10.2020 - 13:00

    Maliye İhtisas

    Saint Joseph

    2 - 3

    16/25  17/25  25/22  25/23  8/15

  • 24.10.2020 - 14:00

    Alanya Bld.

    Konya B.Şehir Bld.

    3 - 1

    21/25  26/24  25/19  25/20

  • 24.10.2020 - 14:00

    Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

    Melikgazi Bld.

    3 - 1

    25/19  24/26  25/23  25/19

  • 24.10.2020 - 14:00

    TÜRŞAD

    Şanlıurfa B.Şehir Bld.

    3 - 0

    25/22  25/23  25/19

  • 24.10.2020 - 14:00

    Asur Gençlik

    Dinamik Gençlik

    2 - 3

    25/23  25/22  17/25  19/25  13/15

  • 24.10.2020 - 14:00

    Malatya B.Şehir Bld.

    Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

    3 - 0

    25/22  25/19  25/20

  • 24.10.2020 - 14:00

    Yeni Kızıltepe Spor

    Cizre Bld.

    2 - 3

    27/29  23/25  27/25  25/23  12/15

  • 24.10.2020 - 17:30

    Halkbank

    Jeopark Kula Bld.

    1 - 3

    21/25  30/28  14/25  23/25

  • 25.10.2020 - 16:00

    Global Connect Travel Düzce GSK

    Milas Bld.

    1 - 3

    25/23  24/26  23/25  21/25

  • 15:00 

    Niksar Bld.

    Asur Gençlik

  • 31.10.2020 - 12:00

    Cizre Bld.

    Niksar Bld.

  • 31.10.2020 - 13:00

    Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

    TÜRŞAD

  • 31.10.2020 - 13:00

    Melikgazi Bld.

    Halkbank

  • 31.10.2020 - 13:00

    Konya B.Şehir Bld.

    Maliye İhtisas

  • 31.10.2020 - 14:00

    Milas Bld.

    Alanya Bld.

  • 31.10.2020 - 14:00

    Dinamik Gençlik

    Malatya B.Şehir Bld.

  • 31.10.2020 - 14:00

    Şanlıurfa B.Şehir Bld.

    Akkuş Bld.

  • 1.11.2020 - 13:00

    Ünsal Group Şiran Akademi

    Asur Gençlik

  • 2.11.2020 - 14:00

    Hatay B.Şehir Bld.

    TÜRŞAD

    
24.10.2020 - 13:00

Niksar Bld.

Ünsal Group Şiran Akademi

3 - 1

25/27  25/23  25/23  25/18

24.10.2020 - 13:00

Maliye İhtisas

Saint Joseph

2 - 3

16/25  17/25  25/22  25/23  8/15

24.10.2020 - 14:00

Alanya Bld.

Konya B.Şehir Bld.

3 - 1

21/25  26/24  25/19  25/20

24.10.2020 - 14:00

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

Melikgazi Bld.

3 - 1

25/19  24/26  25/23  25/19

24.10.2020 - 14:00

TÜRŞAD

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

3 - 0

25/22  25/23  25/19

24.10.2020 - 14:00

Asur Gençlik

Dinamik Gençlik

2 - 3

25/23  25/22  17/25  19/25  13/15

24.10.2020 - 14:00

Malatya B.Şehir Bld.

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

3 - 0

25/22  25/19  25/20

24.10.2020 - 14:00

Yeni Kızıltepe Spor

Cizre Bld.

2 - 3

27/29  23/25  27/25  25/23  12/15

24.10.2020 - 17:30

Halkbank

Jeopark Kula Bld.

1 - 3

21/25  30/28  14/25  23/25

25.10.2020 - 16:00

Global Connect Travel Düzce GSK

Milas Bld.

1 - 3

25/23  24/26  23/25  21/25

15:00 

Niksar Bld.

Asur Gençlik

31.10.2020 - 12:00

Cizre Bld.

Niksar Bld.

31.10.2020 - 13:00

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

TÜRŞAD

31.10.2020 - 13:00

Melikgazi Bld.

Halkbank

31.10.2020 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

Maliye İhtisas

31.10.2020 - 14:00

Milas Bld.

Alanya Bld.

31.10.2020 - 14:00

Dinamik Gençlik

Malatya B.Şehir Bld.

31.10.2020 - 14:00

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

Akkuş Bld.

1.11.2020 - 13:00

Ünsal Group Şiran Akademi

Asur Gençlik

2.11.2020 - 14:00

Hatay B.Şehir Bld.

TÜRŞAD

Sıralama

A Grubu

1. Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Milas Bld.

9

3

3

0

9

1

252

220

2

1

0

0

0

0

9,00

1,146

-

Alanya Bld.

9

3

3

0

9

2

281

252

1

2

0

0

0

0

4,50

1,115

-

Jeopark Kula Bld.

7

3

3

0

9

5

322

298

0

1

2

0

0

0

1,80

1,080

-

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

7

3

2

1

8

4

285

256

1

1

0

1

0

0

2,00

1,113

-

Saint Joseph

5

3

2

1

6

5

251

242

1

0

1

0

0

1

1,20

1,037

-

Maliye İhtisas

5

3

1

2

7

7

282

305

0

1

0

2

0

0

1,00

0,925

-

Ziraat Bankası

3

2

1

1

3

4

167

155

0

1

0

0

0

1

0,75

1,077

-

Bigadiç Bld.

3

2

1

1

3

4

147

153

0

1

0

0

0

1

0,75

0,961

-

Konya B.Şehir Bld.

3

3

1

2

4

6

228

234

1

0

0

0

1

1

0,67

0,974

-

Global Connect Travel Düzce GSK

0

3

0

3

3

9

268

294

0

0

0

0

3

0

0,33

0,912

-

Melikgazi Bld.

0

3

0

3

2

9

240

266

0

0

0

0

2

1

0,22

0,902

-

Halkbank

0

3

0

3

2

9

223

271

0

0

0

0

2

1

0,22

0,823

-




1. Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Erkekler A Grubu

Misafir Takım

Alanya

Bigadiç

Global

Halkban

Jeopark

Kocaeli

Konya B

Maliye

Melikga

Milas B

Saint J

Ziraat

Ev Sahibi Takım

Alanya Bld. (Alanya )

3 - 1

3 - 0

Bigadiç Bld. (Bigadiç)

3 - 1

Global Connect Travel Düzce GSK (Global )

1 - 3

1 - 3

Halkbank (Halkban)

1 - 3

0 - 3

Jeopark Kula Bld. (Jeopark)

3 - 2

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor (Kocaeli)

3 - 0

3 - 1

Konya B.Şehir Bld. (Konya B)

3 - 0

Maliye İhtisas (Maliye )

2 - 3

2 - 3

Melikgazi Bld. (Melikga)

1 - 3

Milas Bld. (Milas B)

3 - 0

Saint Joseph (Saint J)

3 - 0

Ziraat Bankası (Ziraat )

3 - 1

B Grubu

1. Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Cizre Bld.

8

3

3

0

9

3

288

263

1

1

1

0

0

0

3,00

1,095

-

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

6

3

2

1

6

3

219

194

2

0

0

0

0

1

2,00

1,129

-

Yeni Kızıltepe Spor

4

3

1

2

6

6

295

278

1

0

0

1

1

0

1,00

1,061

-

Hatay B.Şehir Bld.

3

1

1

0

3

0

75

58

1

0

0

0

0

0

-

1,293

-

Niksar Bld.

3

1

1

0

3

1

100

91

0

1

0

0

0

0

3,00

1,099

-

TÜRŞAD

3

2

1

1

4

3

161

160

1

0

0

0

1

0

1,33

1,006

-

Akkuş Bld.

3

2

1

1

3

3

138

129

1

0

0

0

0

1

1,00

1,070

-

Malatya B.Şehir Bld.

3

2

1

1

3

3

127

136

1

0

0

0

0

1

1,00

0,934

-

Ünsal Group Şiran Akademi

3

3

1

2

4

7

254

280

0

1

0

0

1

1

0,57

0,907

-

Dinamik Gençlik

2

2

1

1

3

5

162

175

0

0

1

0

0

1

0,60

0,926

-

Asur Gençlik

1

1

0

1

2

3

99

110

0

0

0

1

0

0

0,67

0,900

-

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

0

3

0

3

0

9

186

230

0

0

0

0

0

3

0,00

0,809

-




1. Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Erkekler B Grubu

Misafir Takım

Akkuş B

Asur Ge

Cizre B

Dinamik

Erzin Y

Hatay B

Malatya

Niksar

Şanlıur

Şiran A

TÜRŞAD

Yeni Kı

Ev Sahibi Takım

Akkuş Bld. (Akkuş B)

3 - 0

Asur Gençlik (Asur Ge)

2 - 3

Cizre Bld. (Cizre B)

3 - 0

Dinamik Gençlik (Dinamik)

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor (Erzin Y)

0 - 3

Hatay B.Şehir Bld. (Hatay B)

Malatya B.Şehir Bld. (Malatya)

3 - 0

0 - 3

Niksar Bld. (Niksar )

3 - 1

Şanlıurfa B.Şehir Bld. (Şanlıur)

3 - 0

Ünsal Group Şiran Akademi (Şiran A)

3 - 1

TÜRŞAD (TÜRŞAD)

1 - 3

3 - 0

Yeni Kızıltepe Spor (Yeni Kı)

2 - 3

3 - 0