2020-2021 Erkekler 1. Ligi

Lig Etabı

select
1. Lig Erkekler A Grubu A Grubu Matches

1. Hafta

10.10.2020 - 12:00

Beştepe

10.10.2020 - 12:00

10.10.2020 - 12:00

Halkbank

0 - 3

Milas Bld.


10.10.2020 - 12:00

0 - 3

Halkbank

Milas Bld.

10.10.2020 - 13:00

Konya BŞB Spor ve Kongre Mrk.-B Salonu

10.10.2020 - 13:00

10.10.2020 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

3 - 0

Melikgazi Bld.


10.10.2020 - 13:00

3 - 0

Konya B.Şehir Bld.

Melikgazi Bld.

10.10.2020 - 14:00

Beştepe

10.10.2020 - 14:00

10.10.2020 - 14:00

Maliye İhtisas

2 - 3

Jeopark Kula Bld.


10.10.2020 - 14:00

2 - 3

Maliye İhtisas

Jeopark Kula Bld.

10.10.2020 - 14:00

Alanya-Atatürk

10.10.2020 - 14:00

10.10.2020 - 14:00

Alanya Bld.

3 - 0

Saint Joseph


10.10.2020 - 14:00

3 - 0

Alanya Bld.

Saint Joseph

10.10.2020 - 14:00

Şampiyon Hasan Gemici

10.10.2020 - 14:00

10.10.2020 - 14:00

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

3 - 0

Bigadiç Bld.


10.10.2020 - 14:00

3 - 0

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

Bigadiç Bld.

10.10.2020 - 16:30

Beştepe

10.10.2020 - 16:30

10.10.2020 - 16:30

Ziraat Bankası

3 - 1

Global Connect Travel Düzce GSK


10.10.2020 - 16:30

3 - 1

Ziraat Bankası

Global Connect Travel Düzce GSK



2. Hafta

17.10.2020 - 13:00

Bigadiç

17.10.2020 - 13:00

17.10.2020 - 13:00

Bigadiç Bld.

3 - 1

Halkbank


17.10.2020 - 13:00

3 - 1

Bigadiç Bld.

Halkbank

17.10.2020 - 13:00

Atatürk

17.10.2020 - 13:00

17.10.2020 - 13:00

Melikgazi Bld.

1 - 3

Maliye İhtisas


17.10.2020 - 13:00

1 - 3

Melikgazi Bld.

Maliye İhtisas

17.10.2020 - 14:00

Milas-Atatürk

17.10.2020 - 14:00

17.10.2020 - 14:00

Milas Bld.

3 - 0

Ziraat Bankası


17.10.2020 - 14:00

3 - 0

Milas Bld.

Ziraat Bankası

17.10.2020 - 15:00

Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi

17.10.2020 - 15:00

17.10.2020 - 15:00

Saint Joseph

3 - 0

Konya B.Şehir Bld.


17.10.2020 - 15:00

3 - 0

Saint Joseph

Konya B.Şehir Bld.

18.10.2020 - 13:00

Beştepe

18.10.2020 - 13:00

18.10.2020 - 13:00

Jeopark Kula Bld.

3 - 2

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor


18.10.2020 - 13:00

3 - 2

Jeopark Kula Bld.

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

18.10.2020 - 16:00

18 Temmuz

18.10.2020 - 16:00

18.10.2020 - 16:00

Global Connect Travel Düzce GSK

1 - 3

Alanya Bld.


18.10.2020 - 16:00

1 - 3

Global Connect Travel Düzce GSK

Alanya Bld.



3. Hafta

24.10.2020 - 13:00

Başkent

24.10.2020 - 13:00

24.10.2020 - 13:00

Maliye İhtisas

2 - 3

Saint Joseph


24.10.2020 - 13:00

2 - 3

Maliye İhtisas

Saint Joseph

24.10.2020 - 14:00

Alanya-Atatürk

24.10.2020 - 14:00

24.10.2020 - 14:00

Alanya Bld.

3 - 1

Konya B.Şehir Bld.


24.10.2020 - 14:00

3 - 1

Alanya Bld.

Konya B.Şehir Bld.

24.10.2020 - 14:00

Şampiyon Hasan Gemici

24.10.2020 - 14:00

24.10.2020 - 14:00

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

3 - 1

Melikgazi Bld.


24.10.2020 - 14:00

3 - 1

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

Melikgazi Bld.

24.10.2020 - 17:30

Beştepe

24.10.2020 - 17:30

24.10.2020 - 17:30

Halkbank

1 - 3

Jeopark Kula Bld.


24.10.2020 - 17:30

1 - 3

Halkbank

Jeopark Kula Bld.

25.10.2020 - 16:00

18 Temmuz

25.10.2020 - 16:00

25.10.2020 - 16:00

Global Connect Travel Düzce GSK

1 - 3

Milas Bld.


25.10.2020 - 16:00

1 - 3

Global Connect Travel Düzce GSK

Milas Bld.



4. Hafta

31.10.2020 - 13:00

Konya BŞB Spor ve Kongre Mrk.-B Salonu

31.10.2020 - 13:00

31.10.2020 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

-

Maliye İhtisas


31.10.2020 - 13:00

-

Konya B.Şehir Bld.

Maliye İhtisas

31.10.2020 - 14:00

Milas-Atatürk

31.10.2020 - 14:00

31.10.2020 - 14:00

Milas Bld.

-

Alanya Bld.


31.10.2020 - 14:00

-

Milas Bld.

Alanya Bld.

1. Lig Erkekler B Grubu B Grubu Matches

1. Hafta

10.10.2020 - 13:00

Erzin

10.10.2020 - 13:00

10.10.2020 - 13:00

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

0 - 3

Hatay B.Şehir Bld.


10.10.2020 - 13:00

0 - 3

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

Hatay B.Şehir Bld.

10.10.2020 - 13:00

Akkuş

10.10.2020 - 13:00

10.10.2020 - 13:00

Akkuş Bld.

3 - 0

Ünsal Group Şiran Akademi


10.10.2020 - 13:00

3 - 0

Akkuş Bld.

Ünsal Group Şiran Akademi

10.10.2020 - 14:00

Adilcevaz

10.10.2020 - 14:00

10.10.2020 - 14:00

TÜRŞAD

1 - 3

Cizre Bld.


10.10.2020 - 14:00

1 - 3

TÜRŞAD

Cizre Bld.

10.10.2020 - 14:00

Merkez

10.10.2020 - 14:00

10.10.2020 - 14:00

Malatya B.Şehir Bld.

0 - 3

Şanlıurfa B.Şehir Bld.


10.10.2020 - 14:00

0 - 3

Malatya B.Şehir Bld.

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

10.10.2020 - 14:00

Artuklu

10.10.2020 - 14:00

10.10.2020 - 14:00

Yeni Kızıltepe Spor

3 - 0

Dinamik Gençlik


10.10.2020 - 14:00

3 - 0

Yeni Kızıltepe Spor

Dinamik Gençlik

28.10.2020 - 15:00

Niksar

28.10.2020 - 15:00

28.10.2020 - 15:00

Niksar Bld.

3 - 0

Asur Gençlik


28.10.2020 - 15:00

3 - 0

Niksar Bld.

Asur Gençlik



2. Hafta

17.10.2020 - 12:00

Cizre Mesleki ve Teknik And. Lis.

17.10.2020 - 12:00

17.10.2020 - 12:00

Cizre Bld.

3 - 0

Akkuş Bld.


17.10.2020 - 12:00

3 - 0

Cizre Bld.

Akkuş Bld.

17.10.2020 - 14:00

Yenice

17.10.2020 - 14:00

17.10.2020 - 14:00

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

3 - 0

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor


17.10.2020 - 14:00

3 - 0

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

18.10.2020 - 13:00

Şiran

18.10.2020 - 13:00

18.10.2020 - 13:00

Ünsal Group Şiran Akademi

3 - 1

Yeni Kızıltepe Spor


18.10.2020 - 13:00

3 - 1

Ünsal Group Şiran Akademi

Yeni Kızıltepe Spor

2.11.2020 - 14:00

Antakya

2.11.2020 - 14:00

2.11.2020 - 14:00

Hatay B.Şehir Bld.

-

TÜRŞAD


2.11.2020 - 14:00

-

Hatay B.Şehir Bld.

TÜRŞAD

4.11.2020 - 13:00

Kızıltepe-Atatürk

4.11.2020 - 13:00

4.11.2020 - 13:00

Dinamik Gençlik

-

Niksar Bld.


4.11.2020 - 13:00

-

Dinamik Gençlik

Niksar Bld.

4.11.2020 - 15:00

Şehit Halit Gürsel

4.11.2020 - 15:00

4.11.2020 - 15:00

Asur Gençlik

-

Malatya B.Şehir Bld.


4.11.2020 - 15:00

-

Asur Gençlik

Malatya B.Şehir Bld.



3. Hafta

24.10.2020 - 13:00

Niksar

24.10.2020 - 13:00

24.10.2020 - 13:00

Niksar Bld.

3 - 1

Ünsal Group Şiran Akademi


24.10.2020 - 13:00

3 - 1

Niksar Bld.

Ünsal Group Şiran Akademi

24.10.2020 - 14:00

Adilcevaz

24.10.2020 - 14:00

24.10.2020 - 14:00

TÜRŞAD

3 - 0

Şanlıurfa B.Şehir Bld.


24.10.2020 - 14:00

3 - 0

TÜRŞAD

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

24.10.2020 - 14:00

Merkez

24.10.2020 - 14:00

24.10.2020 - 14:00

Asur Gençlik

2 - 3

Dinamik Gençlik


24.10.2020 - 14:00

2 - 3

Asur Gençlik

Dinamik Gençlik

24.10.2020 - 14:00

Merkez

24.10.2020 - 14:00

24.10.2020 - 14:00

Malatya B.Şehir Bld.

3 - 0

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor


24.10.2020 - 14:00

3 - 0

Malatya B.Şehir Bld.

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

24.10.2020 - 14:00

Artuklu

24.10.2020 - 14:00

24.10.2020 - 14:00

Yeni Kızıltepe Spor

2 - 3

Cizre Bld.


24.10.2020 - 14:00

2 - 3

Yeni Kızıltepe Spor

Cizre Bld.



4. Hafta

31.10.2020 - 12:00

Cizre Mesleki ve Teknik And. Lis.

31.10.2020 - 12:00

31.10.2020 - 12:00

Cizre Bld.

-

Niksar Bld.


31.10.2020 - 12:00

-

Cizre Bld.

Niksar Bld.

31.10.2020 - 13:00

Erzin

31.10.2020 - 13:00

31.10.2020 - 13:00

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

-

TÜRŞAD


31.10.2020 - 13:00

-

Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor

TÜRŞAD

31.10.2020 - 14:00

Kızıltepe-Atatürk

31.10.2020 - 14:00

31.10.2020 - 14:00

Dinamik Gençlik

-

Malatya B.Şehir Bld.


31.10.2020 - 14:00

-

Dinamik Gençlik

Malatya B.Şehir Bld.

31.10.2020 - 14:00

Yenice

31.10.2020 - 14:00

31.10.2020 - 14:00

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

-

Akkuş Bld.


31.10.2020 - 14:00

-

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

Akkuş Bld.

1.11.2020 - 13:00

Şiran

1.11.2020 - 13:00

1.11.2020 - 13:00

Ünsal Group Şiran Akademi

-

Asur Gençlik


1.11.2020 - 13:00

-

Ünsal Group Şiran Akademi

Asur Gençlik