2020-2021 Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley Grup Maçları

select
Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley A Grubu AXA Sigorta Kupa Voley A Grubu Matches

A Grubu

4.09.2020 - 16:00

Başkent

4.09.2020 - 16:00

4.09.2020 - 16:00

NİLÜFER BLD.

3 - 1

PTT

YILMAZGIL KORAY
SARIKUZU ALI

4.09.2020 - 16:00

3 - 1

NİLÜFER BLD.

PTT

4.09.2020 - 18:30

Başkent

4.09.2020 - 18:30

4.09.2020 - 18:30

VAKIFBANK

3 - 1

İLBANK

CAGLAR BILAL
OZMEN YILDIZ HATICE

4.09.2020 - 18:30

3 - 1

VAKIFBANK

İLBANK

5.09.2020 - 17:30

Başkent

5.09.2020 - 17:30

5.09.2020 - 17:30

İLBANK

3 - 1

NİLÜFER BLD.

UNAL IBRAHIM
DINCER TOLGACAN

5.09.2020 - 17:30

3 - 1

İLBANK

NİLÜFER BLD.

5.09.2020 - 19:30

Başkent

5.09.2020 - 19:30

5.09.2020 - 19:30

PTT

0 - 3

VAKIFBANK

ERGINAY AYSIM
SARI ERKAN

5.09.2020 - 19:30

0 - 3

PTT

VAKIFBANK

6.09.2020 - 14:00

Başkent

6.09.2020 - 14:00

6.09.2020 - 14:00

VAKIFBANK

3 - 0

NİLÜFER BLD.

YILMAZGIL KORAY
TEKOL PELENK MERYEM

6.09.2020 - 14:00

3 - 0

VAKIFBANK

NİLÜFER BLD.

6.09.2020 - 16:30

Başkent

6.09.2020 - 16:30

6.09.2020 - 16:30

PTT

3 - 0

İLBANK

BOCUTCU ZEKI
CAKAR ILKNUR

6.09.2020 - 16:30

3 - 0

PTT

İLBANK

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley B Grubu AXA Sigorta Kupa Voley B Grubu Matches

B Grubu

4.09.2020 - 14:00

Cengiz Göllü

4.09.2020 - 14:00

4.09.2020 - 14:00

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

3 - 0

KARAYOLLARI

DENERI SADETTIN
GOZU ALI IHSAN

4.09.2020 - 14:00

3 - 0

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

KARAYOLLARI

4.09.2020 - 16:30

Cengiz Göllü

4.09.2020 - 16:30

4.09.2020 - 16:30

ECZACIBAŞI VİTRA

3 - 0

KUZEYBORU

OKUMUS YASIN
KUKA SERAP

4.09.2020 - 16:30

3 - 0

ECZACIBAŞI VİTRA

KUZEYBORU

5.09.2020 - 15:00

Cengiz Göllü

5.09.2020 - 15:00

5.09.2020 - 15:00

KUZEYBORU

3 - 2

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

EMIROGLU ARZU
BUYUKPAMUKCU FERHAT

5.09.2020 - 15:00

3 - 2

KUZEYBORU

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

5.09.2020 - 17:30

Cengiz Göllü

5.09.2020 - 17:30

5.09.2020 - 17:30

KARAYOLLARI

0 - 3

ECZACIBAŞI VİTRA

DENERI SADETTIN
GOZU ALI IHSAN

5.09.2020 - 17:30

0 - 3

KARAYOLLARI

ECZACIBAŞI VİTRA

6.09.2020 - 14:00

Cengiz Göllü

6.09.2020 - 14:00

6.09.2020 - 14:00

ECZACIBAŞI VİTRA

3 - 0

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

DENERI SADETTIN
KUKA SERAP

6.09.2020 - 14:00

3 - 0

ECZACIBAŞI VİTRA

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

6.09.2020 - 16:30

Cengiz Göllü

6.09.2020 - 16:30

6.09.2020 - 16:30

KARAYOLLARI

0 - 3

KUZEYBORU

OKUMUS YASIN
GOZU ALI IHSAN

6.09.2020 - 16:30

0 - 3

KARAYOLLARI

KUZEYBORU

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu AXA Sigorta Kupa Voley C Grubu Matches

C Grubu

4.09.2020 - 18:30

Burhan Felek

4.09.2020 - 18:30

4.09.2020 - 18:30

TÜRK HAVA YOLLARI

3 - 0

BEŞİKTAŞ

CILDIR CANER
DANZILI ESAT

4.09.2020 - 18:30

3 - 0

TÜRK HAVA YOLLARI

BEŞİKTAŞ

5.09.2020 - 16:30

Burhan Felek

5.09.2020 - 16:30

5.09.2020 - 16:30

BEŞİKTAŞ

0 - 3

FENERBAHÇE OPET

CEVIK RAMAZAN
GORMEN SELCUK

5.09.2020 - 16:30

0 - 3

BEŞİKTAŞ

FENERBAHÇE OPET

6.09.2020 - 18:30

Burhan Felek

6.09.2020 - 18:30

6.09.2020 - 18:30

FENERBAHÇE OPET

3 - 0

TÜRK HAVA YOLLARI

AKINCI ERDAL
KORKUT METIN

6.09.2020 - 18:30

3 - 0

FENERBAHÇE OPET

TÜRK HAVA YOLLARI

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley D Grubu AXA Sigorta Kupa Voley D Grubu Matches

D Grubu

4.09.2020 - 12:00

Burhan Felek

4.09.2020 - 12:00

4.09.2020 - 12:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

3 - 0

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

KAYA EBRU
KARAKOC RECEP

4.09.2020 - 12:00

3 - 0

GALATASARAY HDI SİGORTA

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

5.09.2020 - 14:00

Burhan Felek

5.09.2020 - 14:00

5.09.2020 - 14:00

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

3 - 1

SİSTEM9 YEŞİLYURT

YENER SECKIN
TOPAL MEHMET

5.09.2020 - 14:00

3 - 1

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

SİSTEM9 YEŞİLYURT

6.09.2020 - 16:00

Burhan Felek

6.09.2020 - 16:00

6.09.2020 - 16:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

3 - 0

SİSTEM9 YEŞİLYURT

OZBAR NURPER
ATES UGUR

6.09.2020 - 16:00

3 - 0

GALATASARAY HDI SİGORTA

SİSTEM9 YEŞİLYURT