2020-2021 Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi

Lig Etabı

select
Sigorta Shop 1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Matches

1. Hafta

9.10.2020 - 14:00

Gelişim Koleji Kampüsü

9.10.2020 - 14:00

9.10.2020 - 14:00

Özel Gelişim Koleji

2 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi


9.10.2020 - 14:00

2 - 3

Özel Gelişim Koleji

Büyükçekmece Voleybol Akademi

11.10.2020 - 14:00

90. Yıl

11.10.2020 - 14:00

11.10.2020 - 14:00

Çiftlikköy Bld.

3 - 2

Mehmet Erdem Marmara Akademi


11.10.2020 - 14:00

3 - 2

Çiftlikköy Bld.

Mehmet Erdem Marmara Akademi

11.10.2020 - 16:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

11.10.2020 - 16:00

11.10.2020 - 16:00

Karşıyaka

3 - 1

Çanakkale Bld.


11.10.2020 - 16:00

3 - 1

Karşıyaka

Çanakkale Bld.

11.10.2020 - 16:30

50. Yıl Deniz Esinduy

11.10.2020 - 16:30

11.10.2020 - 16:30

Fenerbahçe

3 - 1

Edremit Bld. Altınoluk


11.10.2020 - 16:30

3 - 1

Fenerbahçe

Edremit Bld. Altınoluk

11.10.2020 - 17:00

Hidayet Türkoğlu

11.10.2020 - 17:00

11.10.2020 - 17:00

İstanbul BBSK

3 - 1

İzmirspor


11.10.2020 - 17:00

3 - 1

İstanbul BBSK

İzmirspor

21.10.2020 - 16:00

Balçova

21.10.2020 - 16:00

21.10.2020 - 16:00

Göztepe

1 - 3

Vakıfbank


21.10.2020 - 16:00

1 - 3

Göztepe

Vakıfbank



2. Hafta

18.10.2020 - 14:00

Anafartalar

18.10.2020 - 14:00

18.10.2020 - 14:00

Çanakkale Bld.

3 - 2

Fenerbahçe


18.10.2020 - 14:00

3 - 2

Çanakkale Bld.

Fenerbahçe

18.10.2020 - 15:30

Vakıfbank Spor Sarayı

18.10.2020 - 15:30

18.10.2020 - 15:30

Vakıfbank

3 - 0

Özel Gelişim Koleji


18.10.2020 - 15:30

3 - 0

Vakıfbank

Özel Gelişim Koleji

18.10.2020 - 16:00

Edremit-Güre

18.10.2020 - 16:00

18.10.2020 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 0

Göztepe


18.10.2020 - 16:00

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk

Göztepe

18.10.2020 - 19:30

Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi

18.10.2020 - 19:30

18.10.2020 - 19:30

İzmirspor

1 - 3

Karşıyaka


18.10.2020 - 19:30

1 - 3

İzmirspor

Karşıyaka

4.11.2020 - 14:00

50. Yıl Deniz Esinduy

4.11.2020 - 14:00

4.11.2020 - 14:00

Mehmet Erdem Marmara Akademi

1 - 3

İstanbul BBSK


4.11.2020 - 14:00

1 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

İstanbul BBSK

18.11.2020 - 16:00

Gazanfer Bilge

18.11.2020 - 16:00

18.11.2020 - 16:00

Büyükçekmece Voleybol Akademi

3 - 2

Çiftlikköy Bld.


18.11.2020 - 16:00

3 - 2

Büyükçekmece Voleybol Akademi

Çiftlikköy Bld.



3. Hafta

23.10.2020 - 14:00

Gelişim Koleji Kampüsü

23.10.2020 - 14:00

23.10.2020 - 14:00

Özel Gelişim Koleji

0 - 3

Edremit Bld. Altınoluk


23.10.2020 - 14:00

0 - 3

Özel Gelişim Koleji

Edremit Bld. Altınoluk

25.10.2020 - 16:00

Balçova

25.10.2020 - 16:00

25.10.2020 - 16:00

Göztepe

3 - 2

Çanakkale Bld.


25.10.2020 - 16:00

3 - 2

Göztepe

Çanakkale Bld.

25.10.2020 - 16:30

50. Yıl Deniz Esinduy

25.10.2020 - 16:30

25.10.2020 - 16:30

Fenerbahçe

3 - 2

İzmirspor


25.10.2020 - 16:30

3 - 2

Fenerbahçe

İzmirspor

11.11.2020 - 14:00

90. Yıl

11.11.2020 - 14:00

11.11.2020 - 14:00

Çiftlikköy Bld.

0 - 3

Vakıfbank


11.11.2020 - 14:00

0 - 3

Çiftlikköy Bld.

Vakıfbank

11.11.2020 - 17:00

Hidayet Türkoğlu

11.11.2020 - 17:00

11.11.2020 - 17:00

İstanbul BBSK

3 - 1

Karşıyaka


11.11.2020 - 17:00

3 - 1

İstanbul BBSK

Karşıyaka

11.11.2020 - 18:30

Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu

11.11.2020 - 18:30

11.11.2020 - 18:30

Mehmet Erdem Marmara Akademi

0 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi


11.11.2020 - 18:30

0 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

Büyükçekmece Voleybol Akademi



4. Hafta

11.11.2020 - 17:00

Anafartalar

11.11.2020 - 17:00

11.11.2020 - 17:00

Çanakkale Bld.

3 - 0

Özel Gelişim Koleji


11.11.2020 - 17:00

3 - 0

Çanakkale Bld.

Özel Gelişim Koleji

18.11.2020 - 18:00

Vakıfbank Spor Sarayı

18.11.2020 - 18:00

18.11.2020 - 18:00

Vakıfbank

3 - 1

Mehmet Erdem Marmara Akademi


18.11.2020 - 18:00

3 - 1

Vakıfbank

Mehmet Erdem Marmara Akademi

18.11.2020 - 18:00

Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi

18.11.2020 - 18:00

18.11.2020 - 18:00

İzmirspor

1 - 3

Göztepe


18.11.2020 - 18:00

1 - 3

İzmirspor

Göztepe

25.11.2020 - 14:00

Gazanfer Bilge

25.11.2020 - 14:00

25.11.2020 - 14:00

Büyükçekmece Voleybol Akademi

1 - 3

İstanbul BBSK


25.11.2020 - 14:00

1 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi

İstanbul BBSK

25.11.2020 - 16:00

Edremit-Güre

25.11.2020 - 16:00

25.11.2020 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 0

Çiftlikköy Bld.


25.11.2020 - 16:00

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk

Çiftlikköy Bld.

2.12.2020 - 16:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

2.12.2020 - 16:00

2.12.2020 - 16:00

Karşıyaka

3 - 1

Fenerbahçe


2.12.2020 - 16:00

3 - 1

Karşıyaka

Fenerbahçe



5. Hafta

8.11.2020 - 14:00

Gazanfer Bilge

8.11.2020 - 14:00

8.11.2020 - 14:00

Büyükçekmece Voleybol Akademi

1 - 3

Vakıfbank


8.11.2020 - 14:00

1 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi

Vakıfbank

8.11.2020 - 14:00

90. Yıl

8.11.2020 - 14:00

8.11.2020 - 14:00

Çiftlikköy Bld.

0 - 3

Çanakkale Bld.


8.11.2020 - 14:00

0 - 3

Çiftlikköy Bld.

Çanakkale Bld.

8.11.2020 - 16:30

50. Yıl Deniz Esinduy

8.11.2020 - 16:30

8.11.2020 - 16:30

Mehmet Erdem Marmara Akademi

0 - 3

Edremit Bld. Altınoluk


8.11.2020 - 16:30

0 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

Edremit Bld. Altınoluk

8.11.2020 - 17:00

Hidayet Türkoğlu

8.11.2020 - 17:00

8.11.2020 - 17:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Fenerbahçe


8.11.2020 - 17:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Fenerbahçe

8.11.2020 - 18:00

Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi

8.11.2020 - 18:00

8.11.2020 - 18:00

Göztepe

0 - 3

Karşıyaka


8.11.2020 - 18:00

0 - 3

Göztepe

Karşıyaka

25.11.2020 - 14:00

Gelişim Koleji Kampüsü

25.11.2020 - 14:00

25.11.2020 - 14:00

Özel Gelişim Koleji

0 - 3

İzmirspor


25.11.2020 - 14:00

0 - 3

Özel Gelişim Koleji

İzmirspor



6. Hafta

15.11.2020 - 13:00

Vakıfbank Spor Sarayı

15.11.2020 - 13:00

15.11.2020 - 13:00

Vakıfbank

2 - 3

İstanbul BBSK


15.11.2020 - 13:00

2 - 3

Vakıfbank

İstanbul BBSK

15.11.2020 - 14:00

Anafartalar

15.11.2020 - 14:00

15.11.2020 - 14:00

Çanakkale Bld.

3 - 0

Mehmet Erdem Marmara Akademi


15.11.2020 - 14:00

3 - 0

Çanakkale Bld.

Mehmet Erdem Marmara Akademi

15.11.2020 - 14:30

Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi

15.11.2020 - 14:30

15.11.2020 - 14:30

İzmirspor

3 - 1

Çiftlikköy Bld.


15.11.2020 - 14:30

3 - 1

İzmirspor

Çiftlikköy Bld.

15.11.2020 - 16:00

Edremit-Güre

15.11.2020 - 16:00

15.11.2020 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 0

Büyükçekmece Voleybol Akademi


15.11.2020 - 16:00

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk

Büyükçekmece Voleybol Akademi

15.11.2020 - 16:30

50. Yıl Deniz Esinduy

15.11.2020 - 16:30

15.11.2020 - 16:30

Fenerbahçe

1 - 3

Göztepe


15.11.2020 - 16:30

1 - 3

Fenerbahçe

Göztepe

9.12.2020 - 16:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

9.12.2020 - 16:00

9.12.2020 - 16:00

Karşıyaka

3 - 0

Özel Gelişim Koleji


9.12.2020 - 16:00

3 - 0

Karşıyaka

Özel Gelişim Koleji



7. Hafta

20.11.2020 - 14:00

Gelişim Koleji Kampüsü

20.11.2020 - 14:00

20.11.2020 - 14:00

Özel Gelişim Koleji

3 - 2

Fenerbahçe


20.11.2020 - 14:00

3 - 2

Özel Gelişim Koleji

Fenerbahçe

21.11.2020 - 16:00

Gazanfer Bilge

21.11.2020 - 16:00

21.11.2020 - 16:00

Büyükçekmece Voleybol Akademi

0 - 3

Çanakkale Bld.


21.11.2020 - 16:00

0 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi

Çanakkale Bld.

21.11.2020 - 16:30

Vakıfbank Spor Sarayı

21.11.2020 - 16:30

21.11.2020 - 16:30

Vakıfbank

0 - 3

Edremit Bld. Altınoluk


21.11.2020 - 16:30

0 - 3

Vakıfbank

Edremit Bld. Altınoluk

21.11.2020 - 17:00

Hidayet Türkoğlu

21.11.2020 - 17:00

21.11.2020 - 17:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Göztepe


21.11.2020 - 17:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Göztepe

9.12.2020 - 16:00

50. Yıl Deniz Esinduy

9.12.2020 - 16:00

9.12.2020 - 16:00

Mehmet Erdem Marmara Akademi

3 - 0

İzmirspor


9.12.2020 - 16:00

3 - 0

Mehmet Erdem Marmara Akademi

İzmirspor

16.12.2020 - 14:00

90. Yıl

16.12.2020 - 14:00

16.12.2020 - 14:00

Çiftlikköy Bld.

1 - 3

Karşıyaka


16.12.2020 - 14:00

1 - 3

Çiftlikköy Bld.

Karşıyaka



8. Hafta

28.11.2020 - 16:00

Edremit-Güre

28.11.2020 - 16:00

28.11.2020 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 0

İstanbul BBSK


28.11.2020 - 16:00

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk

İstanbul BBSK

28.11.2020 - 16:30

50. Yıl Deniz Esinduy

28.11.2020 - 16:30

28.11.2020 - 16:30

Fenerbahçe

3 - 0

Çiftlikköy Bld.


28.11.2020 - 16:30

3 - 0

Fenerbahçe

Çiftlikköy Bld.