2020-2021 Misli.com Sultanlar Ligi

Misli.com Sultanlar Lig Etabı

select
Misli.com Sultanlar Ligi MCS Lig Etabı Matches

1. Hafta

11.09.2020 - 19:00

Mimar Sinan

11.09.2020 - 19:00

11.09.2020 - 19:00

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

3 - 2

GALATASARAY HDI SİGORTA

KUCUKBOYACI CIHAT
ELMA PINAR

11.09.2020 - 19:00

3 - 2

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

GALATASARAY HDI SİGORTA

12.09.2020 - 12:00

Başkent

12.09.2020 - 12:00

12.09.2020 - 12:00

PTT

2 - 3

KUZEYBORU

UNAL IBRAHIM
DINCER TOLGACAN

12.09.2020 - 12:00

2 - 3

PTT

KUZEYBORU

12.09.2020 - 13:00

Burhan Felek

12.09.2020 - 13:00

12.09.2020 - 13:00

FENERBAHÇE OPET

3 - 0

BEŞİKTAŞ

TURNAOGLU AYLIN NAZIRE
ACAR IBRAHIM

12.09.2020 - 13:00

3 - 0

FENERBAHÇE OPET

BEŞİKTAŞ

12.09.2020 - 14:00

Çan Şehit H. İbrahim Eriç

12.09.2020 - 14:00

12.09.2020 - 14:00

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

3 - 1

İLBANK

AKBULUT EROL
KAYISOGLU EYUPCAN

12.09.2020 - 14:00

3 - 1

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

İLBANK

12.09.2020 - 16:00

Başkent

12.09.2020 - 16:00

12.09.2020 - 16:00

KARAYOLLARI

0 - 3

VAKIFBANK

ALPARSLAN ERHAN
TEKOL PELENK MERYEM

12.09.2020 - 16:00

0 - 3

KARAYOLLARI

VAKIFBANK

12.09.2020 - 18:00

Cengiz Göllü

12.09.2020 - 18:00

12.09.2020 - 18:00

NİLÜFER BLD.

3 - 0

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

GOZU ALI IHSAN
DENERI SADETTIN

12.09.2020 - 18:00

3 - 0

NİLÜFER BLD.

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

12.09.2020 - 18:30

Eczacıbaşı

12.09.2020 - 18:30

12.09.2020 - 18:30

ECZACIBAŞI VİTRA

3 - 1

SİSTEM9 YEŞİLYURT

CILDIR CANER
SEVIM TUNCAY

12.09.2020 - 18:30

3 - 1

ECZACIBAŞI VİTRA

SİSTEM9 YEŞİLYURT

6.10.2020 - 16:00

Burhan Felek

6.10.2020 - 16:00

6.10.2020 - 16:00

TÜRK HAVA YOLLARI

-

SARIYER BLD.


6.10.2020 - 16:00

-

TÜRK HAVA YOLLARI

SARIYER BLD.



2. Hafta

15.09.2020 - 13:00

Burhan Felek

15.09.2020 - 13:00

15.09.2020 - 13:00

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

0 - 3

PTT

GORMEN SELCUK
ALTIN AKIF

15.09.2020 - 13:00

0 - 3

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

PTT

15.09.2020 - 15:00

Aksaray Spor Salonu

15.09.2020 - 15:00

15.09.2020 - 15:00

KUZEYBORU

3 - 1

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

KANDEMİR TUNCAY
GIRENTE KADIR

15.09.2020 - 15:00

3 - 1

KUZEYBORU

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

15.09.2020 - 15:00

Burhan Felek

15.09.2020 - 15:00

15.09.2020 - 15:00

BEŞİKTAŞ

0 - 3

ECZACIBAŞI VİTRA

SEVIM TUNCAY
TURNAOGLU AYLIN NAZIRE

15.09.2020 - 15:00

0 - 3

BEŞİKTAŞ

ECZACIBAŞI VİTRA

15.09.2020 - 17:30

Vakıfbank Spor Sarayı

15.09.2020 - 17:30

15.09.2020 - 17:30

VAKIFBANK

3 - 0

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

YENER SECKIN
TOPAL MEHMET

15.09.2020 - 17:30

3 - 0

VAKIFBANK

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

15.09.2020 - 18:00

Burhan Felek

15.09.2020 - 18:00

15.09.2020 - 18:00

SİSTEM9 YEŞİLYURT

0 - 3

NİLÜFER BLD.

KAYA EBRU
GUL MEHMET

15.09.2020 - 18:00

0 - 3

SİSTEM9 YEŞİLYURT

NİLÜFER BLD.

15.09.2020 - 19:00

Başkent

15.09.2020 - 19:00

15.09.2020 - 19:00

İLBANK

1 - 3

KARAYOLLARI

YILMAZGIL KORAY
ALPARSLAN ERHAN

15.09.2020 - 19:00

1 - 3

İLBANK

KARAYOLLARI

16.09.2020 - 17:00

Burhan Felek

16.09.2020 - 17:00

16.09.2020 - 17:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

1 - 3

TÜRK HAVA YOLLARI

AKINCI ERDAL
KARAKOC RECEP

16.09.2020 - 17:00

1 - 3

GALATASARAY HDI SİGORTA

TÜRK HAVA YOLLARI



3. Hafta

18.09.2020 - 14:00

Eczacıbaşı

18.09.2020 - 14:00

18.09.2020 - 14:00

ECZACIBAŞI VİTRA

2 - 3

FENERBAHÇE OPET

AKINCI ERDAL
KORKUT METIN

18.09.2020 - 14:00

2 - 3

ECZACIBAŞI VİTRA

FENERBAHÇE OPET

19.09.2020 - 12:00

Başkent

19.09.2020 - 12:00

19.09.2020 - 12:00

KARAYOLLARI

3 - 1

KUZEYBORU

UNAL IBRAHIM
ALPARSLAN ERHAN

19.09.2020 - 12:00

3 - 1

KARAYOLLARI

KUZEYBORU

19.09.2020 - 14:00

Başkent

19.09.2020 - 14:00

19.09.2020 - 14:00

PTT

2 - 3

SİSTEM9 YEŞİLYURT

YILMAZGIL KORAY
CAGLAR BILAL

19.09.2020 - 14:00

2 - 3

PTT

SİSTEM9 YEŞİLYURT

19.09.2020 - 14:00

Çan Şehit H. İbrahim Eriç

19.09.2020 - 14:00

19.09.2020 - 14:00

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

3 - 0

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

KAYISCIOGLU EYUPCAN
KARAKOYUN BARIS

19.09.2020 - 14:00

3 - 0

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

19.09.2020 - 15:00

Mimar Sinan

19.09.2020 - 15:00

19.09.2020 - 15:00

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

3 - 0

İLBANK

DEMIRALAY HAKKI
UZUNCAKMAK TURGUT

19.09.2020 - 15:00

3 - 0

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

İLBANK

19.09.2020 - 18:00

Cengiz Göllü

19.09.2020 - 18:00

19.09.2020 - 18:00

NİLÜFER BLD.

3 - 0

BEŞİKTAŞ

KUKA SERAP
GOZU ALI IHSAN

19.09.2020 - 18:00

3 - 0

NİLÜFER BLD.

BEŞİKTAŞ

19.09.2020 - 19:00

Burhan Felek

19.09.2020 - 19:00

19.09.2020 - 19:00

TÜRK HAVA YOLLARI

0 - 3

VAKIFBANK

OZBAR NURPER
KARAKOC RECEP

19.09.2020 - 19:00

0 - 3

TÜRK HAVA YOLLARI

VAKIFBANK



4. Hafta

22.09.2020 - 16:00

Başkent

22.09.2020 - 16:00

22.09.2020 - 16:00

İLBANK

0 - 3

TÜRK HAVA YOLLARI

ERGINAY AYSIM
SARIKUZU ALI

22.09.2020 - 16:00

0 - 3

İLBANK

TÜRK HAVA YOLLARI

22.09.2020 - 16:00

Burhan Felek

22.09.2020 - 16:00

22.09.2020 - 16:00

BEŞİKTAŞ

1 - 3

PTT

KIRAL SADETTIN
COSKUN ONUR

22.09.2020 - 16:00

1 - 3

BEŞİKTAŞ

PTT

22.09.2020 - 17:00

Aksaray Spor Salonu

22.09.2020 - 17:00

22.09.2020 - 17:00

KUZEYBORU

3 - 1

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

ALPARSLAN ERHAN
CAKAR ILKNUR

22.09.2020 - 17:00

3 - 1

KUZEYBORU

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

22.09.2020 - 17:00

Bahçeköy Orman Fakültesi

22.09.2020 - 17:00

22.09.2020 - 17:00

SARIYER BLD.

0 - 3

ECZACIBAŞI VİTRA

CEVIK RAMAZAN
ALTIN AKIF

22.09.2020 - 17:00

0 - 3

SARIYER BLD.

ECZACIBAŞI VİTRA

22.09.2020 - 18:30

Burhan Felek

22.09.2020 - 18:30

22.09.2020 - 18:30

FENERBAHÇE OPET

2 - 3

NİLÜFER BLD.

KAYA EBRU
GORMEN SELCUK

22.09.2020 - 18:30

2 - 3

FENERBAHÇE OPET

NİLÜFER BLD.

23.09.2020 - 14:00

Burhan Felek

23.09.2020 - 14:00

23.09.2020 - 14:00

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

0 - 3

KARAYOLLARI

ATES UGUR
ACAR IBRAHIM

23.09.2020 - 14:00

0 - 3

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

KARAYOLLARI

23.09.2020 - 19:30

Burhan Felek

23.09.2020 - 19:30

23.09.2020 - 19:30

SİSTEM9 YEŞİLYURT

3 - 1

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

CILDIR CANER
TURNAOGLU AYLIN NAZIRE

23.09.2020 - 19:30

3 - 1

SİSTEM9 YEŞİLYURT

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

6.10.2020 - 19:00

Vakıfbank Spor Sarayı

6.10.2020 - 19:00

6.10.2020 - 19:00

VAKIFBANK

-

GALATASARAY HDI SİGORTA


6.10.2020 - 19:00

-

VAKIFBANK

GALATASARAY HDI SİGORTA



5. Hafta

25.09.2020 - 17:00

Başkent

25.09.2020 - 17:00

25.09.2020 - 17:00

PTT

0 - 3

FENERBAHÇE OPET


25.09.2020 - 17:00

0 - 3

PTT

FENERBAHÇE OPET

26.09.2020 - 13:00

Burhan Felek

26.09.2020 - 13:00

26.09.2020 - 13:00

TÜRK HAVA YOLLARI

3 - 1

KUZEYBORU

YENER SECKIN
TOPAL MEHMET

26.09.2020 - 13:00

3 - 1

TÜRK HAVA YOLLARI

KUZEYBORU

26.09.2020 - 14:00

Çan Şehit H. İbrahim Eriç

26.09.2020 - 14:00

26.09.2020 - 14:00

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

3 - 0

BEŞİKTAŞ

BUYUKPAMUKCU FERHAT
KARAKOYUN BARIS

26.09.2020 - 14:00

3 - 0

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

BEŞİKTAŞ

26.09.2020 - 15:00

Başkent

26.09.2020 - 15:00

26.09.2020 - 15:00

KARAYOLLARI

1 - 3

SİSTEM9 YEŞİLYURT

ALPARSLAN ERHAN
CAGLAR BILAL

26.09.2020 - 15:00

1 - 3

KARAYOLLARI

SİSTEM9 YEŞİLYURT

26.09.2020 - 15:00

Mimar Sinan

26.09.2020 - 15:00

26.09.2020 - 15:00

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

3 - 0

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

ELMA PINAR
YELPAZE RIZA

26.09.2020 - 15:00

3 - 0

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

26.09.2020 - 15:00

Burhan Felek

26.09.2020 - 15:00

26.09.2020 - 15:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

3 - 1

İLBANK

CEVIK RAMAZAN
KARAKOC RECEP

26.09.2020 - 15:00

3 - 1

GALATASARAY HDI SİGORTA

İLBANK

26.09.2020 - 19:30

Cengiz Göllü

26.09.2020 - 19:30

26.09.2020 - 19:30

NİLÜFER BLD.

0 - 3

ECZACIBAŞI VİTRA

DENERI SADETTIN
GOZU ALI IHSAN

26.09.2020 - 19:30

0 - 3

NİLÜFER BLD.

ECZACIBAŞI VİTRA



6. Hafta

29.09.2020 - 14:00

Burhan Felek

29.09.2020 - 14:00

29.09.2020 - 14:00

SİSTEM9 YEŞİLYURT

2 - 3

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

AKINCI ERDAL
TURNAOGLU AYLIN NAZIRE

29.09.2020 - 14:00

2 - 3

SİSTEM9 YEŞİLYURT

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

29.09.2020 - 16:30

Burhan Felek

29.09.2020 - 16:30

29.09.2020 - 16:30

BEŞİKTAŞ

-

KARAYOLLARI

CEVIK RAMAZAN
ACAR IBRAHIM

29.09.2020 - 16:30

-

BEŞİKTAŞ

KARAYOLLARI

29.09.2020 - 17:00

Aksaray Spor Salonu

29.09.2020 - 17:00

29.09.2020 - 17:00

KUZEYBORU

-

GALATASARAY HDI SİGORTA

ILHAN BURHAN
SARIKUZU ALI

29.09.2020 - 17:00

-

KUZEYBORU

GALATASARAY HDI SİGORTA

29.09.2020 - 17:00

Bahçeköy Orman Fakültesi

29.09.2020 - 17:00

29.09.2020 - 17:00

SARIYER BLD.

-

NİLÜFER BLD.

YENER SECKIN
KUKA SERAP

29.09.2020 - 17:00

-

SARIYER BLD.

NİLÜFER BLD.

29.09.2020 - 19:00

Burhan Felek

29.09.2020 - 19:00

29.09.2020 - 19:00

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

-

TÜRK HAVA YOLLARI

KIRAL SADETTIN
COSKUN ONUR

29.09.2020 - 19:00

-

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

TÜRK HAVA YOLLARI

29.09.2020 - 19:00

Eczacıbaşı

29.09.2020 - 19:00

29.09.2020 - 19:00

ECZACIBAŞI VİTRA

-

PTT

KAYA EBRU
SEVIM TUNCAY

29.09.2020 - 19:00

-

ECZACIBAŞI VİTRA

PTT

30.09.2020 - 14:00

Burhan Felek

30.09.2020 - 14:00

30.09.2020 - 14:00

FENERBAHÇE OPET

-

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR

CILDIR CANER
GORMEN SELCUK

30.09.2020 - 14:00

-

FENERBAHÇE OPET

ÇAN GENÇLİK KALE SPOR



7. Hafta

3.10.2020 - 13:00

Başkent

3.10.2020 - 13:00

3.10.2020 - 13:00

İLBANK

-

SARIYER BLD.


3.10.2020 - 13:00

-

İLBANK

SARIYER BLD.

3.10.2020 - 13:00

Burhan Felek

3.10.2020 - 13:00

3.10.2020 - 13:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

-

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS


3.10.2020 - 13:00

-

GALATASARAY HDI SİGORTA

BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS

3.10.2020 - 15:00

Mimar Sinan

3.10.2020 - 15:00

3.10.2020 - 15:00

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

-

BEŞİKTAŞ


3.10.2020 - 15:00

-

AYDIN B.ŞEHİR BLD.

BEŞİKTAŞ

3.10.2020 - 15:00

Burhan Felek

3.10.2020 - 15:00

3.10.2020 - 15:00

TÜRK HAVA YOLLARI

-

SİSTEM9 YEŞİLYURT


3.10.2020 - 15:00

-