2018-2019 1.Erkekler Ligi

2018-2019 1.Erkekler Ligi I.Etap

select
1.Lig Erkekler A Grubu A Grubu Matches

1. Hafta

6.10.2018 - 13:00

Teknik Üniv. - 2 Eylül Kampüsü

6.10.2018 - 13:00

6.10.2018 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

3 - 0

Konya B.Şehir Bld.


6.10.2018 - 13:00

3 - 0

Anadolu Üniversitesi

Konya B.Şehir Bld.

6.10.2018 - 13:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

6.10.2018 - 13:00

6.10.2018 - 13:00

TFL Altekma

3 - 0

Bornova Anadolu Lisesi


6.10.2018 - 13:00

3 - 0

TFL Altekma

Bornova Anadolu Lisesi

6.10.2018 - 14:00

Eğirdir

6.10.2018 - 14:00

6.10.2018 - 14:00

Eğirdir Elma

2 - 3

Tofaş Spor


6.10.2018 - 14:00

2 - 3

Eğirdir Elma

Tofaş Spor

6.10.2018 - 14:00

Akatlar

6.10.2018 - 14:00

6.10.2018 - 14:00

Beşiktaş

3 - 0

Bigadiç Bld.


6.10.2018 - 14:00

3 - 0

Beşiktaş

Bigadiç Bld.

6.10.2018 - 14:00

Seydişehir-Atatürk

6.10.2018 - 14:00

6.10.2018 - 14:00

Seydişehir Bld. Sanayispor

2 - 3

İstanbul BBSK.


6.10.2018 - 14:00

2 - 3

Seydişehir Bld. Sanayispor

İstanbul BBSK.

6.10.2018 - 14:00

Milas-Atatürk

6.10.2018 - 14:00

6.10.2018 - 14:00

Milas Bld.

2 - 3

Bursa B.Şehir Bld.


6.10.2018 - 14:00

2 - 3

Milas Bld.

Bursa B.Şehir Bld.

6.10.2018 - 15:00

Alanya-Atatürk

6.10.2018 - 15:00

6.10.2018 - 15:00

Alanya Bld.

3 - 1

Düzce Bld.


6.10.2018 - 15:00

3 - 1

Alanya Bld.

Düzce Bld.



2. Hafta

13.10.2018 - 13:00

Kongre - Yan Salon

13.10.2018 - 13:00

13.10.2018 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

1 - 3

Alanya Bld.


13.10.2018 - 13:00

1 - 3

Konya B.Şehir Bld.

Alanya Bld.

13.10.2018 - 14:00

Bigadiç

13.10.2018 - 14:00

13.10.2018 - 14:00

Bigadiç Bld.

0 - 3

TFL Altekma


13.10.2018 - 14:00

0 - 3

Bigadiç Bld.

TFL Altekma

13.10.2018 - 14:00

18 Temmuz

13.10.2018 - 14:00

13.10.2018 - 14:00

Düzce Bld.

3 - 0

Eğirdir Elma


13.10.2018 - 14:00

3 - 0

Düzce Bld.

Eğirdir Elma

13.10.2018 - 14:00

Hidayet Türkoğlu

13.10.2018 - 14:00

13.10.2018 - 14:00

İstanbul BBSK.

2 - 3

Anadolu Üniversitesi


13.10.2018 - 14:00

2 - 3

İstanbul BBSK.

Anadolu Üniversitesi

13.10.2018 - 14:30

Cengiz Göllü

13.10.2018 - 14:30

13.10.2018 - 14:30

Bursa B.Şehir Bld.

3 - 2

Beşiktaş


13.10.2018 - 14:30

3 - 2

Bursa B.Şehir Bld.

Beşiktaş

13.10.2018 - 15:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

13.10.2018 - 15:00

13.10.2018 - 15:00

Bornova Anadolu Lisesi

3 - 0

Seydişehir Bld. Sanayispor


13.10.2018 - 15:00

3 - 0

Bornova Anadolu Lisesi

Seydişehir Bld. Sanayispor

13.10.2018 - 16:30

Cengiz Göllü

13.10.2018 - 16:30

13.10.2018 - 16:30

Tofaş Spor

2 - 3

Milas Bld.


13.10.2018 - 16:30

2 - 3

Tofaş Spor

Milas Bld.



3. Hafta

16.10.2018 - 13:00

Şehit Anıl Gül

16.10.2018 - 13:00

16.10.2018 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

3 - 2

Bornova Anadolu Lisesi


16.10.2018 - 13:00

3 - 2

Anadolu Üniversitesi

Bornova Anadolu Lisesi

16.10.2018 - 14:00

Bigadiç

16.10.2018 - 14:00

16.10.2018 - 14:00

Bigadiç Bld.

1 - 3

Bursa B.Şehir Bld.


16.10.2018 - 14:00

1 - 3

Bigadiç Bld.

Bursa B.Şehir Bld.

16.10.2018 - 14:00

Eğirdir

16.10.2018 - 14:00

16.10.2018 - 14:00

Eğirdir Elma

3 - 0

Konya B.Şehir Bld.


16.10.2018 - 14:00

3 - 0

Eğirdir Elma

Konya B.Şehir Bld.

16.10.2018 - 14:00

Akatlar

16.10.2018 - 14:00

16.10.2018 - 14:00

Beşiktaş

3 - 0

Tofaş Spor


16.10.2018 - 14:00

3 - 0

Beşiktaş

Tofaş Spor

16.10.2018 - 14:00

Milas-Atatürk

16.10.2018 - 14:00

16.10.2018 - 14:00

Milas Bld.

1 - 3

Düzce Bld.


16.10.2018 - 14:00

1 - 3

Milas Bld.

Düzce Bld.

16.10.2018 - 15:00

Alanya-Atatürk

16.10.2018 - 15:00

16.10.2018 - 15:00

Alanya Bld.

1 - 3

İstanbul BBSK.


16.10.2018 - 15:00

1 - 3

Alanya Bld.

İstanbul BBSK.

16.10.2018 - 17:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

16.10.2018 - 17:00

16.10.2018 - 17:00

TFL Altekma

3 - 0

Seydişehir Bld. Sanayispor


16.10.2018 - 17:00

3 - 0

TFL Altekma

Seydişehir Bld. Sanayispor



4. Hafta

20.10.2018 - 13:00

Kongre - Ana Salon

20.10.2018 - 13:00

20.10.2018 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

0 - 3

Milas Bld.


20.10.2018 - 13:00

0 - 3

Konya B.Şehir Bld.

Milas Bld.

20.10.2018 - 14:00

18 Temmuz

20.10.2018 - 14:00

20.10.2018 - 14:00

Düzce Bld.

1 - 3

Beşiktaş


20.10.2018 - 14:00

1 - 3

Düzce Bld.

Beşiktaş

20.10.2018 - 14:00

Seydişehir-Atatürk

20.10.2018 - 14:00

20.10.2018 - 14:00

Seydişehir Bld. Sanayispor

3 - 2

Anadolu Üniversitesi


20.10.2018 - 14:00

3 - 2

Seydişehir Bld. Sanayispor

Anadolu Üniversitesi

20.10.2018 - 14:30

Cengiz Göllü

20.10.2018 - 14:30

20.10.2018 - 14:30

Bursa B.Şehir Bld.

3 - 0

TFL Altekma


20.10.2018 - 14:30

3 - 0

Bursa B.Şehir Bld.

TFL Altekma

20.10.2018 - 16:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

20.10.2018 - 16:00

20.10.2018 - 16:00

Bornova Anadolu Lisesi

2 - 3

Alanya Bld.


20.10.2018 - 16:00

2 - 3

Bornova Anadolu Lisesi

Alanya Bld.

20.10.2018 - 17:00

Cengiz Göllü

20.10.2018 - 17:00

20.10.2018 - 17:00

Tofaş Spor

0 - 3

Bigadiç Bld.


20.10.2018 - 17:00

0 - 3

Tofaş Spor

Bigadiç Bld.

20.10.2018 - 18:00

Hidayet Türkoğlu

20.10.2018 - 18:00

20.10.2018 - 18:00

İstanbul BBSK.

3 - 1

Eğirdir Elma


20.10.2018 - 18:00

3 - 1

İstanbul BBSK.

Eğirdir Elma



5. Hafta

27.10.2018 - 14:00

Bigadiç

27.10.2018 - 14:00

27.10.2018 - 14:00

Bigadiç Bld.

3 - 1

Düzce Bld.


27.10.2018 - 14:00

3 - 1

Bigadiç Bld.

Düzce Bld.

27.10.2018 - 14:00

Eğirdir

27.10.2018 - 14:00

27.10.2018 - 14:00

Eğirdir Elma

1 - 3

Bornova Anadolu Lisesi


27.10.2018 - 14:00

1 - 3

Eğirdir Elma

Bornova Anadolu Lisesi

27.10.2018 - 14:00

Milas-Atatürk

27.10.2018 - 14:00

27.10.2018 - 14:00

Milas Bld.

3 - 0

İstanbul BBSK.


27.10.2018 - 14:00

3 - 0

Milas Bld.

İstanbul BBSK.

27.10.2018 - 15:00

Alanya-75.Yıl

27.10.2018 - 15:00

27.10.2018 - 15:00

Alanya Bld.

3 - 0

Seydişehir Bld. Sanayispor


27.10.2018 - 15:00

3 - 0

Alanya Bld.

Seydişehir Bld. Sanayispor

27.10.2018 - 17:30

Akatlar

27.10.2018 - 17:30

27.10.2018 - 17:30

Beşiktaş

3 - 0

Konya B.Şehir Bld.


27.10.2018 - 17:30

3 - 0

Beşiktaş

Konya B.Şehir Bld.

28.10.2018 - 14:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

28.10.2018 - 14:00

28.10.2018 - 14:00

TFL Altekma

3 - 1

Anadolu Üniversitesi


28.10.2018 - 14:00

3 - 1

TFL Altekma

Anadolu Üniversitesi

28.10.2018 - 18:00

Cengiz Göllü

28.10.2018 - 18:00

28.10.2018 - 18:00

Bursa B.Şehir Bld.

3 - 0

Tofaş Spor


28.10.2018 - 18:00

3 - 0

Bursa B.Şehir Bld.

Tofaş Spor



6. Hafta

3.11.2018 - 13:00

Şehit Anıl Gül

3.11.2018 - 13:00

3.11.2018 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

3 - 1

Alanya Bld.


3.11.2018 - 13:00

3 - 1

Anadolu Üniversitesi

Alanya Bld.

3.11.2018 - 13:00

Kongre - Ana Salon

3.11.2018 - 13:00

3.11.2018 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

0 - 3

Bigadiç Bld.


3.11.2018 - 13:00

0 - 3

Konya B.Şehir Bld.

Bigadiç Bld.

3.11.2018 - 14:00

18 Temmuz

3.11.2018 - 14:00

3.11.2018 - 14:00

Düzce Bld.

2 - 3

Bursa B.Şehir Bld.


3.11.2018 - 14:00

2 - 3

Düzce Bld.

Bursa B.Şehir Bld.

3.11.2018 - 14:00

Seydişehir-Atatürk

3.11.2018 - 14:00

3.11.2018 - 14:00

Seydişehir Bld. Sanayispor

0 - 3

Eğirdir Elma


3.11.2018 - 14:00

0 - 3