2022-2023 Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi

Lig Etabı

select
1. Lig Erkekler A Grubu A Grubu Matches

1. Hafta

2.10.2022 - 14:00

Beştepe Voleybol Salonu

2.10.2022 - 14:00

2.10.2022 - 14:00

Tarım Kredi Gençlik

1 - 3

Ted Ankara Kolejliler


2.10.2022 - 14:00

1 - 3

Tarım Kredi Gençlik

Ted Ankara Kolejliler

2.10.2022 - 14:00

Alanya-Atatürk

2.10.2022 - 14:00

2.10.2022 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

3 - 0

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ


2.10.2022 - 14:00

3 - 0

Rest Property Alanya Bld.

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

2.10.2022 - 14:00

Bigadiç Şehit Okan Dinçer

2.10.2022 - 14:00

2.10.2022 - 14:00

Bigadiç Bld.

2 - 3

Saint Joseph


2.10.2022 - 14:00

2 - 3

Bigadiç Bld.

Saint Joseph

2.10.2022 - 14:00

Haldun Alagaş

2.10.2022 - 14:00

2.10.2022 - 14:00

İstanbul BBSK

3 - 2

Aydın B.Şehir Bld.


2.10.2022 - 14:00

3 - 2

İstanbul BBSK

Aydın B.Şehir Bld.

2.10.2022 - 14:00

Şampiyon Hasan Gemici

2.10.2022 - 14:00

2.10.2022 - 14:00

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

3 - 0

Okyanus Koleji


2.10.2022 - 14:00

3 - 0

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

Okyanus Koleji

2.10.2022 - 14:00

Ürgüp

2.10.2022 - 14:00

2.10.2022 - 14:00

Ürgüp Spor

3 - 2

Milas Bld.


2.10.2022 - 14:00

3 - 2

Ürgüp Spor

Milas Bld.



2. Hafta

9.10.2022 - 15:00

Beylikdüzü Spor Kompleksi

9.10.2022 - 15:00

9.10.2022 - 15:00

Okyanus Koleji

1 - 3

Rest Property Alanya Bld.


9.10.2022 - 15:00

1 - 3

Okyanus Koleji

Rest Property Alanya Bld.

9.10.2022 - 15:00

Atatürk Voleybol Salonu

9.10.2022 - 15:00

9.10.2022 - 15:00

Saint Joseph

3 - 1

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor


9.10.2022 - 15:00

3 - 1

Saint Joseph

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

9.10.2022 - 15:00

Milas Bld. Atatürk

9.10.2022 - 15:00

9.10.2022 - 15:00

Milas Bld.

3 - 0

İstanbul BBSK


9.10.2022 - 15:00

3 - 0

Milas Bld.

İstanbul BBSK

9.10.2022 - 15:30

Beştepe Voleybol Salonu

9.10.2022 - 15:30

9.10.2022 - 15:30

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

3 - 0

Bigadiç Bld.


9.10.2022 - 15:30

3 - 0

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

Bigadiç Bld.

9.10.2022 - 16:00

Mimar Sinan

9.10.2022 - 16:00

9.10.2022 - 16:00

Aydın B.Şehir Bld.

3 - 0

Tarım Kredi Gençlik


9.10.2022 - 16:00

3 - 0

Aydın B.Şehir Bld.

Tarım Kredi Gençlik

9.10.2022 - 16:00

Çekirge

9.10.2022 - 16:00

9.10.2022 - 16:00

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

0 - 3

Ürgüp Spor


9.10.2022 - 16:00

0 - 3

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

Ürgüp Spor



3. Hafta

16.10.2022 - 14:00

Alanya-Atatürk

16.10.2022 - 14:00

16.10.2022 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

3 - 0

Saint Joseph


16.10.2022 - 14:00

3 - 0

Rest Property Alanya Bld.

Saint Joseph

16.10.2022 - 14:00

Haldun Alagaş

16.10.2022 - 14:00

16.10.2022 - 14:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ


16.10.2022 - 14:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

16.10.2022 - 14:00

Şampiyon Hasan Gemici

16.10.2022 - 14:00

16.10.2022 - 14:00

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

2 - 3

Dürümle Ted Ankara Kolejliler


16.10.2022 - 14:00

2 - 3

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

16.10.2022 - 14:00

Ürgüp

16.10.2022 - 14:00

16.10.2022 - 14:00

Ürgüp Spor

3 - 1

Okyanus Koleji


16.10.2022 - 14:00

3 - 1

Ürgüp Spor

Okyanus Koleji

16.10.2022 - 15:30

Beştepe Voleybol Salonu

16.10.2022 - 15:30

16.10.2022 - 15:30

Tarım Kredi Gençlik

3 - 0

Bigadiç Bld.


16.10.2022 - 15:30

3 - 0

Tarım Kredi Gençlik

Bigadiç Bld.

16.10.2022 - 16:00

Mimar Sinan

16.10.2022 - 16:00

16.10.2022 - 16:00

Aydın B.Şehir Bld.

1 - 3

Milas Bld.


16.10.2022 - 16:00

1 - 3

Aydın B.Şehir Bld.

Milas Bld.



4. Hafta

23.10.2022 - 14:00

Bigadiç Şehit Okan Dinçer

23.10.2022 - 14:00

23.10.2022 - 14:00

Bigadiç Bld.

2 - 3

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor


23.10.2022 - 14:00

2 - 3

Bigadiç Bld.

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

23.10.2022 - 15:00

Beylikdüzü Spor Kompleksi

23.10.2022 - 15:00

23.10.2022 - 15:00

Okyanus Koleji

0 - 3

İstanbul BBSK


23.10.2022 - 15:00

0 - 3

Okyanus Koleji

İstanbul BBSK

23.10.2022 - 15:00

Milas Bld. Atatürk

23.10.2022 - 15:00

23.10.2022 - 15:00

Milas Bld.

3 - 1

Tarım Kredi Gençlik


23.10.2022 - 15:00

3 - 1

Milas Bld.

Tarım Kredi Gençlik

23.10.2022 - 15:30

Beştepe Voleybol Salonu

23.10.2022 - 15:30

23.10.2022 - 15:30

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

3 - 1

Rest Property Alanya Bld.


23.10.2022 - 15:30

3 - 1

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

Rest Property Alanya Bld.

23.10.2022 - 16:00

Çekirge

23.10.2022 - 16:00

23.10.2022 - 16:00

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

1 - 3

Aydın B.Şehir Bld.


23.10.2022 - 16:00

1 - 3

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

Aydın B.Şehir Bld.

23.10.2022 - 18:00

Atatürk Voleybol Salonu

23.10.2022 - 18:00

23.10.2022 - 18:00

Saint Joseph

3 - 0

Ürgüp Spor


23.10.2022 - 18:00

3 - 0

Saint Joseph

Ürgüp Spor



5. Hafta

30.10.2022 - 14:00

Alanya-Atatürk

30.10.2022 - 14:00

30.10.2022 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

3 - 0

Bigadiç Bld.


30.10.2022 - 14:00

3 - 0

Rest Property Alanya Bld.

Bigadiç Bld.

30.10.2022 - 14:00

Haldun Alagaş

30.10.2022 - 14:00

30.10.2022 - 14:00

İstanbul BBSK

3 - 1

Saint Joseph


30.10.2022 - 14:00

3 - 1

İstanbul BBSK

Saint Joseph

30.10.2022 - 15:00

Milas Bld. Atatürk

30.10.2022 - 15:00

30.10.2022 - 15:00

Milas Bld.

3 - 0

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ


30.10.2022 - 15:00

3 - 0

Milas Bld.

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

30.10.2022 - 15:00

Ürgüp

30.10.2022 - 15:00

30.10.2022 - 15:00

Ürgüp Spor

3 - 0

Dürümle Ted Ankara Kolejliler


30.10.2022 - 15:00

3 - 0

Ürgüp Spor

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

30.10.2022 - 15:30

Beştepe Voleybol Salonu

30.10.2022 - 15:30

30.10.2022 - 15:30

Tarım Kredi Gençlik

3 - 2

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor


30.10.2022 - 15:30

3 - 2

Tarım Kredi Gençlik

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

30.10.2022 - 16:00

Mimar Sinan

30.10.2022 - 16:00

30.10.2022 - 16:00

Aydın B.Şehir Bld.

3 - 2

Okyanus Koleji


30.10.2022 - 16:00

3 - 2

Aydın B.Şehir Bld.

Okyanus Koleji



6. Hafta

3.11.2022 - 13:00

Atatürk Voleybol Salonu

3.11.2022 - 13:00

3.11.2022 - 13:00

Saint Joseph

3 - 0

Aydın B.Şehir Bld.


3.11.2022 - 13:00

3 - 0

Saint Joseph

Aydın B.Şehir Bld.

6.11.2022 - 14:00

Bigadiç Şehit Okan Dinçer

6.11.2022 - 14:00

6.11.2022 - 14:00

Bigadiç Bld.

3 - 2

Ürgüp Spor


6.11.2022 - 14:00

3 - 2

Bigadiç Bld.

Ürgüp Spor

6.11.2022 - 14:00

Şampiyon Hasan Gemici

6.11.2022 - 14:00

6.11.2022 - 14:00

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

0 - 3

Rest Property Alanya Bld.


6.11.2022 - 14:00

0 - 3

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

Rest Property Alanya Bld.

6.11.2022 - 15:00

Beylikdüzü Spor Kompleksi

6.11.2022 - 15:00

6.11.2022 - 15:00

Okyanus Koleji

1 - 3

Milas Bld.


6.11.2022 - 15:00

1 - 3

Okyanus Koleji

Milas Bld.

6.11.2022 - 15:30

Beştepe Voleybol Salonu

6.11.2022 - 15:30

6.11.2022 - 15:30

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

0 - 3

İstanbul BBSK


6.11.2022 - 15:30

0 - 3

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

İstanbul BBSK

6.11.2022 - 16:00

Çekirge

6.11.2022 - 16:00

6.11.2022 - 16:00

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

0 - 3

Tarım Kredi Gençlik


6.11.2022 - 16:00

0 - 3

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

Tarım Kredi Gençlik



7. Hafta

13.11.2022 - 14:00

Haldun Alagaş

13.11.2022 - 14:00

13.11.2022 - 14:00

İstanbul BBSK

3 - 1

Bigadiç Bld.


13.11.2022 - 14:00

3 - 1

İstanbul BBSK

Bigadiç Bld.

13.11.2022 - 14:00

Ürgüp

13.11.2022 - 14:00

13.11.2022 - 14:00

Ürgüp Spor

3 - 0

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor


13.11.2022 - 14:00

3 - 0

Ürgüp Spor

Kocaeli B.Ş.B. Kağıt Spor

13.11.2022 - 15:00

Milas Bld. Atatürk

13.11.2022 - 15:00

13.11.2022 - 15:00

Milas Bld.

3 - 0

Saint Joseph


13.11.2022 - 15:00

3 - 0

Milas Bld.

Saint Joseph

13.11.2022 - 15:30

Beştepe Voleybol Salonu

13.11.2022 - 15:30

13.11.2022 - 15:30

Tarım Kredi Gençlik

0 - 3

Rest Property Alanya Bld.


13.11.2022 - 15:30

0 - 3

Tarım Kredi Gençlik

Rest Property Alanya Bld.

13.11.2022 - 16:00

Çekirge

13.11.2022 - 16:00

13.11.2022 - 16:00

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

0 - 3

Okyanus Koleji


13.11.2022 - 16:00

0 - 3

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

Okyanus Koleji

13.11.2022 - 18:00

Mimar Sinan

13.11.2022 - 18:00

13.11.2022 - 18:00

Aydın B.Şehir Bld.

3 - 0

Dürümle Ted Ankara Kolejliler


13.11.2022 - 18:00

3 - 0

Aydın B.Şehir Bld.

Dürümle Ted Ankara Kolejliler



8. Hafta

20.11.2022 - 14:00

Başkent Voleybol Salonu

20.11.2022 - 14:00

20.11.2022 - 14:00

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

1 - 3

Milas Bld.


20.11.2022 - 14:00

1 - 3

Dürümle Ted Ankara Kolejliler

Milas Bld.

20.11.2022 - 14:00

Alanya-Atatürk

20.11.2022 - 14:00

20.11.2022 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

1 - 3

Ürgüp Spor


20.11.2022 - 14:00

1 - 3

Rest Property Alanya Bld.

Ürgüp Spor