2022-2023 Kadınlar 1. Ligi


  • 5.02.2023 - 12:00

    Karayolları

    Merinos

    3 - 1

    25/21  25/18  20/25  25/20

  • 5.02.2023 - 13:00

    Kayseri Atletik Spor

    Bahçelievler Bld.

    2 - 3

    20/25  27/25  25/23  19/25  15/17

  • 5.02.2023 - 14:00

    Tarsus Bld.

    Günseven Şalgam Ereğli Bld.

    3 - 0

    25/16  25/15  26/24

  • 5.02.2023 - 14:00

    Mihalıççık

    ALS Halk Voleybol

    1 - 3

    22/25  15/25  27/25  18/25

  • 5.02.2023 - 14:00

    Çanakkale Bld.

    Çiftlikköy Bld.

    3 - 0

    25/15  25/15  25/14

  • 5.02.2023 - 15:00

    İstanbul BBSK

    Sakarya Voleybol

    3 - 1

    25/20  25/18  23/25  25/16

  • 5.02.2023 - 16:00

    Lima Spor

    İBA Kimya TED Ankara Kolejliler

    0 - 3

    20/25  16/25  17/25

  • 5.02.2023 - 16:00

    Edremit Bld. Altınoluk

    Vakıfbank

    3 - 0

    25/19  25/23  25/23

  • 5.02.2023 - 16:00

    Karşıyaka

    Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

    3 - 1

    25/14  23/25  25/16  25/14

  • 5.02.2023 - 17:00

    Beşiktaş Ceylan

    Adam Voleybol

    1 - 3

    25/22  22/25  21/25  23/25

  • 5.02.2023 - 17:00

    Yeşilyurt

    Muratpaşa Bld.

    0 - 3

    18/25  10/25  13/25

  • 5.02.2023 - 17:00

    Göztepe

    AVR Atletik

    3 - 1

    22/25  25/20  25/21  25/13

    
5.02.2023 - 12:00

Karayolları

Merinos

3 - 1

25/21  25/18  20/25  25/20

5.02.2023 - 13:00

Kayseri Atletik Spor

Bahçelievler Bld.

2 - 3

20/25  27/25  25/23  19/25  15/17

5.02.2023 - 14:00

Tarsus Bld.

Günseven Şalgam Ereğli Bld.

3 - 0

25/16  25/15  26/24

5.02.2023 - 14:00

Mihalıççık

ALS Halk Voleybol

1 - 3

22/25  15/25  27/25  18/25

5.02.2023 - 14:00

Çanakkale Bld.

Çiftlikköy Bld.

3 - 0

25/15  25/15  25/14

5.02.2023 - 15:00

İstanbul BBSK

Sakarya Voleybol

3 - 1

25/20  25/18  23/25  25/16

5.02.2023 - 16:00

Lima Spor

İBA Kimya TED Ankara Kolejliler

0 - 3

20/25  16/25  17/25

5.02.2023 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

Vakıfbank

3 - 0

25/19  25/23  25/23

5.02.2023 - 16:00

Karşıyaka

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

3 - 1

25/14  23/25  25/16  25/14

5.02.2023 - 17:00

Beşiktaş Ceylan

Adam Voleybol

1 - 3

25/22  22/25  21/25  23/25

5.02.2023 - 17:00

Yeşilyurt

Muratpaşa Bld.

0 - 3

18/25  10/25  13/25

5.02.2023 - 17:00

Göztepe

AVR Atletik

3 - 1

22/25  25/20  25/21  25/13

Sıralama

A Grubu

1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Göztepe

44

17

15

2

48

14

1479

1208

9

4

2

1

1

0

3,43

1,224

-

İstanbul BBSK

41

17

14

3

46

19

1494

1260

7

4

3

2

0

1

2,42

1,186

-

Edremit Bld. Altınoluk

39

17

14

3

45

20

1496

1314

7

3

4

1

1

1

2,25

1,138

-

Muratpaşa Bld.

34

17

11

6

41

24

1399

1329

7

2

2

3

2

1

1,71

1,053

-

Karşıyaka

31

17

11

6

38

27

1473

1340

5

3

3

1

3

2

1,41

1,099

-

Sakarya Voleybol

23

17

8

9

31

36

1428

1495

2

3

3

2

3

4

0,86

0,955

-

AVR Atletik

22

17

7

10

30

36

1384

1464

2

4

1

2

5

3

0,83

0,945

-

Yeşilyurt

20

17

6

11

29

38

1391

1478

2

3

1

3

5

3

0,76

0,941

-

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

20

17

6

11

27

39

1378

1403

1

4

1

3

3

5

0,69

0,982

-

Vakıfbank

16

17

5

12

23

41

1342

1479

1

3

1

2

4

6

0,56

0,907

-

Çanakkale Bld.

13

17

4

13

21

42

1291

1458

2

1

1

2

5

6

0,50

0,886

-

Çiftlikköy Bld.

3

17

1

16

6

49

1028

1355

0

1

0

0

3

13

0,12

0,759

-




1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Kadınlar A Grubu

Misafir Takım

AVR Atl

Çanakka

Çiftlik

Edremit

Göztepe

Havran

İstanbu

Karşıya

Muratpa

Sakarya

Vakıfba

Yeşilyu

Ev Sahibi Takım

AVR Atletik (AVR Atl)

3 - 1

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 2

1 - 3

Çanakkale Bld. (Çanakka)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

0 - 3

2 - 3

3 - 1

Çiftlikköy Bld. (Çiftlik)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 1

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Edremit Bld. Altınoluk (Edremit)

3 - 2

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Göztepe (Göztepe)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld. (Havran )

3 - 1

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 2

İstanbul BBSK (İstanbu)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 1

Karşıyaka (Karşıya)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 0

Muratpaşa Bld. (Muratpa)

3 - 1

2 - 3

3 - 2

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

Sakarya Voleybol (Sakarya)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

1 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 1

Vakıfbank (Vakıfba)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 2

2 - 3

Yeşilyurt (Yeşilyu)

0 - 3

3 - 1

3 - 1

2 - 3

3 - 2

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

B Grubu

1. Lig Kadınlar B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Adam Voleybol

48

17

16

1

49

7

1384

1034

12

4

0

0

1

0

7,00

1,338

-

Karayolları

43

17

14

3

45

15

1433

1224

8

6

0

1

1

1

3,00

1,171

-

Beşiktaş Ceylan

42

17

14

3

44

12

1328

1131

11

3

0

0

2

1

3,67

1,174

-

Bahçelievler Bld.

27

17

10

7

35

31

1462

1385

4

2

4

1

3

3

1,13

1,056

-

Merinos

28

17

9

8

35

29

1459

1338

5

3

1

2

4

2

1,21

1,090

-

İBA Kimya TED Ankara Kolejliler

25

17

8

9

31

30

1377

1318

5

3

0

1

5

3

1,03

1,045

-

ALS Halk Voleybol

22

17

8

9

27

37

1357

1446

1

4

3

1

1

7

0,73

0,938

-

Kayseri Atletik Spor

24

17

7

10

31

34

1466

1455

3

4

0

3

4

3

0,91

1,008

-

Tarsus Bld.

20

17

7

10

25

35

1239

1369

4

1

2

1

2

7

0,71

0,905

-

Günseven Şalgam Ereğli Bld.

16

17

5

12

21

38

1218

1339

3

2

0

1

4

7

0,55

0,910

-

Mihalıççık

8

17

3

14

13

46

1102

1417

0

2

1

0

4

10

0,28

0,778

-

Lima Spor

3

17

1

16

6

48

958

1327

1

0

0

0

3

13

0,12

0,722

-




1. Lig Kadınlar B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Kadınlar B Grubu

Misafir Takım

Adam Vo

Bahçeli

Beşikta

Günseve

Halk Vo

Karayol

Lima Sp

Merinos

Mihalıç

OSB Tek

Tarsus

TED Ank

Ev Sahibi Takım

Adam Voleybol (Adam Vo)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Bahçelievler Bld. (Bahçeli)

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 1

1 - 3

3 - 0

Beşiktaş Ceylan (Beşikta)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Günseven Şalgam Ereğli Bld. (Günseve)

0 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

ALS Halk Voleybol (Halk Vo)

0 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 2

0 - 3

Karayolları (Karayol)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Lima Spor (Lima Sp)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Merinos (Merinos)

0 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Mihalıççık (Mihalıç)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 2

0 - 3

1 - 3

Kayseri Atletik Spor (OSB Tek)

1 - 3

2 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Tarsus Bld. (Tarsus )

0 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 2

0 - 3

2 - 3

1 - 3

İBA Kimya TED Ankara Kolejliler (TED Ank)

3 - 0

1 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

1 - 3