2022-2023 Kadınlar 1. Ligi

Kadınlar 1. Ligi Lig Etabı

select
1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Matches

1. Hafta

22.10.2022 - 14:00

Havran Kocaseyit

22.10.2022 - 14:00

22.10.2022 - 14:00

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

3 - 0

Muratpaşa Bld.


22.10.2022 - 14:00

3 - 0

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

Muratpaşa Bld.

22.10.2022 - 15:00

Hidayet Türkoğlu

22.10.2022 - 15:00

22.10.2022 - 15:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Vakıfbank


22.10.2022 - 15:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Vakıfbank

22.10.2022 - 16:00

Edremit-Güre Atatürk

22.10.2022 - 16:00

22.10.2022 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 0

Yeşilyurt


22.10.2022 - 16:00

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk

Yeşilyurt

22.10.2022 - 16:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

22.10.2022 - 16:00

22.10.2022 - 16:00

Karşıyaka

3 - 0

Çanakkale Bld.


22.10.2022 - 16:00

3 - 0

Karşıyaka

Çanakkale Bld.

22.10.2022 - 18:30

Balçova

22.10.2022 - 18:30

22.10.2022 - 18:30

Göztepe

3 - 0

Sakarya Voleybol


22.10.2022 - 18:30

3 - 0

Göztepe

Sakarya Voleybol

22.10.2022 - 19:00

Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok

22.10.2022 - 19:00

22.10.2022 - 19:00

AVR Atletik

3 - 1

Çiftlikköy Bld.


22.10.2022 - 19:00

3 - 1

AVR Atletik

Çiftlikköy Bld.



2. Hafta

26.10.2022 - 13:00

Vakıfbank Spor Sarayı

26.10.2022 - 13:00

26.10.2022 - 13:00

Vakıfbank

1 - 3

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.


26.10.2022 - 13:00

1 - 3

Vakıfbank

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

26.10.2022 - 14:00

Anafartalar

26.10.2022 - 14:00

26.10.2022 - 14:00

Çanakkale Bld.

0 - 3

Edremit Bld. Altınoluk


26.10.2022 - 14:00

0 - 3

Çanakkale Bld.

Edremit Bld. Altınoluk

26.10.2022 - 14:00

Serdivan

26.10.2022 - 14:00

26.10.2022 - 14:00

Sakarya Voleybol

3 - 1

Karşıyaka


26.10.2022 - 14:00

3 - 1

Sakarya Voleybol

Karşıyaka

26.10.2022 - 14:00

90. Yıl

26.10.2022 - 14:00

26.10.2022 - 14:00

Çiftlikköy Bld.

0 - 3

Göztepe


26.10.2022 - 14:00

0 - 3

Çiftlikköy Bld.

Göztepe

26.10.2022 - 16:00

Süleyman Evcilmen

26.10.2022 - 16:00

26.10.2022 - 16:00

Muratpaşa Bld.

3 - 1

AVR Atletik


26.10.2022 - 16:00

3 - 1

Muratpaşa Bld.

AVR Atletik

26.10.2022 - 17:00

Yeşilyurt Spor Kulübü SS

26.10.2022 - 17:00

26.10.2022 - 17:00

Yeşilyurt

3 - 2

İstanbul BBSK


26.10.2022 - 17:00

3 - 2

Yeşilyurt

İstanbul BBSK



3. Hafta

29.10.2022 - 15:00

Hidayet Türkoğlu

29.10.2022 - 15:00

29.10.2022 - 15:00

İstanbul BBSK

3 - 2

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.


29.10.2022 - 15:00

3 - 2

İstanbul BBSK

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

29.10.2022 - 15:00

Atatürk Voleybol Salonu

29.10.2022 - 15:00

29.10.2022 - 15:00

Göztepe

1 - 3

Muratpaşa Bld.


29.10.2022 - 15:00

1 - 3

Göztepe

Muratpaşa Bld.

29.10.2022 - 16:00

Edremit-Güre Atatürk

29.10.2022 - 16:00

29.10.2022 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 1

Sakarya Voleybol


29.10.2022 - 16:00

3 - 1

Edremit Bld. Altınoluk

Sakarya Voleybol

29.10.2022 - 16:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

29.10.2022 - 16:00

29.10.2022 - 16:00

Karşıyaka

3 - 0

Çiftlikköy Bld.


29.10.2022 - 16:00

3 - 0

Karşıyaka

Çiftlikköy Bld.

29.10.2022 - 17:00

Yeşilyurt Spor Kulübü SS

29.10.2022 - 17:00

29.10.2022 - 17:00

Yeşilyurt

3 - 1

Çanakkale Bld.


29.10.2022 - 17:00

3 - 1

Yeşilyurt

Çanakkale Bld.

29.10.2022 - 19:00

Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok

29.10.2022 - 19:00

29.10.2022 - 19:00

AVR Atletik

1 - 3

Vakıfbank


29.10.2022 - 19:00

1 - 3

AVR Atletik

Vakıfbank



4. Hafta

5.11.2022 - 13:00

Vakıfbank Spor Sarayı

5.11.2022 - 13:00

5.11.2022 - 13:00

Vakıfbank

1 - 3

Göztepe


5.11.2022 - 13:00

1 - 3

Vakıfbank

Göztepe

5.11.2022 - 14:00

Havran Kocaseyit

5.11.2022 - 14:00

5.11.2022 - 14:00

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

3 - 1

AVR Atletik


5.11.2022 - 14:00

3 - 1

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

AVR Atletik

5.11.2022 - 14:00

Anafartalar

5.11.2022 - 14:00

5.11.2022 - 14:00

Çanakkale Bld.

0 - 3

İstanbul BBSK


5.11.2022 - 14:00

0 - 3

Çanakkale Bld.

İstanbul BBSK

5.11.2022 - 14:00

Serdivan

5.11.2022 - 14:00

5.11.2022 - 14:00

Sakarya Voleybol

3 - 1

Yeşilyurt


5.11.2022 - 14:00

3 - 1

Sakarya Voleybol

Yeşilyurt

5.11.2022 - 16:00

Süleyman Evcilmen

5.11.2022 - 16:00

5.11.2022 - 16:00

Muratpaşa Bld.

3 - 0

Karşıyaka


5.11.2022 - 16:00

3 - 0

Muratpaşa Bld.

Karşıyaka

6.11.2022 - 14:00

90. Yıl

6.11.2022 - 14:00

6.11.2022 - 14:00

Çiftlikköy Bld.

0 - 3

Edremit Bld. Altınoluk


6.11.2022 - 14:00

0 - 3

Çiftlikköy Bld.

Edremit Bld. Altınoluk



5. Hafta

12.11.2022 - 14:00

Anafartalar

12.11.2022 - 14:00

12.11.2022 - 14:00

Çanakkale Bld.

2 - 3

Sakarya Voleybol


12.11.2022 - 14:00

2 - 3

Çanakkale Bld.

Sakarya Voleybol

12.11.2022 - 15:00

Hidayet Türkoğlu

12.11.2022 - 15:00

12.11.2022 - 15:00

İstanbul BBSK

3 - 0

AVR Atletik


12.11.2022 - 15:00

3 - 0

İstanbul BBSK

AVR Atletik

12.11.2022 - 16:00

Edremit-Güre Atatürk

12.11.2022 - 16:00

12.11.2022 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 1

Muratpaşa Bld.


12.11.2022 - 16:00

3 - 1

Edremit Bld. Altınoluk

Muratpaşa Bld.

12.11.2022 - 16:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

12.11.2022 - 16:00

12.11.2022 - 16:00

Karşıyaka

3 - 0

Vakıfbank


12.11.2022 - 16:00

3 - 0

Karşıyaka

Vakıfbank

12.11.2022 - 17:00

Yeşilyurt Spor Kulübü SS

12.11.2022 - 17:00

12.11.2022 - 17:00

Yeşilyurt

3 - 1

Çiftlikköy Bld.


12.11.2022 - 17:00

3 - 1

Yeşilyurt

Çiftlikköy Bld.

12.11.2022 - 18:00

Atatürk Voleybol Salonu

12.11.2022 - 18:00

12.11.2022 - 18:00

Göztepe

3 - 0

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.


12.11.2022 - 18:00

3 - 0

Göztepe

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.



6. Hafta

19.11.2022 - 13:00

Vakıfbank Spor Sarayı

19.11.2022 - 13:00

19.11.2022 - 13:00

Vakıfbank

0 - 3

Edremit Bld. Altınoluk


19.11.2022 - 13:00

0 - 3

Vakıfbank

Edremit Bld. Altınoluk

19.11.2022 - 14:00

Havran Kocaseyit

19.11.2022 - 14:00

19.11.2022 - 14:00

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

2 - 3

Karşıyaka


19.11.2022 - 14:00

2 - 3

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

Karşıyaka

19.11.2022 - 14:00

Serdivan

19.11.2022 - 14:00

19.11.2022 - 14:00

Sakarya Voleybol

0 - 3

İstanbul BBSK


19.11.2022 - 14:00

0 - 3

Sakarya Voleybol

İstanbul BBSK

19.11.2022 - 16:00

Süleyman Evcilmen

19.11.2022 - 16:00

19.11.2022 - 16:00

Muratpaşa Bld.

3 - 2

Yeşilyurt


19.11.2022 - 16:00

3 - 2

Muratpaşa Bld.

Yeşilyurt

19.11.2022 - 18:30

90. Yıl

19.11.2022 - 18:30

19.11.2022 - 18:30

Çiftlikköy Bld.

0 - 3

Çanakkale Bld.


19.11.2022 - 18:30

0 - 3

Çiftlikköy Bld.

Çanakkale Bld.

19.11.2022 - 19:00

Bornova Atatürk Spor Komp. Hüseyin Beşok

19.11.2022 - 19:00

19.11.2022 - 19:00

AVR Atletik

0 - 3

Göztepe


19.11.2022 - 19:00

0 - 3

AVR Atletik

Göztepe



7. Hafta

23.11.2022 - 14:00

Anafartalar

23.11.2022 - 14:00

23.11.2022 - 14:00

Çanakkale Bld.

0 - 3

Muratpaşa Bld.


23.11.2022 - 14:00

0 - 3

Çanakkale Bld.

Muratpaşa Bld.

23.11.2022 - 14:00

Serdivan

23.11.2022 - 14:00

23.11.2022 - 14:00

Sakarya Voleybol

3 - 0

Çiftlikköy Bld.


23.11.2022 - 14:00

3 - 0

Sakarya Voleybol

Çiftlikköy Bld.

23.11.2022 - 15:00

Hidayet Türkoğlu

23.11.2022 - 15:00

23.11.2022 - 15:00

İstanbul BBSK

0 - 3

Göztepe


23.11.2022 - 15:00

0 - 3

İstanbul BBSK

Göztepe

23.11.2022 - 16:00

Edremit-Güre Atatürk

23.11.2022 - 16:00

23.11.2022 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 0

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.


23.11.2022 - 16:00

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

23.11.2022 - 16:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

23.11.2022 - 16:00

23.11.2022 - 16:00

Karşıyaka

1 - 3

AVR Atletik


23.11.2022 - 16:00

1 - 3

Karşıyaka

AVR Atletik

23.11.2022 - 17:00

Yeşilyurt Spor Kulübü SS

23.11.2022 - 17:00

23.11.2022 - 17:00

Yeşilyurt

3 - 1

Vakıfbank


23.11.2022 - 17:00

3 - 1

Yeşilyurt

Vakıfbank



8. Hafta

26.11.2022 - 13:00

Vakıfbank Spor Sarayı

26.11.2022 - 13:00

26.11.2022 - 13:00

Vakıfbank

3 - 1

Çanakkale Bld.


26.11.2022 - 13:00

3 - 1

Vakıfbank

Çanakkale Bld.

26.11.2022 - 14:00

Havran Kocaseyit

26.11.2022 - 14:00

26.11.2022 - 14:00

Nermin Hanım Zeytinliği Havran Bld.

3 - 2

Yeşilyurt