2021-2022 Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi

Lig Etabı

select
1. Lig Erkekler A Grubu A Grubu Matches

1. Hafta

9.10.2021 - 13:00

Karatay Kongre Küçük Salon

9.10.2021 - 13:00

9.10.2021 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

3 - 1

Aydın B.Şehir Bld.


9.10.2021 - 13:00

3 - 1

Konya B.Şehir Bld.

Aydın B.Şehir Bld.

9.10.2021 - 14:00

Alanya-Atatürk

9.10.2021 - 14:00

9.10.2021 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

3 - 2

Saint Joseph


9.10.2021 - 14:00

3 - 2

Rest Property Alanya Bld.

Saint Joseph

9.10.2021 - 14:00

Bigadiç Şehit Okan Dinçer

9.10.2021 - 14:00

9.10.2021 - 14:00

Bigadiç Bld.

3 - 2

Jeopark Kula Bld.


9.10.2021 - 14:00

3 - 2

Bigadiç Bld.

Jeopark Kula Bld.

9.10.2021 - 14:00

Ürgüp

9.10.2021 - 14:00

9.10.2021 - 14:00

Ürgüp Spor

2 - 3

İstanbul BBSK


9.10.2021 - 14:00

2 - 3

Ürgüp Spor

İstanbul BBSK

9.10.2021 - 16:00

Milas Bld. Atatürk

9.10.2021 - 16:00

9.10.2021 - 16:00

Milas Bld.

3 - 0

Kütahya Bld.


9.10.2021 - 16:00

3 - 0

Milas Bld.

Kütahya Bld.

9.10.2021 - 18:00

Cengiz Göllü Voleybol Salonu

9.10.2021 - 18:00

9.10.2021 - 18:00

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

3 - 0

Kocaeli BŞB Kağıt Spor


9.10.2021 - 18:00

3 - 0

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

Kocaeli BŞB Kağıt Spor



2. Hafta

16.10.2021 - 13:00

Kula

16.10.2021 - 13:00

16.10.2021 - 13:00

Jeopark Kula Bld.

2 - 3

Ürgüp Spor


16.10.2021 - 13:00

2 - 3

Jeopark Kula Bld.

Ürgüp Spor

16.10.2021 - 14:00

Haldun Alagaş

16.10.2021 - 14:00

16.10.2021 - 14:00

İstanbul BBSK

1 - 3

Rest Property Alanya Bld.


16.10.2021 - 14:00

1 - 3

İstanbul BBSK

Rest Property Alanya Bld.

16.10.2021 - 14:00

Şampiyon Hasan Gemici

16.10.2021 - 14:00

16.10.2021 - 14:00

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

1 - 3

Bigadiç Bld.


16.10.2021 - 14:00

1 - 3

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

Bigadiç Bld.

16.10.2021 - 14:00

Dumlupınar

16.10.2021 - 14:00

16.10.2021 - 14:00

Kütahya Bld.

1 - 3

Konya B.Şehir Bld.


16.10.2021 - 14:00

1 - 3

Kütahya Bld.

Konya B.Şehir Bld.

16.10.2021 - 15:00

Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi

16.10.2021 - 15:00

16.10.2021 - 15:00

Saint Joseph

3 - 0

Milas Bld.


16.10.2021 - 15:00

3 - 0

Saint Joseph

Milas Bld.

16.10.2021 - 17:00

Mimar Sinan

16.10.2021 - 17:00

16.10.2021 - 17:00

Aydın B.Şehir Bld.

1 - 3

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ


16.10.2021 - 17:00

1 - 3

Aydın B.Şehir Bld.

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ



3. Hafta

23.10.2021 - 13:00

Selçuk Üni. 19 Mayıs

23.10.2021 - 13:00

23.10.2021 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

1 - 3

Saint Joseph


23.10.2021 - 13:00

1 - 3

Konya B.Şehir Bld.

Saint Joseph

23.10.2021 - 14:00

Alanya-Atatürk

23.10.2021 - 14:00

23.10.2021 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

3 - 0

Milas Bld.


23.10.2021 - 14:00

3 - 0

Rest Property Alanya Bld.

Milas Bld.

23.10.2021 - 14:00

Bigadiç Şehit Okan Dinçer

23.10.2021 - 14:00

23.10.2021 - 14:00

Bigadiç Bld.

1 - 3

Aydın B.Şehir Bld.


23.10.2021 - 14:00

1 - 3

Bigadiç Bld.

Aydın B.Şehir Bld.

23.10.2021 - 14:00

Haldun Alagaş

23.10.2021 - 14:00

23.10.2021 - 14:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Jeopark Kula Bld.


23.10.2021 - 14:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Jeopark Kula Bld.

23.10.2021 - 14:00

Ürgüp

23.10.2021 - 14:00

23.10.2021 - 14:00

Ürgüp Spor

0 - 3

Kocaeli BŞB Kağıt Spor


23.10.2021 - 14:00

0 - 3

Ürgüp Spor

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

23.10.2021 - 15:00

Cengiz Göllü Voleybol Salonu

23.10.2021 - 15:00

23.10.2021 - 15:00

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

3 - 0

Kütahya Bld.


23.10.2021 - 15:00

3 - 0

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

Kütahya Bld.



4. Hafta

30.10.2021 - 13:00

Kula

30.10.2021 - 13:00

30.10.2021 - 13:00

Jeopark Kula Bld.

0 - 3

Rest Property Alanya Bld.


30.10.2021 - 13:00

0 - 3

Jeopark Kula Bld.

Rest Property Alanya Bld.

30.10.2021 - 14:00

Şampiyon Hasan Gemici

30.10.2021 - 14:00

30.10.2021 - 14:00

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

3 - 2

İstanbul BBSK


30.10.2021 - 14:00

3 - 2

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

İstanbul BBSK

30.10.2021 - 14:00

Dumlupınar

30.10.2021 - 14:00

30.10.2021 - 14:00

Kütahya Bld.

0 - 3

Bigadiç Bld.


30.10.2021 - 14:00

0 - 3

Kütahya Bld.

Bigadiç Bld.

30.10.2021 - 15:00

Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi

30.10.2021 - 15:00

30.10.2021 - 15:00

Saint Joseph

3 - 2

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ


30.10.2021 - 15:00

3 - 2

Saint Joseph

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

30.10.2021 - 16:00

Milas Bld. Atatürk

30.10.2021 - 16:00

30.10.2021 - 16:00

Milas Bld.

2 - 3

Konya B.Şehir Bld.


30.10.2021 - 16:00

2 - 3

Milas Bld.

Konya B.Şehir Bld.

30.10.2021 - 17:00

Mimar Sinan

30.10.2021 - 17:00

30.10.2021 - 17:00

Aydın B.Şehir Bld.

3 - 1

Ürgüp Spor


30.10.2021 - 17:00

3 - 1

Aydın B.Şehir Bld.

Ürgüp Spor



5. Hafta

6.11.2021 - 13:00

Kula

6.11.2021 - 13:00

6.11.2021 - 13:00

Jeopark Kula Bld.

3 - 2

Kocaeli BŞB Kağıt Spor


6.11.2021 - 13:00

3 - 2

Jeopark Kula Bld.

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

6.11.2021 - 14:00

Alanya-Atatürk

6.11.2021 - 14:00

6.11.2021 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

3 - 2

Konya B.Şehir Bld.


6.11.2021 - 14:00

3 - 2

Rest Property Alanya Bld.

Konya B.Şehir Bld.

6.11.2021 - 14:00

Bigadiç Şehit Okan Dinçer

6.11.2021 - 14:00

6.11.2021 - 14:00

Bigadiç Bld.

0 - 3

Saint Joseph


6.11.2021 - 14:00

0 - 3

Bigadiç Bld.

Saint Joseph

6.11.2021 - 14:00

Haldun Alagaş

6.11.2021 - 14:00

6.11.2021 - 14:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Aydın B.Şehir Bld.


6.11.2021 - 14:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Aydın B.Şehir Bld.

6.11.2021 - 14:00

Ürgüp

6.11.2021 - 14:00

6.11.2021 - 14:00

Ürgüp Spor

3 - 1

Kütahya Bld.


6.11.2021 - 14:00

3 - 1

Ürgüp Spor

Kütahya Bld.

6.11.2021 - 15:00

Cengiz Göllü Voleybol Salonu

6.11.2021 - 15:00

6.11.2021 - 15:00

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

3 - 0

Milas Bld.


6.11.2021 - 15:00

3 - 0

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

Milas Bld.



6. Hafta

13.11.2021 - 13:00

Karatay Kongre Küçük Salon

13.11.2021 - 13:00

13.11.2021 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

0 - 3

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ


13.11.2021 - 13:00

0 - 3

Konya B.Şehir Bld.

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

13.11.2021 - 14:00

Şampiyon Hasan Gemici

13.11.2021 - 14:00

13.11.2021 - 14:00

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

0 - 3

Rest Property Alanya Bld.


13.11.2021 - 14:00

0 - 3

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

Rest Property Alanya Bld.

13.11.2021 - 14:00

Dumlupınar

13.11.2021 - 14:00

13.11.2021 - 14:00

Kütahya Bld.

0 - 3

İstanbul BBSK


13.11.2021 - 14:00

0 - 3

Kütahya Bld.

İstanbul BBSK

13.11.2021 - 15:00

Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi

13.11.2021 - 15:00

13.11.2021 - 15:00

Saint Joseph

3 - 0

Ürgüp Spor


13.11.2021 - 15:00

3 - 0

Saint Joseph

Ürgüp Spor

13.11.2021 - 16:00

Milas Bld. Atatürk

13.11.2021 - 16:00

13.11.2021 - 16:00

Milas Bld.

3 - 1

Bigadiç Bld.


13.11.2021 - 16:00

3 - 1

Milas Bld.

Bigadiç Bld.

13.11.2021 - 17:00

Mimar Sinan

13.11.2021 - 17:00

13.11.2021 - 17:00

Aydın B.Şehir Bld.

3 - 0

Jeopark Kula Bld.


13.11.2021 - 17:00

3 - 0

Aydın B.Şehir Bld.

Jeopark Kula Bld.



7. Hafta

20.11.2021 - 13:00

Kula

20.11.2021 - 13:00

20.11.2021 - 13:00

Jeopark Kula Bld.

3 - 0

Kütahya Bld.


20.11.2021 - 13:00

3 - 0

Jeopark Kula Bld.

Kütahya Bld.

20.11.2021 - 14:00

Alanya-Atatürk

20.11.2021 - 14:00

20.11.2021 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

3 - 0

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ


20.11.2021 - 14:00

3 - 0

Rest Property Alanya Bld.

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

20.11.2021 - 14:00

Bigadiç Şehit Okan Dinçer

20.11.2021 - 14:00

20.11.2021 - 14:00

Bigadiç Bld.

2 - 3

Konya B.Şehir Bld.


20.11.2021 - 14:00

2 - 3

Bigadiç Bld.

Konya B.Şehir Bld.

20.11.2021 - 14:00

Haldun Alagaş

20.11.2021 - 14:00

20.11.2021 - 14:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Saint Joseph


20.11.2021 - 14:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Saint Joseph

20.11.2021 - 14:00

Şampiyon Hasan Gemici

20.11.2021 - 14:00

20.11.2021 - 14:00

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

2 - 3

Aydın B.Şehir Bld.


20.11.2021 - 14:00

2 - 3

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

Aydın B.Şehir Bld.

20.11.2021 - 14:00

Ürgüp

20.11.2021 - 14:00

20.11.2021 - 14:00

Ürgüp Spor

2 - 3

Milas Bld.


20.11.2021 - 14:00

2 - 3

Ürgüp Spor

Milas Bld.



8. Hafta

27.11.2021 - 13:00

Karatay Kongre Küçük Salon