2021-2022 Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi


  • 16.01.2022 - 12:00

    Akkuş Bld.

    Şanlıurfa B.Şehir Bld.

    3 - 1

    25/19  25/22  23/25  25/18

  • 16.01.2022 - 13:00

    Konya B.Şehir Bld.

    Kütahya Bld.

    3 - 0

    26/24  25/17  25/12

  • 16.01.2022 - 13:00

    Melikgazi Bld.

    Dürümle TED Ankara Kolejliler

    3 - 2

    31/29  17/25  23/25  25/21  15/11

  • 16.01.2022 - 14:00

    Develi Bld.

    Türşad

    3 - 2

    25/21  21/25  21/25  25/22  15/11

  • 16.01.2022 - 14:00

    Malatya B.Şehir Bld.

    Maliye İhtisas

    3 - 0

    25/22  27/25  25/16

  • 16.01.2022 - 14:00

    Rest Property Alanya Bld.

    İstanbul BBSK

    3 - 2

    25/16  19/25  25/22  23/25  15/11

  • 16.01.2022 - 14:00

    Ürgüp Spor

    Jeopark Kula Bld.

    3 - 0

    25/14  25/14  25/18

  • 16.01.2022 - 14:00

    Haliliye Bld.

    Niksar Bld.

    0 - 3

    19/25  20/25  20/25

  • 16.01.2022 - 16:00

    Milas Bld.

    Saint Joseph

    1 - 3

    25/23  18/25  17/25  22/25

  • 16.01.2022 - 17:00

    Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

    Aydın B.Şehir Bld.

    3 - 0

    25/23  25/16  25/17

  • 22.01.2022 - 13:00

    Dürümle TED Ankara Kolejliler

    Akkuş Bld.

    0 - 3

    21/25  13/25  25/27

  • 22.01.2022 - 14:00

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Ürgüp Spor

    2 - 3

    27/25  28/30  23/25  25/18  13/15

  • 13:00 
    Final

    Jeopark Kula Bld.

    İstanbul BBSK

    0 - 3

    25/27  19/25  22/25

  • 13:00 

    Hatay Erzin Yeşilkent Spor

    Haliliye Bld.

  • 13:00 

    Melikgazi Bld.

    Malatya B.Şehir Bld.

  • 13:00 

    Niksar Bld.

    Develi Bld.

  • 14:00 

    Şanlıurfa B.Şehir Bld.

    Hatay Spor

  • 14:00 

    Kütahya Bld.

    Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

  • 14:00 

    Türşad

    Maliye İhtisas

  • 15:00 

    Saint Joseph

    Konya B.Şehir Bld.

  • 16:00 

    Milas Bld.

    Rest Property Alanya Bld.

  • 17:00 

    Aydın B.Şehir Bld.

    Bigadiç Bld.

  • 26.01.2022 - 16:00

    Bigadiç Bld.

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    
16.01.2022 - 12:00

Akkuş Bld.

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

3 - 1

25/19  25/22  23/25  25/18

16.01.2022 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

Kütahya Bld.

3 - 0

26/24  25/17  25/12

16.01.2022 - 13:00

Melikgazi Bld.

Dürümle TED Ankara Kolejliler

3 - 2

31/29  17/25  23/25  25/21  15/11

16.01.2022 - 14:00

Develi Bld.

Türşad

3 - 2

25/21  21/25  21/25  25/22  15/11

16.01.2022 - 14:00

Malatya B.Şehir Bld.

Maliye İhtisas

3 - 0

25/22  27/25  25/16

16.01.2022 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

İstanbul BBSK

3 - 2

25/16  19/25  25/22  23/25  15/11

16.01.2022 - 14:00

Ürgüp Spor

Jeopark Kula Bld.

3 - 0

25/14  25/14  25/18

16.01.2022 - 14:00

Haliliye Bld.

Niksar Bld.

0 - 3

19/25  20/25  20/25

16.01.2022 - 16:00

Milas Bld.

Saint Joseph

1 - 3

25/23  18/25  17/25  22/25

16.01.2022 - 17:00

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

Aydın B.Şehir Bld.

3 - 0

25/23  25/16  25/17

22.01.2022 - 13:00

Dürümle TED Ankara Kolejliler

Akkuş Bld.

0 - 3

21/25  13/25  25/27

22.01.2022 - 14:00

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

Ürgüp Spor

2 - 3

27/25  28/30  23/25  25/18  13/15

13:00 
Final

Jeopark Kula Bld.

İstanbul BBSK

0 - 3

25/27  19/25  22/25

13:00 

Hatay Erzin Yeşilkent Spor

Haliliye Bld.

13:00 

Melikgazi Bld.

Malatya B.Şehir Bld.

13:00 

Niksar Bld.

Develi Bld.

14:00 

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

Hatay Spor

14:00 

Kütahya Bld.

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

14:00 

Türşad

Maliye İhtisas

15:00 

Saint Joseph

Konya B.Şehir Bld.

16:00 

Milas Bld.

Rest Property Alanya Bld.

17:00 

Aydın B.Şehir Bld.

Bigadiç Bld.

26.01.2022 - 16:00

Bigadiç Bld.

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

Sıralama

A Grubu

1. Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Rest Property Alanya Bld.

35

13

13

0

39

12

1197

1028

5

4

4

0

0

0

3,25

1,164

-

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

31

13

10

3

32

13

1096

976

6

4

0

1

0

2

2,46

1,123

-

İstanbul BBSK

31

14

10

4

35

16

1169

1046

7

2

1

2

1

1

2,19

1,118

-

Saint Joseph

23

13

8

5

28

21

1106

1073

4

2

2

1

2

2

1,33

1,031

-

Aydın B.Şehir Bld.

21

13

8

5

27

24

1132

1141

2

3

3

0

3

2

1,12

0,992

-

Konya B.Şehir Bld.

22

13

7

6

28

26

1216

1162

1

4

2

3

1

2

1,08

1,046

-

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

17

13

5

8

24

26

1124

1121

4

0

1

3

3

2

0,92

1,003

-

Bigadiç Bld.

16

12

5

7

23

26

1080

1073

1

3

1

2

4

1

0,88

1,006

-

Ürgüp Spor

14

14

5

9

24

34

1249

1325

1

1

3

2

5

2

0,71

0,943

-

Milas Bld.

14

13

4

9

20

31

1063

1147

1

2

1

3

2

4

0,65

0,927

-

Jeopark Kula Bld.

11

14

3

11

18

36

1097

1221

1

1

1

3

3

5

0,50

0,898

-

Kütahya Bld.

2

13

1

12

5

38

843

1059

0

0

1

0

2

10

0,13

0,796

-




1. Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Erkekler A Grubu

Misafir Takım

Alanya

Aydın B

Bigadiç

H.G.C.T

İSTANBU

Jeopark

Kocaeli

Konya B

Kütahya

Milas B

Saint J

Ürgüp S

Ev Sahibi Takım

Rest Property Alanya Bld. (Alanya )

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 1

Aydın B.Şehir Bld. (Aydın B)

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 1

Bigadiç Bld. (Bigadiç)

1 - 3

3 - 2

2 - 3

0 - 3

3 - 1

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ (H.G.C.T)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

İstanbul BBSK (İSTANBU)

1 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Jeopark Kula Bld. (Jeopark)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 1

2 - 3

Kocaeli BŞB Kağıt Spor (Kocaeli)

0 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 2

1 - 3

3 - 0

2 - 3

Konya B.Şehir Bld. (Konya B)

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

2 - 3

Kütahya Bld. (Kütahya)

0 - 3

0 - 3

0 - 1

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 2

0 - 3

Milas Bld. (Milas B)

3 - 1

0 - 3

3 - 1

2 - 3

3 - 0

1 - 3

Saint Joseph (Saint J)

1 - 3

1 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 0

3 - 0

Ürgüp Spor (Ürgüp S)

1 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

2 - 3

B Grubu

1. Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Develi Bld.

34

13

12

1

38

9

1113

930

9

0

3

1

0

0

4,22

1,197

-

Türşad

34

13

11

2

37

14

1212

1035

4

6

1

2

0

0

2,64

1,171

-

Hatay Spor

32

13

10

3

35

13

1145

948

6

4

0

2

1

0

2,69

1,208

-

Akkuş Bld.

29

14

10

4

32

18

1158

1076

6

2

2

1

0

3

1,78

1,076

-

Niksar Bld.

21

13

7

6

26

23

1089

1045

4

1

2

2

1

3

1,13

1,042

-

Hatay Erzin Yeşilkent Spor

17

13

7

6

25

27

1133

1182

2

1

4

0

4

2

0,93

0,958

-

Dürümle TED Ankara Kolejliler

19

14

6

8

27

30

1251

1248

2

2

2

3

3

2

0,90

1,002

-

Maliye İhtisas

15

13

5

8

19

30

1037

1137

0

4

1

1

2

5

0,63

0,912

-

Melikgazi Bld.

12

13

4

9

17

31

1002

1102

2

0

2

2

1

6

0,55

0,909

-

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

10

13

4

9

18

34

1085

1186

0

1

3

1

4

4

0,53

0,915

-

Malatya B.Şehir Bld.

6

13

2

11

12

35

927

1116

1

0

1

1

4

6

0,34

0,831

-

Haliliye Bld.

8

13

1

12

15

37

1048

1195

0

1

0

5

2

5

0,41

0,877

-




1. Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Erkekler B Grubu

Misafir Takım

Akkuş B

Develi

Erzin Y

Haliliy

Hatay B

Malatya

Maliye

Melikga

Niksar

Şanlıur

Ted Ank

TÜRŞAD

Ev Sahibi Takım

Akkuş Bld. (Akkuş B)

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 2

Develi Bld. (Develi )

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 2

Hatay Erzin Yeşilkent Spor (Erzin Y)

3 - 0

0 - 3

2 - 1

1 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 1

1 - 3

Haliliye Bld. (Haliliy)

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

1 - 3

Hatay Spor (Hatay B)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Malatya B.Şehir Bld. (Malatya)

0 - 3

2 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

Maliye İhtisas (Maliye )

2 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 2

1 - 3

Melikgazi Bld. (Melikga)

0 - 3

3 - 2

1 - 2

1 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 2

Niksar Bld. (Niksar )

3 - 2

2 - 1

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Şanlıurfa B.Şehir Bld. (Şanlıur)

0 - 3

3 - 2

0 - 1

2 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 2

1 - 3

Dürümle TED Ankara Kolejliler (Ted Ank)

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

1 - 3

Türşad (TÜRŞAD)

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 0

1 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1