2021-2022 Erkekler 1. Ligi


  • 16.10.2021 - 13:00

    Jeopark Kula Bld.

    Ürgüp Spor

    2 - 3

    25/18  22/25  20/25  25/18  11/15

  • 16.10.2021 - 13:00

    Maliye İhtisas

    Malatya B.Şehir Bld.

    3 - 1

    20/25  25/15  25/21  25/17

  • 16.10.2021 - 13:00

    Erzin Yeşilkent Spor

    Hatay Spor

    1 - 3

    25/22  14/25  17/25  20/25

  • 16.10.2021 - 13:00

    Niksar Bld.

    Haliliye Bld.

    3 - 2

    17/25  25/15  25/23  20/25  15/13

  • 16.10.2021 - 14:00

    Türşad

    Develi Bld.

    3 - 2

    30/28  30/28  23/25  21/25  17/15

  • 16.10.2021 - 14:00

    Şanlıurfa B.Şehir Bld.

    Akkuş Bld.

    0 - 3

    17/25  19/25  15/25

  • 16.10.2021 - 14:00

    İstanbul BBSK

    Rest Property Alanya Bld.

    1 - 3

    21/25  17/25  25/18  16/25

  • 16.10.2021 - 14:00

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Bigadiç Bld.

    1 - 3

    21/25  25/15  18/25  23/25

  • 16.10.2021 - 14:00

    Kütahya Bld.

    Konya B.Şehir Bld.

    1 - 3

    14/25  19/25  25/23  14/25

  • 16.10.2021 - 15:00

    Saint Joseph

    Milas Bld.

    3 - 0

    25/20  28/26  25/15

  • 16.10.2021 - 15:30

    Dürümle TED Ankara Kolejliler

    Melikgazi Bld.

    3 - 0

    25/18  25/20  25/20

  • 16.10.2021 - 17:00

    Aydın B.Şehir Bld.

    Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

    1 - 3

    22/25  25/22  21/25  23/25

  • 23.10.2021 - 12:00

    Akkuş Bld.

    Dürümle TED Ankara Kolejliler

  • 23.10.2021 - 13:00

    Maliye İhtisas

    Türşad

  • 23.10.2021 - 13:00

    Konya B.Şehir Bld.

    Saint Joseph

  • 23.10.2021 - 14:00

    Ürgüp Spor

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor

  • 23.10.2021 - 14:00

    İstanbul BBSK

    Jeopark Kula Bld.

  • 23.10.2021 - 14:00

    Rest Property Alanya Bld.

    Milas Bld.

  • 23.10.2021 - 14:00

    Bigadiç Bld.

    Aydın B.Şehir Bld.

  • 23.10.2021 - 14:00

    Hatay Spor

    Şanlıurfa B.Şehir Bld.

  • 23.10.2021 - 14:00

    Develi Bld.

    Niksar Bld.

  • 23.10.2021 - 14:00

    Malatya B.Şehir Bld.

    Melikgazi Bld.

  • 23.10.2021 - 14:00

    Haliliye Bld.

    Erzin Yeşilkent Spor

  • 23.10.2021 - 15:00

    Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

    Kütahya Bld.

    
16.10.2021 - 13:00

Jeopark Kula Bld.

Ürgüp Spor

2 - 3

25/18  22/25  20/25  25/18  11/15

16.10.2021 - 13:00

Maliye İhtisas

Malatya B.Şehir Bld.

3 - 1

20/25  25/15  25/21  25/17

16.10.2021 - 13:00

Erzin Yeşilkent Spor

Hatay Spor

1 - 3

25/22  14/25  17/25  20/25

16.10.2021 - 13:00

Niksar Bld.

Haliliye Bld.

3 - 2

17/25  25/15  25/23  20/25  15/13

16.10.2021 - 14:00

Türşad

Develi Bld.

3 - 2

30/28  30/28  23/25  21/25  17/15

16.10.2021 - 14:00

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

Akkuş Bld.

0 - 3

17/25  19/25  15/25

16.10.2021 - 14:00

İstanbul BBSK

Rest Property Alanya Bld.

1 - 3

21/25  17/25  25/18  16/25

16.10.2021 - 14:00

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

Bigadiç Bld.

1 - 3

21/25  25/15  18/25  23/25

16.10.2021 - 14:00

Kütahya Bld.

Konya B.Şehir Bld.

1 - 3

14/25  19/25  25/23  14/25

16.10.2021 - 15:00

Saint Joseph

Milas Bld.

3 - 0

25/20  28/26  25/15

16.10.2021 - 15:30

Dürümle TED Ankara Kolejliler

Melikgazi Bld.

3 - 0

25/18  25/20  25/20

16.10.2021 - 17:00

Aydın B.Şehir Bld.

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

1 - 3

22/25  25/22  21/25  23/25

23.10.2021 - 12:00

Akkuş Bld.

Dürümle TED Ankara Kolejliler

23.10.2021 - 13:00

Maliye İhtisas

Türşad

23.10.2021 - 13:00

Konya B.Şehir Bld.

Saint Joseph

23.10.2021 - 14:00

Ürgüp Spor

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

23.10.2021 - 14:00

İstanbul BBSK

Jeopark Kula Bld.

23.10.2021 - 14:00

Rest Property Alanya Bld.

Milas Bld.

23.10.2021 - 14:00

Bigadiç Bld.

Aydın B.Şehir Bld.

23.10.2021 - 14:00

Hatay Spor

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

23.10.2021 - 14:00

Develi Bld.

Niksar Bld.

23.10.2021 - 14:00

Malatya B.Şehir Bld.

Melikgazi Bld.

23.10.2021 - 14:00

Haliliye Bld.

Erzin Yeşilkent Spor

23.10.2021 - 15:00

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

Kütahya Bld.

Sıralama

A Grubu

1. Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ

6

2

2

0

6

1

172

150

1

1

0

0

0

0

6,00

1,147

-

Konya B.Şehir Bld.

6

2

2

0

6

2

200

157

0

2

0

0

0

0

3,00

1,274

-

Bigadiç Bld.

5

2

2

0

6

3

201

181

0

1

1

0

0

0

2,00

1,110

-

Rest Property Alanya Bld.

5

2

2

0

6

3

196

178

0

1

1

0

0

0

2,00

1,101

-

Saint Joseph

4

2

1

1

5

3

177

164

1

0

0

1

0

0

1,67

1,079

-

Milas Bld.

3

2

1

1

3

3

137

143

1

0

0

0

0

1

1,00

0,958

-

Ürgüp Spor

3

2

1

1

5

5

199

209

0

0

1

1

0

0

1,00

0,952

-

İstanbul BBSK

2

2

1

1

4

5

185

191

0

0

1

0

1

0

0,80

0,969

-

Jeopark Kula Bld.

2

2

0

2

4

6

197

212

0

0

0

2

0

0

0,67

0,929

-

Aydın B.Şehir Bld.

0

2

0

2

2

6

176

199

0

0

0

0

2

0

0,33

0,884

-

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

0

2

0

2

1

6

146

165

0

0

0

0

1

1

0,17

0,885

-

Kütahya Bld.

0

2

0

2

1

6

137

174

0

0

0

0

1

1

0,17

0,787

-




1. Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Erkekler A Grubu

Misafir Takım

Alanya

Aydın B

Bigadiç

H.G.C.T

İSTANBU

Jeopark

Kocaeli

Konya B

Kütahya

Milas B

Saint J

Ürgüp S

Ev Sahibi Takım

Rest Property Alanya Bld. (Alanya )

3 - 2

Aydın B.Şehir Bld. (Aydın B)

1 - 3

Bigadiç Bld. (Bigadiç)

3 - 2

Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ (H.G.C.T)

3 - 0

İstanbul BBSK (İSTANBU)

1 - 3

Jeopark Kula Bld. (Jeopark)

2 - 3

Kocaeli BŞB Kağıt Spor (Kocaeli)

1 - 3

Konya B.Şehir Bld. (Konya B)

3 - 1

Kütahya Bld. (Kütahya)

1 - 3

Milas Bld. (Milas B)

3 - 0

Saint Joseph (Saint J)

3 - 0

Ürgüp Spor (Ürgüp S)

2 - 3

B Grubu

1. Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Akkuş Bld.

6

2

2

0

6

0

154

118

2

0

0

0

0

0

-

1,305

-

Dürümle TED Ankara Kolejliler

6

2

2

0

6

1

173

134

1

1

0

0

0

0

6,00

1,291

-

Hatay Spor

6

2

2

0

6

2

191

162

0

2

0

0

0

0

3,00

1,179

-

Türşad

5

2

2

0

6

3

219

201

0

1

1

0

0

0

2,00

1,090

-

Develi Bld.

4

2

1

1

5

3

196

178

1

0

0

1

0

0

1,67

1,101

-

Melikgazi Bld.

3

2

1

1

3

3

133

130

1

0

0

0

0

1

1,00

1,023

-

Maliye İhtisas

3

2

1

1

3

4

152

153

0

1

0

0

0

1

0,75

0,994

-

Niksar Bld.

2

2

1

1

4

5

188

195

0

0

1

0

1

0

0,80

0,964

-

Haliliye Bld.

1

2

0

2

3

6

181

200

0

0

0

1

1

0

0,50

0,905

-

Malatya B.Şehir Bld.

0

2

0

2

2

6

154

193

0

0

0

0

2

0

0,33

0,798

-

Erzin Yeşilkent Spor

0

2

0

2

1

6

143

176

0

0

0

0

1

1

0,17

0,812

-

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

0

2

0

2

0

6

106

150

0

0

0

0

0

2

0,00

0,707

-




1. Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Erkekler B Grubu

Misafir Takım

Akkuş B

Develi

Erzin Y

Haliliy

Hatay B

Malatya

Maliye

Melikga

Niksar

Şanlıur

Ted Ank

TÜRŞAD

Ev Sahibi Takım

Akkuş Bld. (Akkuş B)

3 - 0

Develi Bld. (Develi )

3 - 0

Erzin Yeşilkent Spor (Erzin Y)

1 - 3

Haliliye Bld. (Haliliy)

1 - 3

Hatay Spor (Hatay B)

3 - 1

Malatya B.Şehir Bld. (Malatya)

1 - 3

Maliye İhtisas (Maliye )

3 - 1

Melikgazi Bld. (Melikga)

3 - 0

Niksar Bld. (Niksar )

3 - 2

Şanlıurfa B.Şehir Bld. (Şanlıur)

0 - 3

Dürümle TED Ankara Kolejliler (Ted Ank)

3 - 0

Türşad (TÜRŞAD)

3 - 2