2021-2022 Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi

Lig Etabı

select
Sigorta Shop 1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Matches

1. Hafta

10.10.2021 - 14:00

Yenikent Şehit Anıl Gül

10.10.2021 - 14:00

10.10.2021 - 14:00

Sivrihisar Bld.

3 - 1

Mihalıççık


10.10.2021 - 14:00

3 - 1

Sivrihisar Bld.

Mihalıççık

10.10.2021 - 15:00

Fethiye Beşkaza

10.10.2021 - 15:00

10.10.2021 - 15:00

Fethiye Bahçeşehir Koleji

2 - 3

Muratpaşa Bld.


10.10.2021 - 15:00

2 - 3

Fethiye Bahçeşehir Koleji

Muratpaşa Bld.

10.10.2021 - 16:00

Edremit-Güre Atatürk

10.10.2021 - 16:00

10.10.2021 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 0

Çanakkale Bld.


10.10.2021 - 16:00

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk

Çanakkale Bld.

10.10.2021 - 16:00

Balçova

10.10.2021 - 16:00

10.10.2021 - 16:00

Göztepe

0 - 3

Sakarya Voleybol


10.10.2021 - 16:00

0 - 3

Göztepe

Sakarya Voleybol

10.10.2021 - 16:30

50. Yıl Deniz Esinduy

10.10.2021 - 16:30

10.10.2021 - 16:30

Fenerbahçe Terrazzo

1 - 3

Karşıyaka


10.10.2021 - 16:30

1 - 3

Fenerbahçe Terrazzo

Karşıyaka

10.10.2021 - 17:00

BJK Süleyman Seba

10.10.2021 - 17:00

10.10.2021 - 17:00

Beşiktaş

1 - 3

İstanbul BBSK


10.10.2021 - 17:00

1 - 3

Beşiktaş

İstanbul BBSK



2. Hafta

17.10.2021 - 13:30

Serdivan

17.10.2021 - 13:30

17.10.2021 - 13:30

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

1 - 3

Edremit Bld. Altınoluk


17.10.2021 - 13:30

1 - 3

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

Edremit Bld. Altınoluk

17.10.2021 - 14:00

Süleyman Evcilmen

17.10.2021 - 14:00

17.10.2021 - 14:00

Muratpaşa Bld.

3 - 1

Fenerbahçe Terrazzo


17.10.2021 - 14:00

3 - 1

Muratpaşa Bld.

Fenerbahçe Terrazzo

17.10.2021 - 14:00

Anafartalar

17.10.2021 - 14:00

17.10.2021 - 14:00

Çanakkale Bld.

3 - 2

Fethiye Bahçeşehir Koleji


17.10.2021 - 14:00

3 - 2

Çanakkale Bld.

Fethiye Bahçeşehir Koleji

17.10.2021 - 14:00

Yenikent Şehit Anıl Gül

17.10.2021 - 14:00

17.10.2021 - 14:00

Mihalıççık

2 - 3

Beşiktaş


17.10.2021 - 14:00

2 - 3

Mihalıççık

Beşiktaş

17.10.2021 - 16:00

Hidayet Türkoğlu

17.10.2021 - 16:00

17.10.2021 - 16:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Göztepe


17.10.2021 - 16:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Göztepe

17.10.2021 - 16:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

17.10.2021 - 16:00

17.10.2021 - 16:00

Karşıyaka

3 - 0

Sivrihisar Bld.


17.10.2021 - 16:00

3 - 0

Karşıyaka

Sivrihisar Bld.



3. Hafta

24.10.2021 - 14:00

Yenikent Şehit Anıl Gül

24.10.2021 - 14:00

24.10.2021 - 14:00

Mihalıççık

0 - 3

Karşıyaka


24.10.2021 - 14:00

0 - 3

Mihalıççık

Karşıyaka

24.10.2021 - 15:00

Fethiye Beşkaza

24.10.2021 - 15:00

24.10.2021 - 15:00

Fethiye Bahçeşehir Koleji

3 - 2

Generali Sigorta Sakarya Voleybol


24.10.2021 - 15:00

3 - 2

Fethiye Bahçeşehir Koleji

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

24.10.2021 - 16:00

Edremit-Güre Atatürk

24.10.2021 - 16:00

24.10.2021 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 2

İstanbul BBSK


24.10.2021 - 16:00

3 - 2

Edremit Bld. Altınoluk

İstanbul BBSK

24.10.2021 - 16:00

Yenikent Şehit Anıl Gül

24.10.2021 - 16:00

24.10.2021 - 16:00

Sivrihisar Bld.

2 - 3

Muratpaşa Bld.


24.10.2021 - 16:00

2 - 3

Sivrihisar Bld.

Muratpaşa Bld.

24.10.2021 - 16:30

50. Yıl Deniz Esinduy

24.10.2021 - 16:30

24.10.2021 - 16:30

Fenerbahçe Terrazzo

0 - 3

Çanakkale Bld.


24.10.2021 - 16:30

0 - 3

Fenerbahçe Terrazzo

Çanakkale Bld.

24.10.2021 - 17:00

BJK Süleyman Seba

24.10.2021 - 17:00

24.10.2021 - 17:00

Beşiktaş

3 - 0

Göztepe


24.10.2021 - 17:00

3 - 0

Beşiktaş

Göztepe



4. Hafta

31.10.2021 - 13:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

31.10.2021 - 13:00

31.10.2021 - 13:00

Karşıyaka

3 - 1

Beşiktaş


31.10.2021 - 13:00

3 - 1

Karşıyaka

Beşiktaş

31.10.2021 - 13:30

Serdivan

31.10.2021 - 13:30

31.10.2021 - 13:30

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

3 - 1

Fenerbahçe Terrazzo


31.10.2021 - 13:30

3 - 1

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

Fenerbahçe Terrazzo

31.10.2021 - 14:00

Süleyman Evcilmen

31.10.2021 - 14:00

31.10.2021 - 14:00

Muratpaşa Bld.

3 - 1

Mihalıççık


31.10.2021 - 14:00

3 - 1

Muratpaşa Bld.

Mihalıççık

31.10.2021 - 14:00

Anafartalar

31.10.2021 - 14:00

31.10.2021 - 14:00

Çanakkale Bld.

3 - 1

Sivrihisar Bld.


31.10.2021 - 14:00

3 - 1

Çanakkale Bld.

Sivrihisar Bld.

31.10.2021 - 16:00

Hidayet Türkoğlu

31.10.2021 - 16:00

31.10.2021 - 16:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Fethiye Bahçeşehir Koleji


31.10.2021 - 16:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Fethiye Bahçeşehir Koleji

31.10.2021 - 16:00

Balçova

31.10.2021 - 16:00

31.10.2021 - 16:00

Göztepe

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk


31.10.2021 - 16:00

3 - 0

Göztepe

Edremit Bld. Altınoluk



5. Hafta

7.11.2021 - 14:00

Yenikent Şehit Anıl Gül

7.11.2021 - 14:00

7.11.2021 - 14:00

Sivrihisar Bld.

3 - 1

Generali Sigorta Sakarya Voleybol


7.11.2021 - 14:00

3 - 1

Sivrihisar Bld.

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

7.11.2021 - 15:00

Fethiye Beşkaza

7.11.2021 - 15:00

7.11.2021 - 15:00

Fethiye Bahçeşehir Koleji

2 - 3

Göztepe


7.11.2021 - 15:00

2 - 3

Fethiye Bahçeşehir Koleji

Göztepe

7.11.2021 - 16:00

Yenikent Şehit Anıl Gül

7.11.2021 - 16:00

7.11.2021 - 16:00

Mihalıççık

3 - 0

Çanakkale Bld.


7.11.2021 - 16:00

3 - 0

Mihalıççık

Çanakkale Bld.

7.11.2021 - 16:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

7.11.2021 - 16:00

7.11.2021 - 16:00

Karşıyaka

3 - 0

Muratpaşa Bld.


7.11.2021 - 16:00

3 - 0

Karşıyaka

Muratpaşa Bld.

7.11.2021 - 17:00

BJK Süleyman Seba

7.11.2021 - 17:00

7.11.2021 - 17:00

Beşiktaş

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk


7.11.2021 - 17:00

3 - 0

Beşiktaş

Edremit Bld. Altınoluk

7.11.2021 - 18:30

50. Yıl Deniz Esinduy

7.11.2021 - 18:30

7.11.2021 - 18:30

Fenerbahçe Terrazzo

1 - 3

İstanbul BBSK


7.11.2021 - 18:30

1 - 3

Fenerbahçe Terrazzo

İstanbul BBSK



6. Hafta

14.11.2021 - 13:30

Serdivan

14.11.2021 - 13:30

14.11.2021 - 13:30

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

3 - 0

Mihalıççık


14.11.2021 - 13:30

3 - 0

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

Mihalıççık

14.11.2021 - 14:00

Süleyman Evcilmen

14.11.2021 - 14:00

14.11.2021 - 14:00

Muratpaşa Bld.

3 - 1

Beşiktaş


14.11.2021 - 14:00

3 - 1

Muratpaşa Bld.

Beşiktaş

14.11.2021 - 14:00

Anafartalar

14.11.2021 - 14:00

14.11.2021 - 14:00

Çanakkale Bld.

2 - 3

Karşıyaka


14.11.2021 - 14:00

2 - 3

Çanakkale Bld.

Karşıyaka

14.11.2021 - 16:00

Edremit-Güre Atatürk

14.11.2021 - 16:00

14.11.2021 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 0

Fethiye Bahçeşehir Koleji


14.11.2021 - 16:00

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk

Fethiye Bahçeşehir Koleji

14.11.2021 - 16:00

Hidayet Türkoğlu

14.11.2021 - 16:00

14.11.2021 - 16:00

İstanbul BBSK

3 - 0

Sivrihisar Bld.


14.11.2021 - 16:00

3 - 0

İstanbul BBSK

Sivrihisar Bld.

14.11.2021 - 18:30

Atatürk-Sigorta Shop Spor Kompleksi

14.11.2021 - 18:30

14.11.2021 - 18:30

Göztepe

3 - 0

Fenerbahçe Terrazzo


14.11.2021 - 18:30

3 - 0

Göztepe

Fenerbahçe Terrazzo



7. Hafta

20.11.2021 - 13:00

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka

20.11.2021 - 13:00

20.11.2021 - 13:00

Karşıyaka

3 - 1

Generali Sigorta Sakarya Voleybol


20.11.2021 - 13:00

3 - 1

Karşıyaka

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

21.11.2021 - 14:00

Süleyman Evcilmen

21.11.2021 - 14:00

21.11.2021 - 14:00

Muratpaşa Bld.

3 - 0

Çanakkale Bld.


21.11.2021 - 14:00

3 - 0

Muratpaşa Bld.

Çanakkale Bld.

21.11.2021 - 14:00

Yenikent Şehit Anıl Gül

21.11.2021 - 14:00

21.11.2021 - 14:00

Mihalıççık

0 - 3

İstanbul BBSK


21.11.2021 - 14:00

0 - 3

Mihalıççık

İstanbul BBSK

21.11.2021 - 16:00

Yenikent Şehit Anıl Gül

21.11.2021 - 16:00

21.11.2021 - 16:00

Sivrihisar Bld.

2 - 3

Göztepe


21.11.2021 - 16:00

2 - 3

Sivrihisar Bld.

Göztepe

21.11.2021 - 16:30

50. Yıl Deniz Esinduy

21.11.2021 - 16:30

21.11.2021 - 16:30

Fenerbahçe Terrazzo

0 - 3

Edremit Bld. Altınoluk


21.11.2021 - 16:30

0 - 3

Fenerbahçe Terrazzo

Edremit Bld. Altınoluk

21.11.2021 - 17:00

BJK Süleyman Seba

21.11.2021 - 17:00

21.11.2021 - 17:00

Beşiktaş

3 - 0

Fethiye Bahçeşehir Koleji


21.11.2021 - 17:00

3 - 0

Beşiktaş

Fethiye Bahçeşehir Koleji



8. Hafta

28.11.2021 - 13:30

Serdivan

28.11.2021 - 13:30

28.11.2021 - 13:30

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

2 - 3

Muratpaşa Bld.


28.11.2021 - 13:30

2 - 3

Generali Sigorta Sakarya Voleybol

Muratpaşa Bld.

28.11.2021 - 14:00

Anafartalar

28.11.2021 - 14:00

28.11.2021 - 14:00

Çanakkale Bld.

1 - 3

Beşiktaş


28.11.2021 - 14:00

1 - 3

Çanakkale Bld.

Beşiktaş

28.11.2021 - 15:00

Fethiye Beşkaza

28.11.2021 - 15:00

28.11.2021 - 15:00

Fethiye Bahçeşehir Koleji

1 - 3

Fenerbahçe Terrazzo


28.11.2021 - 15:00

1 - 3

Fethiye Bahçeşehir Koleji

Fenerbahçe Terrazzo