2019-2020 Kadınlar 1. Ligi

Lig Etabı

select
1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Matches

1. Hafta

13.10.2019 - 14:00

Çan Şehit H. İbrahim Eriç

13.10.2019 - 14:00

13.10.2019 - 14:00

Kale 1957 Spor

3 - 2

Büyükçekmece Voleybol Akademi


13.10.2019 - 14:00

3 - 2

Kale 1957 Spor

Büyükçekmece Voleybol Akademi

13.10.2019 - 14:00

Burhan Felek

13.10.2019 - 14:00

13.10.2019 - 14:00

Mehmet Erdem Marmara Akademi

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk


13.10.2019 - 14:00

3 - 0

Mehmet Erdem Marmara Akademi

Edremit Bld. Altınoluk

13.10.2019 - 14:30

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

13.10.2019 - 14:30

13.10.2019 - 14:30

Göztepe

3 - 2

Küçükyalı Y.Spor


13.10.2019 - 14:30

3 - 2

Göztepe

Küçükyalı Y.Spor

13.10.2019 - 15:00

17 Temmuz

13.10.2019 - 15:00

13.10.2019 - 15:00

Bolu Bld.

3 - 0

Anadolu Üniversitesi


13.10.2019 - 15:00

3 - 0

Bolu Bld.

Anadolu Üniversitesi

13.10.2019 - 16:00

Bahçeköy Orman Fakültesi

13.10.2019 - 16:00

13.10.2019 - 16:00

Sarıyer Bld.

3 - 1

Çanakkale Bld.


13.10.2019 - 16:00

3 - 1

Sarıyer Bld.

Çanakkale Bld.

13.10.2019 - 16:00

K.Yaka M. Kemal Atatürk

13.10.2019 - 16:00

13.10.2019 - 16:00

Karşıyaka

3 - 1

İzmir B.Şehir Bld.


13.10.2019 - 16:00

3 - 1

Karşıyaka

İzmir B.Şehir Bld.



2. Hafta

20.10.2019 - 13:00

Şehit Anıl Gül

20.10.2019 - 13:00

20.10.2019 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

1 - 3

Göztepe


20.10.2019 - 13:00

1 - 3

Anadolu Üniversitesi

Göztepe

20.10.2019 - 14:00

Anafartalar

20.10.2019 - 14:00

20.10.2019 - 14:00

Çanakkale Bld.

3 - 1

Karşıyaka


20.10.2019 - 14:00

3 - 1

Çanakkale Bld.

Karşıyaka

20.10.2019 - 14:00

Mimar Sinan Koleji

20.10.2019 - 14:00

20.10.2019 - 14:00

Büyükçekmece Voleybol Akademi

1 - 3

Bolu Bld.


20.10.2019 - 14:00

1 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi

Bolu Bld.

20.10.2019 - 14:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

20.10.2019 - 14:00

20.10.2019 - 14:00

İzmir B.Şehir Bld.

0 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi


20.10.2019 - 14:00

0 - 3

İzmir B.Şehir Bld.

Mehmet Erdem Marmara Akademi

20.10.2019 - 16:00

Edremit

20.10.2019 - 16:00

20.10.2019 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

0 - 3

Kale 1957 Spor


20.10.2019 - 16:00

0 - 3

Edremit Bld. Altınoluk

Kale 1957 Spor

20.10.2019 - 18:30

50. Yıl Deniz Esinduy

20.10.2019 - 18:30

20.10.2019 - 18:30

Küçükyalı Y.Spor

0 - 3

Sarıyer Bld.


20.10.2019 - 18:30

0 - 3

Küçükyalı Y.Spor

Sarıyer Bld.



3. Hafta

27.10.2019 - 13:00

Şehit Anıl Gül

27.10.2019 - 13:00

27.10.2019 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

0 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi


27.10.2019 - 13:00

0 - 3

Anadolu Üniversitesi

Büyükçekmece Voleybol Akademi

27.10.2019 - 14:00

Çan Şehit H. İbrahim Eriç

27.10.2019 - 14:00

27.10.2019 - 14:00

Kale 1957 Spor

3 - 0

İzmir B.Şehir Bld.


27.10.2019 - 14:00

3 - 0

Kale 1957 Spor

İzmir B.Şehir Bld.

27.10.2019 - 15:00

17 Temmuz

27.10.2019 - 15:00

27.10.2019 - 15:00

Bolu Bld.

3 - 0

Edremit Bld. Altınoluk


27.10.2019 - 15:00

3 - 0

Bolu Bld.

Edremit Bld. Altınoluk

27.10.2019 - 16:00

K.Yaka M. Kemal Atatürk

27.10.2019 - 16:00

27.10.2019 - 16:00

Karşıyaka

3 - 0

Küçükyalı Y.Spor


27.10.2019 - 16:00

3 - 0

Karşıyaka

Küçükyalı Y.Spor

27.10.2019 - 16:30

50. Yıl Deniz Esinduy

27.10.2019 - 16:30

27.10.2019 - 16:30

Mehmet Erdem Marmara Akademi

1 - 3

Çanakkale Bld.


27.10.2019 - 16:30

1 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

Çanakkale Bld.

27.10.2019 - 18:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

27.10.2019 - 18:00

27.10.2019 - 18:00

Göztepe

0 - 3

Sarıyer Bld.


27.10.2019 - 18:00

0 - 3

Göztepe

Sarıyer Bld.



4. Hafta

3.11.2019 - 14:00

Anafartalar

3.11.2019 - 14:00

3.11.2019 - 14:00

Çanakkale Bld.

1 - 3

Kale 1957 Spor


3.11.2019 - 14:00

1 - 3

Çanakkale Bld.

Kale 1957 Spor

3.11.2019 - 14:00

Mimar Sinan Koleji

3.11.2019 - 14:00

3.11.2019 - 14:00

Büyükçekmece Voleybol Akademi

3 - 2

Göztepe


3.11.2019 - 14:00

3 - 2

Büyükçekmece Voleybol Akademi

Göztepe

3.11.2019 - 14:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

3.11.2019 - 14:00

3.11.2019 - 14:00

İzmir B.Şehir Bld.

1 - 3

Bolu Bld.


3.11.2019 - 14:00

1 - 3

İzmir B.Şehir Bld.

Bolu Bld.

3.11.2019 - 16:00

Edremit-Güre

3.11.2019 - 16:00

3.11.2019 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 1

Anadolu Üniversitesi


3.11.2019 - 16:00

3 - 1

Edremit Bld. Altınoluk

Anadolu Üniversitesi

3.11.2019 - 16:00

Bahçeköy Orman Fakültesi

3.11.2019 - 16:00

3.11.2019 - 16:00

Sarıyer Bld.

3 - 0

Karşıyaka


3.11.2019 - 16:00

3 - 0

Sarıyer Bld.

Karşıyaka

3.11.2019 - 18:30

50. Yıl Deniz Esinduy

3.11.2019 - 18:30

3.11.2019 - 18:30

Küçükyalı Y.Spor

1 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi


3.11.2019 - 18:30

1 - 3

Küçükyalı Y.Spor

Mehmet Erdem Marmara Akademi



5. Hafta

9.11.2019 - 14:30

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

9.11.2019 - 14:30

9.11.2019 - 14:30

Göztepe

3 - 2

Karşıyaka


9.11.2019 - 14:30

3 - 2

Göztepe

Karşıyaka

10.11.2019 - 13:00

Şehit Anıl Gül

10.11.2019 - 13:00

10.11.2019 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

1 - 3

İzmir B.Şehir Bld.


10.11.2019 - 13:00

1 - 3

Anadolu Üniversitesi

İzmir B.Şehir Bld.

10.11.2019 - 14:00

Çan Şehit H. İbrahim Eriç

10.11.2019 - 14:00

10.11.2019 - 14:00

Kale 1957 Spor

3 - 0

Küçükyalı Y.Spor


10.11.2019 - 14:00

3 - 0

Kale 1957 Spor

Küçükyalı Y.Spor

10.11.2019 - 15:00

17 Temmuz

10.11.2019 - 15:00

10.11.2019 - 15:00

Bolu Bld.

3 - 0

Çanakkale Bld.


10.11.2019 - 15:00

3 - 0

Bolu Bld.

Çanakkale Bld.

10.11.2019 - 17:30

Mimar Sinan Koleji

10.11.2019 - 17:30

10.11.2019 - 17:30

Büyükçekmece Voleybol Akademi

3 - 1

Edremit Bld. Altınoluk


10.11.2019 - 17:30

3 - 1

Büyükçekmece Voleybol Akademi

Edremit Bld. Altınoluk

10.11.2019 - 18:30

50. Yıl Deniz Esinduy

10.11.2019 - 18:30

10.11.2019 - 18:30

Mehmet Erdem Marmara Akademi

0 - 3

Sarıyer Bld.


10.11.2019 - 18:30

0 - 3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

Sarıyer Bld.



6. Hafta

16.11.2019 - 14:00

Anafartalar

16.11.2019 - 14:00

16.11.2019 - 14:00

Çanakkale Bld.

3 - 0

Anadolu Üniversitesi


16.11.2019 - 14:00

3 - 0

Çanakkale Bld.

Anadolu Üniversitesi

17.11.2019 - 14:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

17.11.2019 - 14:00

17.11.2019 - 14:00

İzmir B.Şehir Bld.

2 - 3

Büyükçekmece Voleybol Akademi


17.11.2019 - 14:00

2 - 3

İzmir B.Şehir Bld.

Büyükçekmece Voleybol Akademi

17.11.2019 - 16:00

Edremit-Güre

17.11.2019 - 16:00

17.11.2019 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 2

Göztepe


17.11.2019 - 16:00

3 - 2

Edremit Bld. Altınoluk

Göztepe

17.11.2019 - 16:00

Bahçeköy Orman Fakültesi

17.11.2019 - 16:00

17.11.2019 - 16:00

Sarıyer Bld.

0 - 3

Kale 1957 Spor


17.11.2019 - 16:00

0 - 3

Sarıyer Bld.

Kale 1957 Spor

17.11.2019 - 16:00

K.Yaka M. Kemal Atatürk

17.11.2019 - 16:00

17.11.2019 - 16:00

Karşıyaka

3 - 0

Mehmet Erdem Marmara Akademi


17.11.2019 - 16:00

3 - 0

Karşıyaka

Mehmet Erdem Marmara Akademi

17.11.2019 - 18:30

50. Yıl Deniz Esinduy

17.11.2019 - 18:30

17.11.2019 - 18:30

Küçükyalı Y.Spor

0 - 3

Bolu Bld.


17.11.2019 - 18:30

0 - 3

Küçükyalı Y.Spor

Bolu Bld.



7. Hafta

24.11.2019 - 13:00

Şehit Anıl Gül

24.11.2019 - 13:00

24.11.2019 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

0 - 3

Küçükyalı Y.Spor


24.11.2019 - 13:00

0 - 3

Anadolu Üniversitesi

Küçükyalı Y.Spor

24.11.2019 - 14:00

Çan Şehit H. İbrahim Eriç

24.11.2019 - 14:00

24.11.2019 - 14:00

Kale 1957 Spor

3 - 1

Karşıyaka


24.11.2019 - 14:00

3 - 1

Kale 1957 Spor

Karşıyaka

24.11.2019 - 14:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

24.11.2019 - 14:00