2019-2020 Kadınlar 1. Ligi


  • 13.10.2019 - 13:00

    Kahramanmaraş Elbistan

    ASTOR Voleybol PVİ

    2 - 3

    25/19  7/25  19/25  25/18  12/15

  • 13.10.2019 - 13:00

    Mardin B.Şehir Başak Spor

    PTT.

    3 - 1

    25/20  25/16  21/25  25/20

  • 13.10.2019 - 14:00

    Mehmet Erdem Marmara Akademi

    Edremit Bld. Altınoluk

    3 - 0

    25/22  25/22  25/22

  • 13.10.2019 - 14:00

    Kale 1957 Spor

    Büyükçekmece Voleybol Akademi

    3 - 2

    23/25  24/26  27/25  25/12  18/16

  • 13.10.2019 - 14:00

    Kuzeyboru

    Samsun BŞB Anakent

    3 - 0

    25/14  25/11  25/13

  • 13.10.2019 - 14:00

    Kahramankazan Bld.

    Nevşehir Bld.

    1 - 3

    20/25  25/21  9/25  23/25

  • 13.10.2019 - 14:00

    Merinos

    Berlin Döner Antalyaspor

    3 - 1

    25/20  16/25  26/24  25/23

  • 13.10.2019 - 14:30

    Göztepe

    Küçükyalı Y.Spor

    3 - 2

    25/20  25/14  24/26  24/26  15/13

  • 13.10.2019 - 15:00

    Bolu Bld.

    Anadolu Üniversitesi

    3 - 0

    25/18  25/19  25/18

  • 13.10.2019 - 16:00

    Sarıyer Bld.

    Çanakkale Bld.

    3 - 1

    25/17  21/25  25/16  25/19

  • 13.10.2019 - 16:00

    Karşıyaka

    İzmir B.Şehir Bld.

    3 - 1

    25/21  25/18  20/25  25/18

  • 13.10.2019 - 17:30

    TED Ankara Kolejliler

    İlbank

    0 - 3

    20/25  19/25  23/25

  • 20.10.2019 - 13:00

    Samsun BŞB Anakent

    İba Kimya TED Ankara Kolejliler

  • 20.10.2019 - 13:00

    ASTOR Voleybol PVİ

    Kahramankazan Bld.

  • 20.10.2019 - 13:00

    Anadolu Üniversitesi

    Göztepe

  • 20.10.2019 - 14:00

    Büyükçekmece Voleybol Akademi

    Bolu Bld.

  • 20.10.2019 - 14:00

    İzmir B.Şehir Bld.

    Mehmet Erdem Marmara Akademi

  • 20.10.2019 - 14:00

    İlbank

    Mardin B.Şehir Başak Spor

  • 20.10.2019 - 14:00

    Çanakkale Bld.

    Karşıyaka

  • 20.10.2019 - 14:00

    Berlin Döner Antalyaspor

    Kuzeyboru

  • 20.10.2019 - 14:00

    Nevşehir Bld.

    Merinos

  • 20.10.2019 - 16:00

    Edremit Bld. Altınoluk

    Kale 1957 Spor

  • 20.10.2019 - 16:30

    PTT.

    Kahramanmaraş Elbistan

  • 20.10.2019 - 18:30

    Küçükyalı Y.Spor

    Sarıyer Bld.

    
13.10.2019 - 13:00

Kahramanmaraş Elbistan

ASTOR Voleybol PVİ

2 - 3

25/19  7/25  19/25  25/18  12/15

13.10.2019 - 13:00

Mardin B.Şehir Başak Spor

PTT.

3 - 1

25/20  25/16  21/25  25/20

13.10.2019 - 14:00

Mehmet Erdem Marmara Akademi

Edremit Bld. Altınoluk

3 - 0

25/22  25/22  25/22

13.10.2019 - 14:00

Kale 1957 Spor

Büyükçekmece Voleybol Akademi

3 - 2

23/25  24/26  27/25  25/12  18/16

13.10.2019 - 14:00

Kuzeyboru

Samsun BŞB Anakent

3 - 0

25/14  25/11  25/13

13.10.2019 - 14:00

Kahramankazan Bld.

Nevşehir Bld.

1 - 3

20/25  25/21  9/25  23/25

13.10.2019 - 14:00

Merinos

Berlin Döner Antalyaspor

3 - 1

25/20  16/25  26/24  25/23

13.10.2019 - 14:30

Göztepe

Küçükyalı Y.Spor

3 - 2

25/20  25/14  24/26  24/26  15/13

13.10.2019 - 15:00

Bolu Bld.

Anadolu Üniversitesi

3 - 0

25/18  25/19  25/18

13.10.2019 - 16:00

Sarıyer Bld.

Çanakkale Bld.

3 - 1

25/17  21/25  25/16  25/19

13.10.2019 - 16:00

Karşıyaka

İzmir B.Şehir Bld.

3 - 1

25/21  25/18  20/25  25/18

13.10.2019 - 17:30

TED Ankara Kolejliler

İlbank

0 - 3

20/25  19/25  23/25

20.10.2019 - 13:00

Samsun BŞB Anakent

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

20.10.2019 - 13:00

ASTOR Voleybol PVİ

Kahramankazan Bld.

20.10.2019 - 13:00

Anadolu Üniversitesi

Göztepe

20.10.2019 - 14:00

Büyükçekmece Voleybol Akademi

Bolu Bld.

20.10.2019 - 14:00

İzmir B.Şehir Bld.

Mehmet Erdem Marmara Akademi

20.10.2019 - 14:00

İlbank

Mardin B.Şehir Başak Spor

20.10.2019 - 14:00

Çanakkale Bld.

Karşıyaka

20.10.2019 - 14:00

Berlin Döner Antalyaspor

Kuzeyboru

20.10.2019 - 14:00

Nevşehir Bld.

Merinos

20.10.2019 - 16:00

Edremit Bld. Altınoluk

Kale 1957 Spor

20.10.2019 - 16:30

PTT.

Kahramanmaraş Elbistan

20.10.2019 - 18:30

Küçükyalı Y.Spor

Sarıyer Bld.

Sıralama

A Grubu

  

Puan

Bolu Bld.

3

Mehmet Erdem Marmara Akademi

3

Sarıyer Bld.

3

Karşıyaka

3

Göztepe

2

Kale 1957 Spor

2

Büyükçekmece Voleybol Akademi

1

Küçükyalı Y.Spor

1

İzmir B.Şehir Bld.

0

Çanakkale Bld.

0

Edremit Bld. Altınoluk

0

Anadolu Üniversitesi

0

B Grubu

  

Puan

Kuzeyboru

3

İlbank

3

Nevşehir Bld.

3

Mardin B.Şehir Başak Spor

3

Merinos

3

ASTOR Voleybol PVİ

2

Kahramanmaraş Elbistan

1

Berlin Döner Antalyaspor

0

PTT.

0

Kahramankazan Bld.

0

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

0

Samsun BŞB Anakent

0

Sıralama

A Grubu

1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Bolu Bld.

3

1

1

0

3

0

75

55

1

0

0

0

0

0

-

1,364

-

Mehmet Erdem Marmara Akademi

3

1

1

0

3

0

75

66

1

0

0

0

0

0

-

1,136

-

Sarıyer Bld.

3

1

1

0

3

1

96

77

0

1

0

0

0

0

3,00

1,247

-

Karşıyaka

3

1

1

0

3

1

95

82

0

1

0

0

0

0

3,00

1,158

-

Göztepe

2

1

1

0

3

2

113

99

0

0

1

0

0

0

1,50

1,141

-

Kale 1957 Spor

2

1

1

0

3

2

117

104

0

0

1

0

0

0

1,50

1,125

-

Büyükçekmece Voleybol Akademi

1

1

0

1

2

3

104

117

0

0

0

1

0

0

0,67

0,889

-

Küçükyalı Y.Spor

1

1

0

1

2

3

99

113

0

0

0

1

0

0

0,67

0,876

-

İzmir B.Şehir Bld.

0

1

0

1

1

3

82

95

0

0

0

0

1

0

0,33

0,863

-

Çanakkale Bld.

0

1

0

1

1

3

77

96

0

0

0

0

1

0

0,33

0,802

-

Edremit Bld. Altınoluk

0

1

0

1

0

3

66

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,880

-

Anadolu Üniversitesi

0

1

0

1

0

3

55

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,733

-




1. Lig Kadınlar A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Kadınlar A Grubu

Misafir Takım

Anadolu

Bolu Bl

Büyükçe

Çanakka

Edremit

Göztepe

İzmir B

Kale 19

Karşıya

Küçükya

Mehmet

Sarıyer

Ev Sahibi Takım

Anadolu Üniversitesi (Anadolu)

Bolu Bld. (Bolu Bl)

3 - 0

Büyükçekmece Voleybol Akademi (Büyükçe)

Çanakkale Bld. (Çanakka)

Edremit Bld. Altınoluk (Edremit)

Göztepe (Göztepe)

3 - 2

İzmir B.Şehir Bld. (İzmir B)

Kale 1957 Spor (Kale 19)

3 - 2

Karşıyaka (Karşıya)

3 - 1

Küçükyalı Y.Spor (Küçükya)

Mehmet Erdem Marmara Akademi (Mehmet )

3 - 0

Sarıyer Bld. (Sarıyer)

3 - 1

B Grubu

1. Lig Kadınlar B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Kuzeyboru

3

1

1

0

3

0

75

38

1

0

0

0

0

0

-

1,974

-

İlbank

3

1

1

0

3

0

75

62

1

0

0

0

0

0

-

1,210

-

Nevşehir Bld.

3

1

1

0

3

1

96

77

0

1

0

0

0

0

3,00

1,247

-

Mardin B.Şehir Başak Spor

3

1

1

0

3

1

96

81

0

1

0

0

0

0

3,00

1,185

-

Merinos

3

1

1

0

3

1

92

92

0

1

0

0

0

0

3,00

1,000

-

ASTOR Voleybol PVİ

2

1

1

0

3

2

102

88

0

0

1

0

0

0

1,50

1,159

-

Kahramanmaraş Elbistan

1

1

0

1

2

3

88

102

0

0

0

1

0

0

0,67

0,863

-

Berlin Döner Antalyaspor

0

1

0

1

1

3

92

92

0

0

0

0

1

0

0,33

1,000

-

PTT.

0

1

0

1

1

3

81

96

0

0

0

0

1

0

0,33

0,844

-

Kahramankazan Bld.

0

1

0

1

1

3

77

96

0

0

0

0

1

0

0,33

0,802

-

İba Kimya TED Ankara Kolejliler

0

1

0

1

0

3

62

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,827

-

Samsun BŞB Anakent

0

1

0

1

0

3

38

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,507

-




1. Lig Kadınlar B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1. Lig Kadınlar B Grubu

Misafir Takım

Antalya

Astor V

İlbank

Kahrama

K. Mara

Kuzeybo

Mardin

Merinos

Nevşehi

PTT.

Samsun

TED Ank

Ev Sahibi Takım

Berlin Döner Antalyaspor (Antalya)

ASTOR Voleybol PVİ (Astor V)

İlbank (İlbank)

Kahramankazan Bld. (Kahrama)

1 - 3

Kahramanmaraş Elbistan (K. Mara)

2 - 3

Kuzeyboru (Kuzeybo)

3 - 0

Mardin B.Şehir Başak Spor (Mardin )

3 - 1

Merinos (Merinos)

3 - 1

Nevşehir Bld. (Nevşehi)

PTT. (PTT.)

Samsun BŞB Anakent (Samsun )

İba Kimya TED Ankara Kolejliler (TED Ank)

0 - 3