2019-2020 Erkekler 1. Ligi


  • 7.12.2019 - 13:00

    1881 Düzce Belediyespor

    Saint Joseph

    3 - 2

    25/19  22/25  14/25  25/18  22/20

  • 7.12.2019 - 13:00

    Maliye İhtisas

    Cevhertepe

    3 - 0

    25/20  25/13  25/19

  • 7.12.2019 - 13:00

    Haliliye Bld.

    TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

    3 - 1

    22/25  25/20  25/18  25/16

  • 7.12.2019 - 13:00

    Niksar Bld.

    Ziraat Bankasi

    3 - 0

    25/21  25/17  25/20

  • 7.12.2019 - 14:00

    Şanlıurfa B.Şehir Bld.

    Cizre Bld.

    0 - 3

    22/25  21/25  15/25

  • 7.12.2019 - 14:00

    Akkuş Bld.

    Solhan Spor

    3 - 1

    18/25  25/21  25/20  25/21

  • 7.12.2019 - 14:00

    Milas Bld.

    İstanbul BBSK.

    3 - 0

    25/23  25/16  25/17

  • 7.12.2019 - 14:00

    Bigadiç Bld.

    Jeopark Kula Bld.

    0 - 3

    21/25  18/25  17/25

  • 7.12.2019 - 14:00

    İnegöl Bld.

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    1 - 3

    25/20  11/25  22/25  15/25

  • 7.12.2019 - 15:00

    Afyon Bld. Yüntaş

    Alanya Bld.

    3 - 1

    25/27  25/21  25/18  25/22

  • 7.12.2019 - 17:00

    Tofaş Spor

    TFL Altekma

    0 - 3

    21/25  14/25  14/25

  • 14.12.2019 - 13:00

    İstanbul BBSK.

    Afyon Bld. Yüntaş

  • 14.12.2019 - 13:00

    Ziraat Bankasi

    Akkuş Bld.

  • 14.12.2019 - 13:00

    TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

    Niksar Bld.

  • 14.12.2019 - 14:00

    Hatay B.Şehir Bld.

    Haliliye Bld.

  • 14.12.2019 - 14:00

    Cizre Bld.

    Maliye İhtisas

  • 14.12.2019 - 14:00

    Solhan Spor

    Şanlıurfa B.Şehir Bld.

  • 14.12.2019 - 14:00

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Milas Bld.

  • 14.12.2019 - 14:00

    Jeopark Kula Bld.

    1881 Düzce Belediyespor

  • 14.12.2019 - 14:00

    Saint Joseph

    Tofaş Spor

  • 14.12.2019 - 15:00

    Alanya Bld.

    Bigadiç Bld.

  • 14.12.2019 - 16:00

    TFL Altekma

    İnegöl Bld.

    
7.12.2019 - 13:00

1881 Düzce Belediyespor

Saint Joseph

3 - 2

25/19  22/25  14/25  25/18  22/20

7.12.2019 - 13:00

Maliye İhtisas

Cevhertepe

3 - 0

25/20  25/13  25/19

7.12.2019 - 13:00

Haliliye Bld.

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

3 - 1

22/25  25/20  25/18  25/16

7.12.2019 - 13:00

Niksar Bld.

Ziraat Bankasi

3 - 0

25/21  25/17  25/20

7.12.2019 - 14:00

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

Cizre Bld.

0 - 3

22/25  21/25  15/25

7.12.2019 - 14:00

Akkuş Bld.

Solhan Spor

3 - 1

18/25  25/21  25/20  25/21

7.12.2019 - 14:00

Milas Bld.

İstanbul BBSK.

3 - 0

25/23  25/16  25/17

7.12.2019 - 14:00

Bigadiç Bld.

Jeopark Kula Bld.

0 - 3

21/25  18/25  17/25

7.12.2019 - 14:00

İnegöl Bld.

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

1 - 3

25/20  11/25  22/25  15/25

7.12.2019 - 15:00

Afyon Bld. Yüntaş

Alanya Bld.

3 - 1

25/27  25/21  25/18  25/22

7.12.2019 - 17:00

Tofaş Spor

TFL Altekma

0 - 3

21/25  14/25  14/25

14.12.2019 - 13:00

İstanbul BBSK.

Afyon Bld. Yüntaş

14.12.2019 - 13:00

Ziraat Bankasi

Akkuş Bld.

14.12.2019 - 13:00

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

Niksar Bld.

14.12.2019 - 14:00

Hatay B.Şehir Bld.

Haliliye Bld.

14.12.2019 - 14:00

Cizre Bld.

Maliye İhtisas

14.12.2019 - 14:00

Solhan Spor

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

14.12.2019 - 14:00

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

Milas Bld.

14.12.2019 - 14:00

Jeopark Kula Bld.

1881 Düzce Belediyespor

14.12.2019 - 14:00

Saint Joseph

Tofaş Spor

14.12.2019 - 15:00

Alanya Bld.

Bigadiç Bld.

14.12.2019 - 16:00

TFL Altekma

İnegöl Bld.

Sıralama

A Grubu

  

Kazanılan Maç

Puan

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

8

23

TFL Altekma

7

22

Milas Bld.

6

20

Afyon Bld. Yüntaş

6

19

Jeopark Kula Bld.

6

18

1881 Düzce Belediyespor

5

14

Bigadiç Bld.

5

10

Alanya Bld.

4

11

İstanbul BBSK.

3

7

Saint Joseph

2

9

İnegöl Bld.

1

5

Tofaş Spor

1

4

B Grubu

  

Kazanılan Maç

Puan

Haliliye Bld.

7

22

Cizre Bld.

7

19

Niksar Bld.

6

18

Solhan Spor

5

15

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

5

13

Ziraat Bankasi

4

13

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

4

12

Maliye İhtisas

3

8

Hatay B.Şehir Bld.

2

7

Akkuş Bld.

2

7

Cevhertepe

0

1

Sıralama

A Grubu

1.Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

23

9

8

1

24

8

758

668

4

3

1

0

0

1

3,00

1,135

-

TFL Altekma

22

9

7

2

23

9

772

670

4

3

0

1

0

1

2,56

1,152

-

Milas Bld.

20

9

6

3

22

11

770

700

4

2

0

2

0

1

2,00

1,100

-

Afyon Bld. Yüntaş

19

9

6

3

23

14

846

757

2

3

1

2

1

0

1,64

1,118

-

Jeopark Kula Bld.

18

9

6

3

21

12

751

706

4

1

1

1

1

1

1,75

1,064

-

1881 Düzce Belediyespor

14

9

5

4

21

18

865

828

2

0

3

2

2

0

1,17

1,045

-

Bigadiç Bld.

10

9

5

4

17

22

804

860

0

0

5

0

2

2

0,77

0,935

-

Alanya Bld.

11

9

4

5

15

18

782

752

2

1

1

0

3

2

0,83

1,040

-

İstanbul BBSK.

7

9

3

6

12

22

718

777

1

0

2

0

3

3

0,55

0,924

-

Saint Joseph

9

9

2

7

14

23

783

844

0

2

0

3

2

2

0,61

0,928

-

İnegöl Bld.

5

9

1

8

9

25

645

804

0

1

0

2

2

4

0,36

0,802

-

Tofaş Spor

4

9

1

8

7

26

631

759

0

0

1

2

0

6

0,27

0,831

-




1.Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Erkekler A Grubu

Misafir Takım

Afyon B

Alanya

Bigadiç

Düzce B

İnegöl

İstanbu

Jeopark

Kocaeli

Milas B

Saint J

TFL Alt

Tofaş S

Ev Sahibi Takım

Afyon Bld. Yüntaş (Afyon B)

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

Alanya Bld. (Alanya )

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 0

Bigadiç Bld. (Bigadiç)

3 - 2

3 - 2

0 - 3

3 - 2

1 - 3

1881 Düzce Belediyespor (Düzce B)

3 - 2

1 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 0

İnegöl Bld. (İnegöl )

1 - 3

3 - 1

0 - 3

1 - 3

0 - 3

İstanbul BBSK. (İstanbu)

3 - 2

3 - 0

0 - 3

0 - 3

Jeopark Kula Bld. (Jeopark)

3 - 1

2 - 3

3 - 0

3 - 0

Kocaeli BŞB Kağıt Spor (Kocaeli)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

Milas Bld. (Milas B)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

0 - 3

Saint Joseph (Saint J)

3 - 1

3 - 1

2 - 3

2 - 3

TFL Altekma (TFL Alt)

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 1

Tofaş Spor (Tofaş S)

2 - 3

3 - 2

2 - 3

0 - 3

0 - 3

B Grubu

1.Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı Averajı
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Haliliye Bld.

22

8

7

1

23

8

742

635

2

5

0

1

0

0

2,88

1,168

-

Cizre Bld.

19

9

7

2

22

11

752

662

4

1

2

0

1

1

2,00

1,136

-

Niksar Bld.

18

8

6

2

20

9

703

638

3

3

0

0

2

0

2,22

1,102

-

Solhan Spor

15

8

5

3

19

13

721

679

2

2

1

1

2

0

1,46

1,062

-

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

13

8

5

3

16

15

698

702

1

2

2

0

1

2

1,07

0,994

-

Ziraat Bankasi

13

8

4

4

15

13

632

609

3

1

0

1

1

2

1,15

1,038

-

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

12

8

4

4

16

17

732

752

0

3

1

1

2

1

0,94

0,973

-

Maliye İhtisas

8

8

3

5

11

18

610

669

1

1

1

0

2

3

0,61

0,912

-

Hatay B.Şehir Bld.

7

8

2

6

12

18

656

694

2

0

0

1

4

1

0,67

0,945

-

Akkuş Bld.

7

8

2

6

10

19

610

671

1

1

0

1

2

3

0,53

0,909

-

Cevhertepe

1

9

0

9

4

27

629

774

0

0

0

1

2

6

0,15

0,813

-




1.Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Erkekler B Grubu

Misafir Takım

Akkuş B

Cevhert

Cizre B

Haliliy

Hatay B

Maliye

Niksar

Solhan

Şanlıur

TKD K.E

Ziraat

Ev Sahibi Takım

Akkuş Bld. (Akkuş B)

3 - 0

0 - 3

2 - 3

3 - 1

1 - 3

Cevhertepe (Cevhert)

1 - 3

1 - 3

0 - 3

2 - 3

Cizre Bld. (Cizre B)

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 0

Haliliye Bld. (Haliliy)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

Hatay B.Şehir Bld. (Hatay B)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

1 - 3

Maliye İhtisas (Maliye )

3 - 0

1 - 3

0 - 3

1 - 3

Niksar Bld. (Niksar )

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Solhan Spor (Solhan )

2 - 3

3 - 2

3 - 1

Şanlıurfa B.Şehir Bld. (Şanlıur)

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 2

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik (TKD K.E)

3 - 1

3 - 1

1 - 3

Ziraat Bankasi (Ziraat )

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0