2019-2020 Erkekler 1. Ligi


  • 12.10.2019 - 13:00

    İstanbul BBSK.

    1881 Düzce Belediyespor

    3 - 2

    19/25  23/25  25/17  25/16  15/13

  • 12.10.2019 - 13:00

    TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

    Solhan Spor

    1 - 3

    26/24  26/28  20/25  15/25

  • 12.10.2019 - 13:00

    Cevhertepe

    Niksar Bld.

    1 - 3

    25/22  17/25  15/25  21/25

  • 12.10.2019 - 14:00

    Şanlıurfa B.Şehir Bld.

    Ziraat Bankasi

    3 - 2

    25/19  14/25  25/23  26/28  15/12

  • 12.10.2019 - 14:00

    Cizre Bld.

    Haliliye Bld.

    3 - 2

    25/21  16/25  25/18  22/25  15/13

  • 12.10.2019 - 14:00

    Hatay B.Şehir Bld.

    Akkuş Bld.

    3 - 0

    25/22  25/23  25/21

  • 12.10.2019 - 14:00

    Saint Joseph

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    2 - 3

    25/16  23/25  25/18  16/25  8/15

  • 12.10.2019 - 14:00

    Jeopark Kula Bld.

    İnegöl Bld.

    3 - 0

    25/20  25/17  25/17

  • 12.10.2019 - 14:00

    Milas Bld.

    TFL Altekma

    0 - 3

    18/25  20/25  19/25

  • 12.10.2019 - 15:00

    Afyon Bld. Yüntaş

    Bigadiç Bld.

    2 - 3

    25/23  20/25  20/25  25/23  12/15

  • 12.10.2019 - 15:00

    Alanya Bld.

    Tofaş Spor

    3 - 0

    25/20  25/19  25/15

  • 19.10.2019 - 13:00

    1881 Düzce Belediyespor

    Afyon Bld. Yüntaş

  • 19.10.2019 - 13:00

    Haliliye Bld.

    Maliye İhtisas

  • 19.10.2019 - 13:00

    Niksar Bld.

    Cizre Bld.

  • 19.10.2019 - 14:00

    Bigadiç Bld.

    Milas Bld.

  • 19.10.2019 - 14:00

    İnegöl Bld.

    Alanya Bld.

  • 19.10.2019 - 14:00

    Kocaeli BŞB Kağıt Spor

    Jeopark Kula Bld.

  • 19.10.2019 - 14:00

    Ziraat Bankasi

    TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

  • 19.10.2019 - 14:00

    Solhan Spor

    Hatay B.Şehir Bld.

  • 19.10.2019 - 14:00

    Akkuş Bld.

    Cevhertepe

  • 19.10.2019 - 15:00

    Tofaş Spor

    İstanbul BBSK.

  • 19.10.2019 - 17:00

    TFL Altekma

    Saint Joseph

    
12.10.2019 - 13:00

İstanbul BBSK.

1881 Düzce Belediyespor

3 - 2

19/25  23/25  25/17  25/16  15/13

12.10.2019 - 13:00

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

Solhan Spor

1 - 3

26/24  26/28  20/25  15/25

12.10.2019 - 13:00

Cevhertepe

Niksar Bld.

1 - 3

25/22  17/25  15/25  21/25

12.10.2019 - 14:00

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

Ziraat Bankasi

3 - 2

25/19  14/25  25/23  26/28  15/12

12.10.2019 - 14:00

Cizre Bld.

Haliliye Bld.

3 - 2

25/21  16/25  25/18  22/25  15/13

12.10.2019 - 14:00

Hatay B.Şehir Bld.

Akkuş Bld.

3 - 0

25/22  25/23  25/21

12.10.2019 - 14:00

Saint Joseph

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

2 - 3

25/16  23/25  25/18  16/25  8/15

12.10.2019 - 14:00

Jeopark Kula Bld.

İnegöl Bld.

3 - 0

25/20  25/17  25/17

12.10.2019 - 14:00

Milas Bld.

TFL Altekma

0 - 3

18/25  20/25  19/25

12.10.2019 - 15:00

Afyon Bld. Yüntaş

Bigadiç Bld.

2 - 3

25/23  20/25  20/25  25/23  12/15

12.10.2019 - 15:00

Alanya Bld.

Tofaş Spor

3 - 0

25/20  25/19  25/15

19.10.2019 - 13:00

1881 Düzce Belediyespor

Afyon Bld. Yüntaş

19.10.2019 - 13:00

Haliliye Bld.

Maliye İhtisas

19.10.2019 - 13:00

Niksar Bld.

Cizre Bld.

19.10.2019 - 14:00

Bigadiç Bld.

Milas Bld.

19.10.2019 - 14:00

İnegöl Bld.

Alanya Bld.

19.10.2019 - 14:00

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

Jeopark Kula Bld.

19.10.2019 - 14:00

Ziraat Bankasi

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

19.10.2019 - 14:00

Solhan Spor

Hatay B.Şehir Bld.

19.10.2019 - 14:00

Akkuş Bld.

Cevhertepe

19.10.2019 - 15:00

Tofaş Spor

İstanbul BBSK.

19.10.2019 - 17:00

TFL Altekma

Saint Joseph

Sıralama

A Grubu

  

Puan

Alanya Bld.

3

Jeopark Kula Bld.

3

TFL Altekma

3

İstanbul BBSK.

2

Bigadiç Bld.

2

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

2

Saint Joseph

1

Afyon Bld. Yüntaş

1

1881 Düzce Belediyespor

1

Milas Bld.

0

İnegöl Bld.

0

Tofaş Spor

0

B Grubu

  

Puan

Hatay B.Şehir Bld.

3

Niksar Bld.

3

Solhan Spor

3

Cizre Bld.

2

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

2

Ziraat Bankasi

1

Haliliye Bld.

1

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

0

Cevhertepe

0

Akkuş Bld.

0

Maliye İhtisas

0

Sıralama

A Grubu

1.Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Alanya Bld.

3

1

1

0

3

0

75

54

1

0

0

0

0

0

-

1,389

-

Jeopark Kula Bld.

3

1

1

0

3

0

75

54

1

0

0

0

0

0

-

1,389

-

TFL Altekma

3

1

1

0

3

0

75

57

1

0

0

0

0

0

-

1,316

-

İstanbul BBSK.

2

1

1

0

3

2

107

96

0

0

1

0

0

0

1,50

1,115

-

Bigadiç Bld.

2

1

1

0

3

2

111

102

0

0

1

0

0

0

1,50

1,088

-

Kocaeli BŞB Kağıt Spor

2

1

1

0

3

2

99

97

0

0

1

0

0

0

1,50

1,021

-

Saint Joseph

1

1

0

1

2

3

97

99

0

0

0

1

0

0

0,67

0,980

-

Afyon Bld. Yüntaş

1

1

0

1

2

3

102

111

0

0

0

1

0

0

0,67

0,919

-

1881 Düzce Belediyespor

1

1

0

1

2

3

96

107

0

0

0

1

0

0

0,67

0,897

-

Milas Bld.

0

1

0

1

0

3

57

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,760

-

İnegöl Bld.

0

1

0

1

0

3

54

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,720

-

Tofaş Spor

0

1

0

1

0

3

54

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,720

-




1.Lig Erkekler A Grubu A Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Erkekler A Grubu

Misafir Takım

Afyon B

Alanya

Bigadiç

Düzce B

İnegöl

İstanbu

Jeopark

Kocaeli

Milas B

Saint J

TFL Alt

Tofaş S

Ev Sahibi Takım

Afyon Bld. Yüntaş (Afyon B)

2 - 3

Alanya Bld. (Alanya )

3 - 0

Bigadiç Bld. (Bigadiç)

1881 Düzce Belediyespor (Düzce B)

İnegöl Bld. (İnegöl )

İstanbul BBSK. (İstanbu)

3 - 2

Jeopark Kula Bld. (Jeopark)

3 - 0

Kocaeli BŞB Kağıt Spor (Kocaeli)

Milas Bld. (Milas B)

0 - 3

Saint Joseph (Saint J)

2 - 3

TFL Altekma (TFL Alt)

Tofaş Spor (Tofaş S)

B Grubu

1.Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing
TakımSıralama puanıMaçlarSetlerPuanÇapraz Tablo.Set AverajıSayı AverajıAYP
  Oynanan MaçKazanılan MaçMağlubiyetKazanılmış setKaybedilmiş setKazanılmış sayıKaybedilmiş sayı3-03-13-22-31-30-3   

Hatay B.Şehir Bld.

3

1

1

0

3

0

75

66

1

0

0

0

0

0

-

1,136

-

Niksar Bld.

3

1

1

0

3

1

97

78

0

1

0

0

0

0

3,00

1,244

-

Solhan Spor

3

1

1

0

3

1

102

87

0

1

0

0

0

0

3,00

1,172

-

Cizre Bld.

2

1

1

0

3

2

103

102

0

0

1

0

0

0

1,50

1,010

-

Şanlıurfa B.Şehir Bld.

2

1

1

0

3

2

105

107

0

0

1

0

0

0

1,50

0,981

-

Ziraat Bankasi

1

1

0

1

2

3

107

105

0

0

0

1

0

0

0,67

1,019

-

Haliliye Bld.

1

1

0

1

2

3

102

103

0

0

0

1

0

0

0,67

0,990

-

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik

0

1

0

1

1

3

87

102

0

0

0

0

1

0

0,33

0,853

-

Cevhertepe

0

1

0

1

1

3

78

97

0

0

0

0

1

0

0,33

0,804

-

Akkuş Bld.

0

1

0

1

0

3

66

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,880

-

Maliye İhtisas

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




1.Lig Erkekler B Grubu B Grubu Standing Results Breakdown

Çapraz Tablo.

1.Lig Erkekler B Grubu

Misafir Takım

Akkuş B

Cevhert

Cizre B

Haliliy

Hatay B

Maliye

Niksar

Solhan

Şanlıur

TKD K.E

Ziraat

Ev Sahibi Takım

Akkuş Bld. (Akkuş B)

Cevhertepe (Cevhert)

1 - 3

Cizre Bld. (Cizre B)

3 - 2

Haliliye Bld. (Haliliy)

Hatay B.Şehir Bld. (Hatay B)

3 - 0

Maliye İhtisas (Maliye )

Niksar Bld. (Niksar )

Solhan Spor (Solhan )

Şanlıurfa B.Şehir Bld. (Şanlıur)

3 - 2

TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik (TKD K.E)

1 - 3

Ziraat Bankasi (Ziraat )