2016-2017 Erkekler Kupa Voley

2016-2017 Erkekler Kupa Voley

select
2016-2017 Erkekler Kupa Voley Final Erkekler Kupa Voley Final Matches

Kupa Voley Çeyrek Final

10.01.2017 - 12:00

Yeni Salon

10.01.2017 - 12:00

10.01.2017 - 12:00

ZİRAAT BANKASI

2 - 3

İNEGÖL BLD.

DEMIROZ RAMAZAN
YILDIRIM ISMAIL

10.01.2017 - 12:00

2 - 3

ZİRAAT BANKASI

İNEGÖL BLD.

10.01.2017 - 14:00

Yeni Salon

10.01.2017 - 14:00

10.01.2017 - 14:00

FENERBAHÇE

3 - 1

MALİYE PİYANGO

SARIKAYA OZAN CAGI
OKUMUS YASIN

10.01.2017 - 14:00

3 - 1

FENERBAHÇE

MALİYE PİYANGO

10.01.2017 - 16:30

Yeni Salon

10.01.2017 - 16:30

10.01.2017 - 16:30

ARKAS SPOR

0 - 3

HALKBANK

AKINCI ERDAL
AYATA EBRU

10.01.2017 - 16:30

0 - 3

ARKAS SPOR

HALKBANK

10.01.2017 - 18:30

Yeni Salon

10.01.2017 - 18:30

10.01.2017 - 18:30

İSTANBUL BBSK

3 - 1

GALATASARAY HDİ SİGORTA

AKDEMIR YAVUZ
BAGDE ALI

10.01.2017 - 18:30

3 - 1

İSTANBUL BBSK

GALATASARAY HDİ SİGORTA



Kupa Voley Yarı Final

11.01.2017 - 16:00

Yeni Salon

11.01.2017 - 16:00

11.01.2017 - 16:00

İNEGÖL BLD.

1 - 3

FENERBAHÇE

AKINCI ERDAL
AKDEMIR YAVUZ

11.01.2017 - 16:00

1 - 3

İNEGÖL BLD.

FENERBAHÇE

11.01.2017 - 19:00

Yeni Salon

11.01.2017 - 19:00

11.01.2017 - 19:00

HALKBANK

3 - 0

İSTANBUL BBSK

SARIKAYA OZAN CAGI
OKUMUS YASIN

11.01.2017 - 19:00

3 - 0

HALKBANK

İSTANBUL BBSK



Kupa Voley Final

12.01.2017 - 19:00

Yeni Salon

12.01.2017 - 19:00

12.01.2017 - 19:00

FENERBAHÇE

3 - 1

HALKBANK

SARIKAYA OZAN CAGI
OKUMUS YASIN

12.01.2017 - 19:00

3 - 1

FENERBAHÇE

HALKBANK

2016-2017 Erkekler Kupa Voley Erkekler Kupa Voley 1.Bölüm Matches

1.Maçlar

24.12.2016 - 14:30

Ali Yücel

24.12.2016 - 14:30

24.12.2016 - 14:30

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

2 - 3

İNEGÖL BLD.

FIRINCIOGLU CIHAT
UNAL IBRAHIM

24.12.2016 - 14:30

2 - 3

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

İNEGÖL BLD.

24.12.2016 - 15:00

Atatürk

24.12.2016 - 15:00

24.12.2016 - 15:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

1 - 3

MALİYE PİYANGO

DENERI SADETTIN
SATANER ORHAN

24.12.2016 - 15:00

1 - 3

AFYON BLD. YÜNTAŞ

MALİYE PİYANGO

25.12.2016 - 14:00

Akatlar

25.12.2016 - 14:00

25.12.2016 - 14:00

BEŞİKTAŞ

0 - 3

HALKBANK

AKBULUT EROL
KARAKOC RECEP

25.12.2016 - 14:00

0 - 3

BEŞİKTAŞ

HALKBANK

25.12.2016 - 14:00

Harran Üniv. Sl

25.12.2016 - 14:00

25.12.2016 - 14:00

MSK URFA

0 - 3

GALATASARAY HDİ SİGORTA

BAGDE ALI
CERID HALIT

25.12.2016 - 14:00

0 - 3

MSK URFA

GALATASARAY HDİ SİGORTA



2.Maçlar

28.12.2016 - 15:00

Başkent

28.12.2016 - 15:00

28.12.2016 - 15:00

MALİYE PİYANGO

3 - 2

AFYON BLD. YÜNTAŞ

ILHAN BURHAN
YOLAGELEN AHMET YUCEL

28.12.2016 - 15:00

3 - 2

MALİYE PİYANGO

AFYON BLD. YÜNTAŞ

28.12.2016 - 16:00

İnegöl

28.12.2016 - 16:00

28.12.2016 - 16:00

İNEGÖL BLD.

3 - 1

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

AKINCI ERDAL
OKUMUS YASIN

28.12.2016 - 16:00

3 - 1

İNEGÖL BLD.

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

28.12.2016 - 17:00

Başkent

28.12.2016 - 17:00

28.12.2016 - 17:00

HALKBANK

2 - 3

BEŞİKTAŞ

CAGLAR BILAL
KIRCOVA VEDAT

28.12.2016 - 17:00

2 - 3

HALKBANK

BEŞİKTAŞ

29.12.2016 - 15:00

GS Park Voleybol Sl.

29.12.2016 - 15:00

29.12.2016 - 15:00

GALATASARAY HDİ SİGORTA

3 - 0

MSK URFA

BOZKURT BULENT
KIRMIZI A.BULENT

29.12.2016 - 15:00

3 - 0

GALATASARAY HDİ SİGORTA

MSK URFA