2016-2017 Efeler Ligi


  • 19.2.2017 - 14:00

    HALKBANK

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

    3 - 0

    25/20  25/13  25/17

  • 19.2.2017 - 15:00

    GALATASARAY HDI SİGORTA

    ARKAS SPOR

    3 - 2

    25/23  19/25  27/25  20/25  15/13

  • 19.2.2017 - 15:00

    TOKAT BELEDİYE PLEVNE

    MALİYE PİYANGO

    1 - 3

    25/22  20/25  19/25  22/25

  • 19.2.2017 - 15:30

    İNEGÖL BLD.

    ZİRAAT BANKASI

    3 - 0

    25/19  25/23  25/21

  • 19.2.2017 - 16:00

    MSK URFA

    İSTANBUL BBSK

    0 - 3

    23/25  19/25  17/25

  • 20.2.2017 - 19:00

    FENERBAHÇE

    BEŞİKTAŞ

    3 - 1

    27/25  25/23  21/25  25/15

  • 25.2.2017 - 14:00

    ZİRAAT BANKASI

    MSK URFA

  • 25.2.2017 - 14:00

    ARKAS SPOR

    İNEGÖL BLD.

  • 25.2.2017 - 16:00

    MALİYE PİYANGO

    HALKBANK

  • 26.2.2017 - 16:00

    İSTANBUL BBSK

    TOKAT BELEDİYE PLEVNE

  • 26.2.2017 - 16:00

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

    FENERBAHÇE

  • 26.2.2017 - 16:30

    BEŞİKTAŞ

    GALATASARAY HDI SİGORTA

    
19.2.2017 - 14:00

HALKBANK

AFYON BLD. YÜNTAŞ

3 - 0

25/20  25/13  25/17

19.2.2017 - 15:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

ARKAS SPOR

3 - 2

25/23  19/25  27/25  20/25  15/13

19.2.2017 - 15:00

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

MALİYE PİYANGO

1 - 3

25/22  20/25  19/25  22/25

19.2.2017 - 15:30

İNEGÖL BLD.

ZİRAAT BANKASI

3 - 0

25/19  25/23  25/21

19.2.2017 - 16:00

MSK URFA

İSTANBUL BBSK

0 - 3

23/25  19/25  17/25

20.2.2017 - 19:00

FENERBAHÇE

BEŞİKTAŞ

3 - 1

27/25  25/23  21/25  25/15

25.2.2017 - 14:00

ZİRAAT BANKASI

MSK URFA

25.2.2017 - 14:00

ARKAS SPOR

İNEGÖL BLD.

25.2.2017 - 16:00

MALİYE PİYANGO

HALKBANK

26.2.2017 - 16:00

İSTANBUL BBSK

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

26.2.2017 - 16:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

FENERBAHÇE

26.2.2017 - 16:30

BEŞİKTAŞ

GALATASARAY HDI SİGORTA

en skorer(sayılar / setler)

#9

OLIVERVENNO 5,9(354/60)

#6

MICHAELSANCHEZ BOZHULEVA 5,38(323/60)

#10

KERVIN MARTINPINERUA 5,29(127/24)

#13

NIELSKLAPWIJK 5,2(312/60)

#15

METINTOY 5,14(324/63)

en iyi servisçi(ace / setler)

#8

MARCUSNILSSON 0,59(23/39)

#9

OLIVERVENNO 0,55(33/60)

#10

KERVIN MARTINPINERUA 0,5(12/24)

#13

NIELSKLAPWIJK 0,5(30/60)

#15

METINTOY 0,49(31/63)

en iyi blokör(winning blocks / setler)

#10

EMREBATUR 0,73(11/15)

#11

IBRAHIMEMET 0,71(41/58)

#3

FAIK SAMETGUNES 0,7(38/54)

#7

MURATPALAVAR 0,7(37/53)

#9

HAKKICAPKINOGLU 0,69(33/48)

en skorer(sayılar)

#15

METINTOY 324

#13

NIELSKLAPWIJK 312

en iyi servisçi(ace)

#15

METINTOY 31

#13

NIELSKLAPWIJK 30

en iyi blokör(winning blocks)

#18

BURAKHASCAN 40

#10

MUSTAFAKOC 39

servis karşılama - pozitif %(perfect reception + reception) / all receptions

#8

METINDURMUS %63(80/128)

#13

J.PAULOP.BRAVO %62(48/77)

#17

FIRAT EZELFILIZ %59(143/244)

#5

MAURICIOB.A.SILVA %58(143/245)

#8

SIARHEIANTANOVICH %58(64/111)

hücum - mükemmel %attack point / all attacks

#8

SIARHEIANTANOVICH %66(57/87)

#5

ALENSKET %58(232/403)

#8

HUSAJGAZMEND %57(210/367)

#12

FELIPEFONTELES %56(90/161)

#16

YEVGENIIGORCHANIUK %55(42/76)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
VENNO O.
(MALİYE PİYANGO)
ORTA OYUNCU 2.  
PAJENK A.
(FENERBAHÇE)
SMAÇÖR 1  
ATANASOV M.
(TOKAT BELEDİYE PLEVNE)

SMAÇÖR 2  
SKET A.
(FENERBAHÇE)
ORTA OYUNCU 1  
SAVAS V.E.
(ZİRAAT BANKASI)
PASÖR 1  
SANDERS T.J.
(ARKAS SPOR)
LIBERO 1  
KARATAS A.
(ARKAS SPOR)
  • LIBERO 2  
    SAHIN N.
    (BEŞİKTAŞ)
  • PASÖR 2  
    EKSI A.
    (İSTANBUL BBSK)
  • ORTA OYUNCU 3  
    BASARAN I.E.
    (İNEGÖL BLD.)
  • ORTA OYUNCU 4  
    GUNES F.S.
    (HALKBANK)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    TOY M.
    (FENERBAHÇE)
  • SMAÇÖR 3  
    GAZMEND H.
    (İNEGÖL BLD.)
  • SMAÇÖR 4  
    GOKGOZ G.
    (ARKAS SPOR)

Sıralama

I.Etap

   

FENERBAHÇE

37,77

ZİRAAT BANKASI

37,25

HALKBANK

34,31

ARKAS SPOR

34,2

MALİYE PİYANGO

32,39

İNEGÖL BLD.

31,26

İSTANBUL BBSK

27,29

GALATASARAY HDI SİGORTA

24,23

AFYON BLD. YÜNTAŞ

18,15

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

14,48

BEŞİKTAŞ

14,22

MSK URFA

1,07

Sıralama

I.Etap

   

FENERBAHÇE

37,77

ZİRAAT BANKASI

37,25

HALKBANK

34,31

ARKAS SPOR

34,2

MALİYE PİYANGO

32,39

İNEGÖL BLD.

31,26

İSTANBUL BBSK

27,29

GALATASARAY HDI SİGORTA

24,23

AFYON BLD. YÜNTAŞ

18,15

TOKAT BELEDİYE PLEVNE

14,48

BEŞİKTAŞ

14,22

MSK URFA

1,07

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
VENNO O.
(MALİYE PİYANGO)
ORTA OYUNCU 2.  
PAJENK A.
(FENERBAHÇE)
SMAÇÖR 1  
ATANASOV M.
(TOKAT BELEDİYE PLEVNE)

SMAÇÖR 2  
SKET A.
(FENERBAHÇE)
ORTA OYUNCU 1  
SAVAS V.E.
(ZİRAAT BANKASI)
PASÖR 1  
SANDERS T.J.
(ARKAS SPOR)
LIBERO 1  
KARATAS A.
(ARKAS SPOR)
  • LIBERO 2  
    SAHIN N.
    (BEŞİKTAŞ)
  • PASÖR 2  
    EKSI A.
    (İSTANBUL BBSK)
  • ORTA OYUNCU 3  
    BASARAN I.E.
    (İNEGÖL BLD.)
  • ORTA OYUNCU 4  
    GUNES F.S.
    (HALKBANK)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    TOY M.
    (FENERBAHÇE)
  • SMAÇÖR 3  
    GAZMEND H.
    (İNEGÖL BLD.)
  • SMAÇÖR 4  
    GOKGOZ G.
    (ARKAS SPOR)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
VENNO O.
(MALİYE PİYANGO)
ORTA OYUNCU 2.  
PAJENK A.
(FENERBAHÇE)
SMAÇÖR 1  
ATANASOV M.
(TOKAT BELEDİYE PLEVNE)

SMAÇÖR 2  
SKET A.
(FENERBAHÇE)
ORTA OYUNCU 1  
SAVAS V.E.
(ZİRAAT BANKASI)
PASÖR 1  
SANDERS T.J.
(ARKAS SPOR)
LIBERO 1  
KARATAS A.
(ARKAS SPOR)
LIBERO 2  
SAHIN N.
(BEŞİKTAŞ)
PASÖR 2  
EKSI A.
(İSTANBUL BBSK)
ORTA OYUNCU 3  
BASARAN I.E.
(İNEGÖL BLD.)
SMAÇÖR 3  
GAZMEND H.
(İNEGÖL BLD.)
ORTA OYUNCU 4  
GUNES F.S.
(HALKBANK)
SMAÇÖR 4  
GOKGOZ G.
(ARKAS SPOR)
PASÖR ÇAPRAZI 2  
TOY M.
(FENERBAHÇE)