2016-2017 Vestel Venus Sultanlar Ligi

Vestel Venus Sultanlar Ligi I.Etap

select
Sultanlar I.Etap I.Etap Matches

1.Hafta

23.10.2016 - 14:00

Başkent

23.10.2016 - 14:00

23.10.2016 - 14:00

HALKBANK

3 - 2

SERAMİKSAN

OZBAR NURPER
ERGINAY AYSIM

23.10.2016 - 14:00

3 - 2

HALKBANK

SERAMİKSAN

23.10.2016 - 15:00

19 Mayıs

23.10.2016 - 15:00

23.10.2016 - 15:00

İDMAN OCAĞI

1 - 3

BEŞİKTAŞ

CAGLAR BILAL
KABAK AKIF

23.10.2016 - 15:00

1 - 3

İDMAN OCAĞI

BEŞİKTAŞ

23.10.2016 - 17:00

Anafartalar

23.10.2016 - 17:00

23.10.2016 - 17:00

ÇANAKKALE BLD.

3 - 1

NİLÜFER BLD.

EMIROGLU ARZU
KUCUKBOYACI CIHAT

23.10.2016 - 17:00

3 - 1

ÇANAKKALE BLD.

NİLÜFER BLD.

23.10.2016 - 17:00

Ataşehir Metro Enerji

23.10.2016 - 17:00

23.10.2016 - 17:00

FENERBAHÇE

3 - 1

SARIYER BLD.

DEMIROZ RAMAZAN
AYATA EBRU

23.10.2016 - 17:00

3 - 1

FENERBAHÇE

SARIYER BLD.

27.10.2016 - 17:30

Cengiz Göllü

27.10.2016 - 17:30

27.10.2016 - 17:30

BURSA B.ŞEHİR BLD.

3 - 2

ECZACIBAŞI

DENERI SADETTIN
GULER SEVDA

27.10.2016 - 17:30

3 - 2

BURSA B.ŞEHİR BLD.

ECZACIBAŞI

2.11.2016 - 17:30

Burhan Felek

2.11.2016 - 17:30

2.11.2016 - 17:30

VAKIFBANK

3 - 0

GALATASARAY


2.11.2016 - 17:30

3 - 0

VAKIFBANK

GALATASARAY



2.Hafta

30.10.2016 - 13:00

Akatlar

30.10.2016 - 13:00

30.10.2016 - 13:00

BEŞİKTAŞ

0 - 3

FENERBAHÇE

AKINCI ERDAL
SENER TAYFUN

30.10.2016 - 13:00

0 - 3

BEŞİKTAŞ

FENERBAHÇE

30.10.2016 - 14:00

GS Park Voleybol Sl.

30.10.2016 - 14:00

30.10.2016 - 14:00

GALATASARAY

2 - 3

BURSA B.ŞEHİR BLD.

BOZKURT BULENT
GUL MEHMET

30.10.2016 - 14:00

2 - 3

GALATASARAY

BURSA B.ŞEHİR BLD.

30.10.2016 - 16:30

Turgutlu Y.Beyazıt

30.10.2016 - 16:30

30.10.2016 - 16:30

SERAMİKSAN

0 - 3

VAKIFBANK

EMIROGLU ARZU
DEMIRALAY HAKKI

30.10.2016 - 16:30

0 - 3

SERAMİKSAN

VAKIFBANK

30.10.2016 - 17:00

Cengiz Göllü

30.10.2016 - 17:00

30.10.2016 - 17:00

NİLÜFER BLD.

0 - 3

HALKBANK

GULER SEVDA
BAGDE ALI

30.10.2016 - 17:00

0 - 3

NİLÜFER BLD.

HALKBANK

30.10.2016 - 17:00

Prof. Dr. Veysel Eroğlu

30.10.2016 - 17:00

30.10.2016 - 17:00

SARIYER BLD.

0 - 3

ÇANAKKALE BLD.

CEVIK RAMAZAN
OZKUR EMRE

30.10.2016 - 17:00

0 - 3

SARIYER BLD.

ÇANAKKALE BLD.

30.10.2016 - 18:30

Eczacıbaşı

30.10.2016 - 18:30

30.10.2016 - 18:30

ECZACIBAŞI

3 - 0

İDMAN OCAĞI

AKBULUT EROL
DEMIROZ RAMAZAN

30.10.2016 - 18:30

3 - 0

ECZACIBAŞI

İDMAN OCAĞI



3.Hafta

6.11.2016 - 13:00

Burhan Felek

6.11.2016 - 13:00

6.11.2016 - 13:00

VAKIFBANK

3 - 0

NİLÜFER BLD.

CEVIK RAMAZAN
AKBULUT EROL

6.11.2016 - 13:00

3 - 0

VAKIFBANK

NİLÜFER BLD.

6.11.2016 - 14:00

Başkent

6.11.2016 - 14:00

6.11.2016 - 14:00

HALKBANK

3 - 1

SARIYER BLD.

DEMIRDELEN MEHMET
CAGLAR BILAL

6.11.2016 - 14:00

3 - 1

HALKBANK

SARIYER BLD.

6.11.2016 - 14:00

GS Park Voleybol Sl.

6.11.2016 - 14:00

6.11.2016 - 14:00

GALATASARAY

3 - 0

SERAMİKSAN

DEMIROZ RAMAZAN
KORKUT METIN

6.11.2016 - 14:00

3 - 0

GALATASARAY

SERAMİKSAN

6.11.2016 - 17:00

Cengiz Göllü

6.11.2016 - 17:00

6.11.2016 - 17:00

BURSA B.ŞEHİR BLD.

3 - 0

İDMAN OCAĞI

GULER SEVDA
BAGDE ALI

6.11.2016 - 17:00

3 - 0

BURSA B.ŞEHİR BLD.

İDMAN OCAĞI

6.11.2016 - 17:00

Anafartalar

6.11.2016 - 17:00

6.11.2016 - 17:00

ÇANAKKALE BLD.

3 - 0

BEŞİKTAŞ

AKDEMIR YAVUZ
KUCUKBOYACI CIHAT

6.11.2016 - 17:00

3 - 0

ÇANAKKALE BLD.

BEŞİKTAŞ

9.11.2016 - 18:30

Ataşehir Metro Enerji

9.11.2016 - 18:30

9.11.2016 - 18:30

FENERBAHÇE

1 - 3

ECZACIBAŞI

BOZKURT BULENT
AYATA EBRU

9.11.2016 - 18:30

1 - 3

FENERBAHÇE

ECZACIBAŞI



4.Hafta

12.11.2016 - 17:30

Eczacıbaşı

12.11.2016 - 17:30

12.11.2016 - 17:30

ECZACIBAŞI

3 - 1

ÇANAKKALE BLD.

SENYURT ILHAMI
AYATA EBRU

12.11.2016 - 17:30

3 - 1

ECZACIBAŞI

ÇANAKKALE BLD.

13.11.2016 - 15:00

Akatlar

13.11.2016 - 15:00

13.11.2016 - 15:00

BEŞİKTAŞ

3 - 0

HALKBANK

NISANCIOGLU SERDAR
ALTIN AKIF

13.11.2016 - 15:00

3 - 0

BEŞİKTAŞ

HALKBANK

13.11.2016 - 15:00

19 Mayıs

13.11.2016 - 15:00

13.11.2016 - 15:00

İDMAN OCAĞI

0 - 3

FENERBAHÇE

TEZER ALI ERDAL
OCAK MIRAC

13.11.2016 - 15:00

0 - 3

İDMAN OCAĞI

FENERBAHÇE

13.11.2016 - 16:30

Turgutlu Y.Beyazıt

13.11.2016 - 16:30

13.11.2016 - 16:30

SERAMİKSAN

1 - 3

BURSA B.ŞEHİR BLD.

AKDEMIR YAVUZ
KUCUKBOYACI CIHAT

13.11.2016 - 16:30

1 - 3

SERAMİKSAN

BURSA B.ŞEHİR BLD.

13.11.2016 - 17:00

Cengiz Göllü

13.11.2016 - 17:00

13.11.2016 - 17:00

NİLÜFER BLD.

0 - 3

GALATASARAY

BAGDE ALI
GOZU ALI IHSAN

13.11.2016 - 17:00

0 - 3

NİLÜFER BLD.

GALATASARAY

13.11.2016 - 17:00

Prof. Dr. Veysel Eroğlu

13.11.2016 - 17:00

13.11.2016 - 17:00

SARIYER BLD.

1 - 3

VAKIFBANK

KANDEMİR TUNCAY
KIRMIZI A.BULENT

13.11.2016 - 17:00

1 - 3

SARIYER BLD.

VAKIFBANK



5.Hafta

19.11.2016 - 15:00

Cengiz Göllü

19.11.2016 - 15:00

19.11.2016 - 15:00

BURSA B.ŞEHİR BLD.

1 - 3

FENERBAHÇE

HOSNUT ONUR
DENERI SADETTIN

19.11.2016 - 15:00

1 - 3

BURSA B.ŞEHİR BLD.

FENERBAHÇE

20.11.2016 - 14:00

GS Park Voleybol Sl.

20.11.2016 - 14:00

20.11.2016 - 14:00

GALATASARAY

3 - 1

SARIYER BLD.

AYATA EBRU
DUMAN YILMAZ

20.11.2016 - 14:00

3 - 1

GALATASARAY

SARIYER BLD.

20.11.2016 - 15:00

Vakıfbank Spor Sarayı

20.11.2016 - 15:00

20.11.2016 - 15:00

VAKIFBANK

3 - 0

BEŞİKTAŞ

DEMIROZ RAMAZAN
FINDIK ERDAL

20.11.2016 - 15:00

3 - 0

VAKIFBANK

BEŞİKTAŞ

20.11.2016 - 16:30

Turgutlu Y.Beyazıt

20.11.2016 - 16:30

20.11.2016 - 16:30

SERAMİKSAN

0 - 3

NİLÜFER BLD.

YILDIRIM ISMAIL
DEMIRALAY HAKKI

20.11.2016 - 16:30

0 - 3

SERAMİKSAN

NİLÜFER BLD.

20.11.2016 - 17:00

Anafartalar

20.11.2016 - 17:00

20.11.2016 - 17:00

ÇANAKKALE BLD.

3 - 1

İDMAN OCAĞI

BOZKURT BULENT
KARAKOYUN BARIS

20.11.2016 - 17:00

3 - 1

ÇANAKKALE BLD.

İDMAN OCAĞI

22.11.2016 - 17:30

Başkent

22.11.2016 - 17:30

22.11.2016 - 17:30

HALKBANK

1 - 3

ECZACIBAŞI

CAGLAR BILAL
YILMAZGIL KORAY

22.11.2016 - 17:30

1 - 3

HALKBANK

ECZACIBAŞI



6.Hafta

26.11.2016 - 17:00

Eczacıbaşı

26.11.2016 - 17:00

26.11.2016 - 17:00

ECZACIBAŞI

2 - 3

VAKIFBANK

NISANCIOGLU SERDAR
SENER TAYFUN

26.11.2016 - 17:00

2 - 3

ECZACIBAŞI

VAKIFBANK

27.11.2016 - 15:00

Burhan Felek

27.11.2016 - 15:00

27.11.2016 - 15:00

BEŞİKTAŞ

1 - 3

GALATASARAY

DEMIROZ RAMAZAN
SUMEN BARIS

27.11.2016 - 15:00

1 - 3

BEŞİKTAŞ

GALATASARAY

27.11.2016 - 15:00

Ataşehir Metro Enerji

27.11.2016 - 15:00

27.11.2016 - 15:00

FENERBAHÇE

2 - 3

ÇANAKKALE BLD.

FIRINCIOGLU CIHAT
DANZILI ESAT

27.11.2016 - 15:00

2 - 3

FENERBAHÇE

ÇANAKKALE BLD.

27.11.2016 - 15:00

19 Mayıs

27.11.2016 - 15:00

27.11.2016 - 15:00

İDMAN OCAĞI

3 - 1

HALKBANK

AKINCI ERDAL
KABAK AKIF

27.11.2016 - 15:00

3 - 1

İDMAN OCAĞI

HALKBANK

27.11.2016 - 17:00

Cengiz Göllü

27.11.2016 - 17:00

27.11.2016 - 17:00

NİLÜFER BLD.

1 - 3

BURSA B.ŞEHİR BLD.

BAGDE ALI
GOZU ALI IHSAN

27.11.2016 - 17:00

1 - 3

NİLÜFER BLD.

BURSA B.ŞEHİR BLD.

27.11.2016 - 17:00

Prof. Dr. Veysel Eroğlu

27.11.2016 - 17:00

27.11.2016 - 17:00

SARIYER BLD.

3 - 1

SERAMİKSAN

CEVIK RAMAZAN
FINDIK ERDAL

27.11.2016 - 17:00

3 - 1

SARIYER BLD.

SERAMİKSAN



7.Hafta

30.11.2016 - 13:00

Vakıfbank Spor Sarayı

30.11.2016 - 13:00

30.11.2016 - 13:00

VAKIFBANK

3 - 0

İDMAN OCAĞI

AKBULUT EROL
OZKUR EMRE

30.11.2016 - 13:00

3 - 0

VAKIFBANK

İDMAN OCAĞI

30.11.2016 - 16:00

Cengiz Göllü

30.11.2016 - 16:00

30.11.2016 - 16:00

NİLÜFER BLD.

0 - 3

SARIYER BLD.

BOZKURT BULENT
GULER SEVDA

30.11.2016 - 16:00

0 - 3

NİLÜFER BLD.

SARIYER BLD.

30.11.2016 - 16:30

Turgutlu Y.Beyazıt

30.11.2016 - 16:30

30.11.2016 - 16:30

SERAMİKSAN

1 - 3

BEŞİKTAŞ

EMIROGLU ARZU
KUCUKBOYACI CIHAT

30.11.2016 - 16:30

1 - 3

SERAMİKSAN

BEŞİKTAŞ

30.11.2016 - 17:30

Başkent

30.11.2016 - 17:30

30.11.2016 - 17:30

HALKBANK

0 - 3

FENERBAHÇE

DEMIRDELEN MEHMET
TEKOL PELENK MERYEM

30.11.2016 - 17:30

0 - 3

HALKBANK

FENERBAHÇE

30.11.2016 - 18:00

Cengiz Göllü

30.11.2016 - 18:00

30.11.2016 - 18:00

BURSA B.ŞEHİR BLD.

2 - 3

ÇANAKKALE BLD.

DENERI SADETTIN
BAGDE ALI

30.11.2016 - 18:00

2 - 3

BURSA B.ŞEHİR BLD.

ÇANAKKALE BLD.

30.11.2016 - 19:00

GS Park Voleybol Sl.

30.11.2016 - 19:00

30.11.2016 - 19:00

GALATASARAY

1 - 3

ECZACIBAŞI

AYATA EBRU
CEVIK RAMAZAN

30.11.2016 - 19:00

1 - 3

GALATASARAY

ECZACIBAŞI



8.Hafta

4.12.2016 - 14:00

Ataşehir Metro Enerji

4.12.2016 - 14:00

4.12.2016 - 14:00

FENERBAHÇE

0 - 3

VAKIFBANK

HOSNUT ONUR
SENER TAYFUN

4.12.2016 - 14:00

0 - 3

FENERBAHÇE

VAKIFBANK

4.12.2016 - 15:00

Akatlar

4.12.2016 - 15:00

4.12.2016 - 15:00

BEŞİKTAŞ

3 - 2

NİLÜFER BLD.

BOZKURT BULENT
SUMEN BARIS

4.12.2016 - 15:00

3 - 2

BEŞİKTAŞ

NİLÜFER BLD.

4.12.2016 - 15:00

19 Mayıs

4.12.2016 - 15:00

4.12.2016 - 15:00

İDMAN OCAĞI

1 - 3

GALATASARAY

ILHAN BURHAN
TEZER ALI ERDAL

4.12.2016 - 15:00

1 - 3

İDMAN OCAĞI

GALATASARAY