2017-2018 Efeler Ligi


  • 14.02.2018 - 17:00

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

    İNEGÖL BLD.

    1 - 3

    25/27  25/27  25/16  16/25

  • 17.02.2018 - 13:00

    BEŞİKTAŞ

    ZİRAAT BANKASI

    0 - 3

    11/25  14/25  18/25

  • 17.02.2018 - 14:00

    HALKBANK

    GALATASARAY HDI SİGORTA

    3 - 2

    15/25  25/21  20/25  27/25  15/12

  • 17.02.2018 - 14:00

    TKD K.ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

    FENERBAHÇE

    0 - 3

    15/25  15/25  18/25

  • 17.02.2018 - 14:00

    JEOPARK KULA BLD.

    ARKAS SPOR

    0 - 3

    22/25  28/30  20/25

  • 17.02.2018 - 17:00

    İSTANBUL BBSK

    MALİYE PİYANGO

    3 - 0

    25/20  25/23  25/16

  • 20.02.2018 - 14:00

    ZİRAAT BANKASI

    İSTANBUL BBSK

  • 20.02.2018 - 14:00

    GALATASARAY HDI SİGORTA

    JEOPARK KULA BLD.

  • 20.02.2018 - 17:00

    İNEGÖL BLD.

    BEŞİKTAŞ

  • 20.02.2018 - 17:00

    MALİYE PİYANGO

    HALKBANK

  • 20.02.2018 - 18:00

    FENERBAHÇE

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

  • 20.02.2018 - 19:00

    ARKAS SPOR

    TKD K.ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

  • 24.02.2018 - 14:00

    TKD K.ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

    GALATASARAY HDI SİGORTA

  • 24.02.2018 - 14:00

    BEŞİKTAŞ

    AFYON BLD. YÜNTAŞ

  • 24.02.2018 - 14:00

    ARKAS SPOR

    FENERBAHÇE

  • 24.02.2018 - 14:00

    JEOPARK KULA BLD.

    MALİYE PİYANGO

  • 24.02.2018 - 17:00

    İSTANBUL BBSK

    İNEGÖL BLD.

  • 24.02.2018 - 17:00

    HALKBANK

    ZİRAAT BANKASI

    
14.02.2018 - 17:00

AFYON BLD. YÜNTAŞ

İNEGÖL BLD.

1 - 3

25/27  25/27  25/16  16/25

17.02.2018 - 13:00

BEŞİKTAŞ

ZİRAAT BANKASI

0 - 3

11/25  14/25  18/25

17.02.2018 - 14:00

HALKBANK

GALATASARAY HDI SİGORTA

3 - 2

15/25  25/21  20/25  27/25  15/12

17.02.2018 - 14:00

TKD K.ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

FENERBAHÇE

0 - 3

15/25  15/25  18/25

17.02.2018 - 14:00

JEOPARK KULA BLD.

ARKAS SPOR

0 - 3

22/25  28/30  20/25

17.02.2018 - 17:00

İSTANBUL BBSK

MALİYE PİYANGO

3 - 0

25/20  25/23  25/16

20.02.2018 - 14:00

ZİRAAT BANKASI

İSTANBUL BBSK

20.02.2018 - 14:00

GALATASARAY HDI SİGORTA

JEOPARK KULA BLD.

20.02.2018 - 17:00

İNEGÖL BLD.

BEŞİKTAŞ

20.02.2018 - 17:00

MALİYE PİYANGO

HALKBANK

20.02.2018 - 18:00

FENERBAHÇE

AFYON BLD. YÜNTAŞ

20.02.2018 - 19:00

ARKAS SPOR

TKD K.ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

24.02.2018 - 14:00

TKD K.ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

GALATASARAY HDI SİGORTA

24.02.2018 - 14:00

BEŞİKTAŞ

AFYON BLD. YÜNTAŞ

24.02.2018 - 14:00

ARKAS SPOR

FENERBAHÇE

24.02.2018 - 14:00

JEOPARK KULA BLD.

MALİYE PİYANGO

24.02.2018 - 17:00

İSTANBUL BBSK

İNEGÖL BLD.

24.02.2018 - 17:00

HALKBANK

ZİRAAT BANKASI

en skorer(sayılar / setler)

#9

OLIVERVENNO 5,55(361/65)

#6

DAWID ANDRZEJKONARSKI 5,46(371/68)

#19

FERNANDOHERNANDEZ 4,98(239/48)

#1

LUAN JOSE WEBER 4,93(340/69)

#13

NIELSKLAPWIJK 4,93(335/68)

en iyi servisçi(ace / setler)

#8

IURIIGLADYR 0,68(48/71)

#13

NIELSKLAPWIJK 0,66(45/68)

#8

BURUTAYSUBASI 0,65(37/57)

#5

ALENSKET 0,54(38/71)

#16

DMITRIIBAHOV 0,52(36/69)

en iyi blokör(winning blocks / setler)

#7

FATIHUSLU 1,33(4/3)

#14

OMER FURKANDUR 1(7/7)

#7

HUROLTEMEL 0,86(30/35)

#2

TEODORTODOROV 0,84(49/58)

#7

VAHIT EMRESAVAS 0,8(56/70)

en skorer(sayılar)

#9

OLIVERVENNO 361

#13

NIELSKLAPWIJK 335

#8

GAZMENDHUSAJ 303

en iyi servisçi(ace)

#13

NIELSKLAPWIJK 45

#5

ALENSKET 38

#16

DMITRIIBAHOV 36

en iyi blokör(winning blocks)

#5

MERTMATIC 45

#8

IURIIGLADYR 45

#11

IBRAHIMEMET 44

servis karşılama - pozitif %(perfect reception + reception) / all receptions

#13

ALICANDAN %78(7/9)

#7

LUCASLOH %69(91/132)

#9

TURGAYDOGAN %64(47/74)

#15

SAMUELTUIA %63(282/448)

#15

ANDREASFRAGKOS %62(38/61)

hücum - mükemmel %attack point / all attacks

#7

VAHIT EMRESAVAS %64(136/212)

#4

DEMIRHANDURUL %56(9/16)

#6

DAWID ANDRZEJKONARSKI %55(312/569)

#7

LUCASLOH %52(66/126)

#19

FERNANDOHERNANDEZ %52(201/389)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
KONARSKI D.A.
(ZİRAAT BANKASI)
ORTA OYUNCU 2.  
SAVAS V.E.
(ZİRAAT BANKASI)
SMAÇÖR 1  
SKET A.
(FENERBAHÇE)

SMAÇÖR 2  
OLVEIRA T.D.R.
(JEOPARK KULA BLD.)
ORTA OYUNCU 1  
GLADYR I.
(FENERBAHÇE)
PASÖR 1  
KOSE B.
(AFYON BLD. YÜNT)
LIBERO 1  
BAYRAKTAR B.
(İNEGÖL BLD.)
  • LIBERO 2  
    YESILBUDAK H.
    (HALKBANK)
  • PASÖR 2  
    YATGIN O.
    (FENERBAHÇE)
  • ORTA OYUNCU 3  
    MATIC M.
    (ARKAS SPOR)
  • ORTA OYUNCU 4  
    TODOROV T.
    (GALATASARAY HDI SİGORTA)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    OJANSIVU O.P.
    (AFYON BLD. YÜNTAŞ)
  • SMAÇÖR 3  
    BAHOV D.
    (AFYON BLD. YÜNTAŞ)
  • SMAÇÖR 4  
    HUSAJ G.
    (İNEGÖL BLD.)

Sıralama

Lig Etabı

  

Puan

HALKBANK

53,175

FENERBAHÇE

44,785

ARKAS SPOR

43,4

ZİRAAT BANKASI

43,22

İSTANBUL BBSK

41,235

GALATASARAY HDI SİGORTA

34,635

MALİYE PİYANGO

33,455

AFYON BLD. YÜNTAŞ

29,3

JEOPARK KULA BLD.

24,15

İNEGÖL BLD.

22,05

BEŞİKTAŞ

8,25

TKD K.ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

0,57

Sıralama

Lig Etabı

  

Puan

HALKBANK

53,175

FENERBAHÇE

44,785

ARKAS SPOR

43,4

ZİRAAT BANKASI

43,22

İSTANBUL BBSK

41,235

GALATASARAY HDI SİGORTA

34,635

MALİYE PİYANGO

33,455

AFYON BLD. YÜNTAŞ

29,3

JEOPARK KULA BLD.

24,15

İNEGÖL BLD.

22,05

BEŞİKTAŞ

8,25

TKD K.ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK

0,57

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
KONARSKI D.A.
(ZİRAAT BANKASI)
ORTA OYUNCU 2.  
SAVAS V.E.
(ZİRAAT BANKASI)
SMAÇÖR 1  
SKET A.
(FENERBAHÇE)

SMAÇÖR 2  
OLVEIRA T.D.R.
(JEOPARK KULA BLD.)
ORTA OYUNCU 1  
GLADYR I.
(FENERBAHÇE)
PASÖR 1  
KOSE B.
(AFYON BLD. YÜNT)
LIBERO 1  
BAYRAKTAR B.
(İNEGÖL BLD.)
  • LIBERO 2  
    YESILBUDAK H.
    (HALKBANK)
  • PASÖR 2  
    YATGIN O.
    (FENERBAHÇE)
  • ORTA OYUNCU 3  
    MATIC M.
    (ARKAS SPOR)
  • ORTA OYUNCU 4  
    TODOROV T.
    (GALATASARAY HDI SİGORTA)
  • PASÖR ÇAPRAZI 2  
    OJANSIVU O.P.
    (AFYON BLD. YÜNTAŞ)
  • SMAÇÖR 3  
    BAHOV D.
    (AFYON BLD. YÜNTAŞ)
  • SMAÇÖR 4  
    HUSAJ G.
    (İNEGÖL BLD.)

Rüya Takım

PASÖR ÇAPRAZI 1  
KONARSKI D.A.
(ZİRAAT BANKASI)
ORTA OYUNCU 2.  
SAVAS V.E.
(ZİRAAT BANKASI)
SMAÇÖR 1  
SKET A.
(FENERBAHÇE)

SMAÇÖR 2  
OLVEIRA T.D.R.
(JEOPARK KULA BLD.)
ORTA OYUNCU 1  
GLADYR I.
(FENERBAHÇE)
PASÖR 1  
KOSE B.
(AFYON BLD. YÜNT)
LIBERO 1  
BAYRAKTAR B.
(İNEGÖL BLD.)
LIBERO 2  
YESILBUDAK H.
(HALKBANK)
PASÖR 2  
YATGIN O.
(FENERBAHÇE)
ORTA OYUNCU 3  
MATIC M.
(ARKAS SPOR)
SMAÇÖR 3  
BAHOV D.
(AFYON BLD. YÜNTAŞ)
ORTA OYUNCU 4  
TODOROV T.
(GALATASARAY HDI SİGORTA)
SMAÇÖR 4  
HUSAJ G.
(İNEGÖL BLD.)
PASÖR ÇAPRAZI 2  
OJANSIVU O.P.
(AFYON BLD. YÜNTAŞ)