2013-2014 Teledünya Süper Kupa Erkekler

Teledünya Süper Kupa Erkekler

select
Teledünya Süper Kupa Final Teledünya Süper Kupa Final Matches

Final

11.04.2014 - 13:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

11.04.2014 - 13:00

11.04.2014 - 13:00

FENERBAHÇE GRUNDIG

3 - 0

M.MİLLİ PİYANGO

SARIKAYA OZAN CAGI
BOZKURT BULENT

11.04.2014 - 13:00

3 - 0

FENERBAHÇE GRUNDIG

M.MİLLİ PİYANGO

11.04.2014 - 17:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

11.04.2014 - 17:00

11.04.2014 - 17:00

HALKBANK

3 - 2

İST. B.ŞEHİR BLD.

DIKMENTEPE BAYRAM
HOSNUT ONUR

11.04.2014 - 17:00

3 - 2

HALKBANK

İST. B.ŞEHİR BLD.

12.04.2014 - 13:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

12.04.2014 - 13:00

12.04.2014 - 13:00

M.MİLLİ PİYANGO

0 - 3

HALKBANK

BOZKURT BULENT
DIKMENTEPE BAYRAM

12.04.2014 - 13:00

0 - 3

M.MİLLİ PİYANGO

HALKBANK

12.04.2014 - 17:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

12.04.2014 - 17:00

12.04.2014 - 17:00

İST. B.ŞEHİR BLD.

1 - 3

FENERBAHÇE GRUNDIG

AKINCI ERDAL
YENER AZIZ

12.04.2014 - 17:00

1 - 3

İST. B.ŞEHİR BLD.

FENERBAHÇE GRUNDIG

13.04.2014 - 12:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

13.04.2014 - 12:00

13.04.2014 - 12:00

İST. B.ŞEHİR BLD.

2 - 3

M.MİLLİ PİYANGO

YENER AZIZ
FIRINCIOGLU CIHAT

13.04.2014 - 12:00

2 - 3

İST. B.ŞEHİR BLD.

M.MİLLİ PİYANGO

13.04.2014 - 16:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

13.04.2014 - 16:00

13.04.2014 - 16:00

FENERBAHÇE GRUNDIG

2 - 3

HALKBANK

AKINCI ERDAL
HOSNUT ONUR

13.04.2014 - 16:00

2 - 3

FENERBAHÇE GRUNDIG

HALKBANK

Teledünya Süper Kupa Çeyrek Final Teledünya Süper Kupa Çeyrek Final Matches

ilk maçlar

19.11.2013 - 16:30

Haldun Alagaş

19.11.2013 - 16:30

19.11.2013 - 16:30

İST. B.ŞEHİR BLD.

3 - 1

GALATASARAY FXTCR


19.11.2013 - 16:30

3 - 1

İST. B.ŞEHİR BLD.

GALATASARAY FXTCR

20.11.2013 - 15:00

Torul

20.11.2013 - 15:00

20.11.2013 - 15:00

GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK

1 - 3

M.MİLLİ PİYANGO


20.11.2013 - 15:00

1 - 3

GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK

M.MİLLİ PİYANGO

20.11.2013 - 19:00

Başkent

20.11.2013 - 19:00

20.11.2013 - 19:00

ZİRAAT BANKASI

1 - 3

HALKBANK


20.11.2013 - 19:00

1 - 3

ZİRAAT BANKASI

HALKBANK

19.02.2014 - 16:30

Burhan Felek

19.02.2014 - 16:30

19.02.2014 - 16:30

FENERBAHÇE GRUNDIG

3 - 1

ARKAS SPOR

AKINCI ERDAL
OZKUR EMRE

19.02.2014 - 16:30

3 - 1

FENERBAHÇE GRUNDIG

ARKAS SPOR



ikinci maçlar

19.02.2014 - 17:00

Başkent

19.02.2014 - 17:00

19.02.2014 - 17:00

M.MİLLİ PİYANGO

3 - 1

GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK

HOSNUT ONUR
OK CETIN

19.02.2014 - 17:00

3 - 1

M.MİLLİ PİYANGO

GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK

19.02.2014 - 19:00

Başkent

19.02.2014 - 19:00

19.02.2014 - 19:00

HALKBANK

3 - 0

ZİRAAT BANKASI

ILHAN BURHAN
UNAL IBRAHIM

19.02.2014 - 19:00

3 - 0

HALKBANK

ZİRAAT BANKASI

20.02.2014 - 18:00

Burhan Felek

20.02.2014 - 18:00

20.02.2014 - 18:00

GALATASARAY FXTCR

3 - 2

İST. B.ŞEHİR BLD.

NISANCIOGLU SERDAR
SUMEN BARIS

20.02.2014 - 18:00

3 - 2

GALATASARAY FXTCR

İST. B.ŞEHİR BLD.

20.03.2014 - 17:00

Atatürk-Vestel Venus Spor Kompleksi

20.03.2014 - 17:00

20.03.2014 - 17:00

ARKAS SPOR

3 - 2

FENERBAHÇE GRUNDIG

SARIKAYA OZAN CAGI
AKDEMIR YAVUZ

20.03.2014 - 17:00

3 - 2

ARKAS SPOR

FENERBAHÇE GRUNDIG